За очни капки

  • 1 393
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Някой знае ли дали очните капки Systane са подходящи за малки деца. Изписа ни ги лекар,но не съм ги купила още и не съм прочела какво пише в листовката. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 2 480
Някой знае ли дали очните капки Systane са подходящи за малки деца. Изписа ни ги лекар,но не съм ги купила още и не съм прочела какво пише в листовката. Благодаря.
Можете чрез Гугъл да намерите упътването им и да го прочетете преди да сте ги купили.

# 2
  • Мнения: 3 157
Капките са просто овлажняващи,няма лекарства в тях,няма никакъв проблем да се капят.Ако не ти се дават пари за шишенце(то така или иначе ще се изхвърли след месец) има дозички,които струват стотинки,еднократни са и в тях няма консервант.Ето листовка:
http://www.framar.bg/new_product.php?id2=30011924&page_speci … %E7%E8+0.7+%EC%EB.+*+30

# 3
  • Мнения: 1 512
Нали все пак ги е изписал лекар на малко дете след преглед.Не виждам защо трябва да питаш за такова нещо във форум,където едва ли ще попаднеш на медицинско лице -конкретно лекар офталмолог. И ако някой без каквито и да е медицински познания ти каже слагай - ща слагаш,но нямаш доверие на лекаря така ли? Ами тогава защо си водила детето си на лекар?

# 4
  • Мнения: 3 157
Има си лекари,и лекари..най-малкото прочетете черния списък.Може жената да е ходила при дежурен лекар,който не познава,може да е в чужд град,може да е всичко.Не мисля,че някой трябва да дава обяснения за друг защо е пуснал тема.

Общи условия

Активация на акаунт