Отговори
# 75
  • Мнения: 2
идваха вкъщи да чистят с това чудо, те си свършиха работата и аз ги отпратих, че трябваше да кърмя LaughingБеше преди повече от 2 години, много нагли организации
Te са ти изчистили пък ти си ги изгонила. Кой е наглия сега  Thinking Thinking

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 23 778
идваха вкъщи да чистят с това чудо, те си свършиха работата и аз ги отпратих, че трябваше да кърмя LaughingБеше преди повече от 2 години, много нагли организации
Te са ти изчистили пък ти си ги изгонила. Кой е наглия сега  Thinking Thinking
Ако на мен ми изчистят у нас съм готова да ги търпя 2-3 часа и търпеливо ще слушам какво имат да казват Mr. Green Пък дали след това ще купя въпросния уред - съмнявам се Simple Smile

# 77
  • Мнения: 50
Хора не се лъжете с тези измамници, а си потърсете правата. Никой няма право да ви звъни по телефона и да ви тормози. Дайте да се съберем и да подадем жалба, защото тези хора го прекаляват. В мн. други държави забраниха телефонните анкети, но там хората си знаят правата. Без значение дали е парочистачка, прахосмукачка или екскурзия. Не трябва да стават по този начин тези неща. В понеделник звъняха на една приятелка от  Стенли Колев за някаква демонстрация, тя им каза че е в болница и да я оставят не мира, а девойката не спря да и звъни и да и се обяснява цяла седмица. Попита я от къде и имат мобилния тел. и и отговориха от познат, да ама такъв познат няма  newsm78 . Просто хората са си взели някаква база данни, но никой не ти казва каква е. И ако не сезираме правилните хора, това ще са поредните измамници, които ще се измъкнат. Искам само да до уточня, че на мен още на са ми звъняли, но миналата година след демонстрация на парочистачка една друга позната я обраха 2 дена по късно. Какво съвпадение  #2gunfire

# 78
  • Мнения: 250
Здравейте!
Някой знае ли името на фирмата.

# 79
  • Мнения: 50
Стенли Колев или Аио, Аиа, нещо такова на мен ми звъняха 2 пъти и се представяха по различен начин.

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
И на мен ми звъняха еколозите. Разкарах ги любезно. Повече не са се обаждали. Ако нещо искам да си купя, аз ще се обадя където трябва и ще поръчам. Аман от досадници.

# 81
  • Мнения: 1 479
някакъв нов таралясник от неизвестен произход...

Италиански продукт:
http://www.myvaporclean.com/TR5.htm

# 82
  • София
  • Мнения: 787
И на мен ми звъняха от Стенли Колев миналата седмица. Отрязах ги, не много любезно.
Егаси нахалните хора. Странното е че ми звъняха на домашния, който почти не ползваме и никъде не даваме като телефон за връзка. Така че в случая явно от указателя са го взели.

# 83
  • Мнения: 1 432
A.I.O или  all in one. Познавам всички от варненсия офис. Нагли типове, но продуктът е хубав.

# 84
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Е може и да е хубав продукта, ама тази цена би ми била оправдана само ако машинката чисти сама и без никакво мое участие  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 432
Цена не съм коментирала.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 043
И на мен вчера ми направиха презентация. Не се оплаквам, де, казаха ми по телефона, че ще има такава и аз се съгласих. Казаха, че ще има подарък - е, такъв нямаше Simple Smile

Уредът наистина е хубав, но цената му е абсолютно нереална. Та той няма нито сложна механика, нито електроника, нито софтуер - само нагревател, терморегулатор и нещо, дето изкарва водата под налягане. Е, това не може да струва повече от 1000 лв.

Предложиха ми грандиозна отстъпка от 700 лв, ако веднага си го купя, плюс подарък 4 кърпи на стойност 200 лв Simple Smile  А, и младежът ми обясняваше как някаква жена, при която бил преди нас, с доход от 400 лв. си го била купила със схема на изплащане Simple Smile   

Във всеки случай, провокираха интереса ми към този тип уреди и сега се чудя дали да не си купя стийм моп. 15 пъти по-евтино е, а едва ли е 15 пъти по-лошо Simple Smile

Нещо, което ми направи доста лошо впечатление е, че когато младежът, който беше у нас се обади на мениджъра си, за да договори отстъпката, му говореше на "Вие" и с едно такова страхопочитание в гласа ... Заприличаха ми на секта.

# 87
  • Мнения: 1 432
Това с говоренето на Вие е абсолютно нарочно. Правила в "компанията".

# 88
  • Мнения: 64
btw - миналата неделя бяха плъзнали яко "анкетьори" пред  Метро. Много са досадни, но ги разкарх грубо  Rolling Eyes

И на нас ни звъняха на дом.тел. от Стенли Колев.

# 89
  • София
  • Мнения: 735
И на мен са ми странни как говорят на Вие.. и в Рейнбоу май е така... странна политика, но щом мислят, че работи  Peace

Колкото до стийм моп-а - отзиви, които съм чувала от сходни такива уреди - не стават. Явно тази пущина има защо да струва майка си и баща си. Обикновените (дори такива от по 200-300лв.), мокрят много, или като свърши водата трябва да чакаш сума ти време да изстине и да налееш пак. Т.е. разни неудобства, които доволно спират процеса чистене.
Но е факт, че цената е аааадски висока. ОК, изплащане, изплащане, но в тия времена, само големи мераклии биха се навили  Blush

Общи условия

Активация на акаунт