Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 186
  • 980
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 732
.Монтажниците им са некадърни.Не се лъжете да поръчвате от тях.

Не знам за фирма Треска, но един некадърен монтажник, може да развали и най-добре направената врата! Всеки занаят си има тънкости, а кьораво и сакато се пишат майстори.

# 286
  • Мнения: 35
Здравейте,ние си поръчахме вратите от Mega door...Много доволни останахме....първо от обслужването,после и от монтажа и от самите врати..... PeaceТова са румънски врати,а не тези китайските, които са напълнили пазара.....  bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 433
От пет врати , четири са криви. Притесняваме да не започнат да не могат да се затварят след време. Разочарована съм от  фирма http://www.formet-bg.com/

Лошо. Ние към тях сме се ориентирали. Препоръчайте добра фирма за Варна моля?!?

# 288
  • Мнения: 2
Здравейте, някой поръчвал ли си е интериорни или входни врати от Врати Жотан ООД, магазина им е до Ритуална зала на ул. Кавала. Предстои ни подмяна на една входна и три интериорни врати но не съм сигурен дали съм се спрял на подходящата фирма моля за отзиви!

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Здравейте, някой поръчвал ли си е интериорни или входни врати от Врати Жотан ООД, магазина им е до Ритуална зала на ул. Кавала. Предстои ни подмяна на една входна и три интериорни врати но не съм сигурен дали съм се спрял на подходящата фирма моля за отзиви!




Мнения: 6
Krasi_velikova
Регистриран
Мнения за фирма "Ели-91" ЕООД произвеждаща интериорни врати в гр.Варна.
♥0 вт, 13 авг 2013, 09:04
Цитирай
Здравейте, някой поръчвал ли е врати от фирма "Ели-91" ЕООД, офиса на която в гр.Варна се намира на улица "Кавала" №17. Вчера посетих магазина и там ме посрещна един господин, който ми каза, че представлява фирмата. Доста приказлив беше. Даде ми визитка на която пишеше фирма "Жотан" ООД, която изглежда е негова. Каза ми, че имал цех, който се намирал в гр.Варна, а гледам, че основната фирма не е от гр.Варна. Не знам дали да се доверя на фирмата. Сайта на фирма "Ели-91" ЕООД е www.elidoors.com
Някакви отзиви?

Това е едно старо питане, което се отваря само в кеширана версия при мен........явно няма отзиви  newsm78
На фирма Жотан в сайта гледам познати модели.

# 290
  • Мнения: 2
Здравейте, някой поръчвал ли си е интериорни или входни врати от vrati-jotan.com, магазина им е до Ритуална зала на ул. Кавала. Предстои ни подмяна на една входна и три интериорни врати но не съм сигурен дали съм се спрял на подходящата фирма моля за отзиви!

Тази публикация я видях в интернет може да Ви е от полза....

При избора и закупуването на Интериорни врати е много важно да се знае:

Монтирането  на интериорни врати трябва да бъде последният етап от ремонта на Вашия дом.Те се поставят последни, след полагане на подовите настилки и боядисване на стените.Всички строителни и довършителни дейности (изправяне на отвори, поставяне на ламинати, первази ипрагове)  трябва да се направят преди монтирането на вратите.
Обикновено нашите клиенти правят поръчка на интериорни врати, когато свършат с ремонтните дейности в жилището.Това обаче е голяма грешка защото вратите, които са си избрали в повечето случай не са в наличност и се налага да чакат между 10 и 30 дни за доставка на избрания модел врати. Проблемите произлизат от това , че е  невъзможно да се държът на склад всички модели, размери, цветове и покрития.
За това нашата препоръка е да не се чака последния момент за поръчка на врати, а да се направи такава поне един месец преди приключване на ремонта. Други най-често срещани проблеми са следните: Стените и светлите отвори не са отвесни; мястото за поставяне на касите от двете страни са с различна дебелина; Отворите не са направени по стандарт; голяма разлика във височините на пода в отделните помещения; Разделящата лайсна или праг не е поставен на точното място. За да избегнете всички тези грешки Ви препоръчваме да се свържете с нас още по време на ремонта и ремонтните дейности да бъдат синхронизирани с изискванията за правилен монтаж на интериорни врати. По този начин ще избегнете допълнителни разходи като къртене обръщане или подзиждане, които в повечето случай излизат по скъпо от самия монтаж на вратите.
Информацията описана по-горе със сигурност ще Ви спести време, нерви и много излишни разходи.

