Препоръчайте интериорни врати!

  • 334 829
  • 980
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 3 063
Тези пък, сега сефте ги чувам. Open Mouth

# 931
  • Мнения: 5 215
Ско, за фирмата или за вратите? Simple Smile

# 932
  • София
  • Мнения: 1 877
Juicy Pigeon, чудесни са ви вратите!

# 933
  • Мнения: 3 063
Вратите. Готини са иначе.

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 16:50 от Ско

# 934
  • Мнения: 1 195
Juicy Pigeon, чудесни са ви вратите!
Много благодаря, цветът е "перла" ако решите да избирате такива Simple Smile

# 935
  • Мнения: X
Здравейте, искаме подобни врати, като от снимката - тази в сиво, на преден план, която е, но не ни трябва портална, а 2 единични,  демек дървени със стъкло. Как мислите дали фирмите за врати да обикаляме (досега гледах сайтове на фирми, но не видях такива) или да се ориентираме към дърводелци?

# 936
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Пореден опит за качване на снимки:
Скрит текст:


Много са хубави вратите, браво!
На коя фирма са ако може да попитам?

# 937
  • Мнения: 1 195
Пореден опит за качване на снимки:
Скрит текст:


Много са хубави вратите, браво!
На коя фирма са ако може да попитам?
Благодаря, на Doormann са вратите Simple Smile

# 938
  • София
  • Мнения: 462
Днес ни монтираха врати Классен от Борман, доволна съм, и от вратите, и от монтажа. Поне на пръв поглед:)

# 939
  • Мнения: 31
Здравейте, ще поръчаме врати от Треска. Интересува ме от двете страни ли да са фрезовани, или само от едната. Ако е само от едната, от страната на стаята или от към коридора е по-добре да са фрезовани?

# 940
  • Мнения: 1 195
Здравейте, ще поръчаме врати от Треска. Интересува ме от двете страни ли да са фрезовани, или само от едната. Ако е само от едната, от страната на стаята или от към коридора е по-добре да са фрезовани?
Аз предпочетох фрезовка от 2те страни, така и от коридора, и от стаята се вижда. Ако е само от едната аз бих избрала да е към коридора, понеже нашия коридор ще е по- обикновен.

# 941
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте, искаме подобни врати, като от снимката - тази в сиво, на преден план, която е, но не ни трябва портална, а 2 единични,  демек дървени със стъкло. Как мислите дали фирмите за врати да обикаляме (досега гледах сайтове на фирми, но не видях такива) или да се ориентираме към дърводелци?



Наши приятели имат такава от алуминии с цвят дърво. Много е красива.

# 942
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Здравейте, искаме подобни врати, като от снимката - тази в сиво, на преден план, която е, но не ни трябва портална, а 2 единични,  демек дървени със стъкло. Как мислите дали фирмите за врати да обикаляме (досега гледах сайтове на фирми, но не видях такива) или да се ориентираме към дърводелци?



Наши приятели имат такава от алуминии с цвят дърво. Много е красива.
Алуминия кондензира, а и простее. Търсете читав дърводелец и качествено дърво.

# 943
  • Мнения: 4 499
Мога да препоръчам дърводелеца, който прави моите. Не са такива, но има различни модели и прави по поръчка. Ако искате вижте по-назад в мненията или ми пишете на лични, да не се приема за реклама.

# 944
  • Мнения: X
Кой тип интериорни врати имат добра шумоизолация?

Общи условия

Активация на акаунт