# 291
  • София
  • Мнения: 8 652
Наши познати поръчаха от Треска и са доволни, единствено ги чакаха доста време.
Ние уж искахме при други, но също при тях поръчахме врати.
Входната ни врата е от Дорман(офисът им е в Лозенец). Чакахме я 4 месеца, за да я изработят по индивидуални размери, монтираха касата накриво и е по-къса от нужния ни размер. Над 2 седмици чакахме да дойдат да я оправят, не успяха. Крив е подът, криви са стените...а че има половин педя празно място между касата и стената, май не го забелязват.
За интериорните врати ходихме в Инос, момчето беше много приятно, обясняваше.Разбрахме се нещо и до там-бито звъннаха, нито вдигнаха телефон.Дори ми затваряха накрая.
Обиколих няколко други фирми, където предлагат вратите, които искаме и накрая пак в Треска.

# 292
  • Мнения: 179
Поръчахме от врати "Давидо" и съм със смесени чувства. Започвам с това, че още в деня, когато искахме да разгледаме в магазина (на бул."България") беше затворено в работно време, а по телефона ме увериха, че работят. Това наложи да поръчаме от офиса в "Лозенец". Всичко по уговорките в магазина мина добре.

Дойдоха майстори на предварителен оглед, защото 2 от касите трябваше да се облекат. Огледаха и поръчката беше направена. По договор вратите трябваше да се доставят до 35 работни дни. До този срок никой не ни потърси. Обадих се 3 дни след изтичането му и ми казаха, че има забавяне без да се анагажират със срок кога ще са готови. До началото на следващата седмица отново никой не се обади и при разговора пролича, че служителката не е информирана точно за конкретния проблем, тъй като твърдеше, че вратите не са се забавили. След като се уточнихме, спомена за обезщетение(няма го в договора), което не получихме в крайна сметка.

Вратите бяха доставени със закъснение около 10 работни дни. Монтажниците не бяха информирани за вида и местоположението на вратите, за вида на избрания обков. Оказа се, че дошлите на оглед не са предупредили за нуждата предварително да демонтираме едната каса и тя беше демонтирана чрез кози крак, което доведе до дупка на стената(извън касата), която отказаха да ремонтират. Също така дошлите на предварителен оглед не са били наясно с размерите на новите каси, защото така монтирана едната каса затисна част от пералнята в кухнята и сега изваждането й е възможно само чрез разглобяване на част от кухнята.

Като цяло вратите са с добро качество за класа си(марка Classen) и от експлоатацията им - около 15 дни досега - сме доволни. Цветът е точен и предлагат решения, които други фирми ни отказаха(монтаж върху метална каса и монтаж на много тънка стена). Обслужването и работата като цяло обаче сериозно куцат.

# 293
  • Сф
  • Мнения: 4 766
И ние вчера поръчахме и чакам да изготвят договора. Дано всичко е наред.
 Някой може ли да ми цитира какви са неустойките за забавяне?

# 294
  • Мнения: 54 448
Значи може да ползваш старата каса, но пак трябва да се изкърти, за да се облече?

# 295
  • Мнения: 179
Може да не махаш старата каса в случай, че това е невъзможно. Както при нас едната каса трябваше да застъпи металната каса на входната врата. Другата стена пък е много тънка и за да не се руши направо монтираха върху старата. Фактически старата каса се облича. Може би могат да се ползват старите каси и да се поръча крило, не съм запозната.

# 296
  • Мнения: 762
Днес поръчах врати от Карабулев с фрезовка и фурнир - 6 бр.  LaughingЦената излезна малко солена, защото се оказа, че 3 от вратите са по високи от стандарта, но преглътнах ужасната сума и поръчах. Сега се надявам да станат добре и точна такива, каквито изглеждаха в магазина им.
Още веднъж благодаря на Gadamer, която ме насочи към тях.   bouquet


Dusty,  ще се радвам ако разкажеш как се развиха нещата при теб и дали си доволна.

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 18:32 от Зузи

# 297
  • Мнения: 1 597
Зузи, като клиент на Карабулев, мога да те успокоя - много добри са и монтажът им е страхоте - имам предвид представителя ин на ул. Оборище. Няма да съжаляваш.

# 298
# 299
  • Мнения: 1 597
Zuzi, наистина ще си много доволна, ако си ги поръчала в представителството им на ул. Оборище. За другите в Дианабад четох някъде в "мамите, че са кофти с монтажа.

Общи условия

Активация на акаунт