Тема пишем за година, къде е МАРТенската ни дружина?

  • 57 990
  • 367
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 506
Честит Рожден Ден на Янето и Тино! Да са здрави и много щастливи милите дечица.
Гер4о,браво на теб.
Веси,честито и на вас.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте  Hug,
Честит Рожден Ден на Янето и Тино!!!Да са живи и здрави,весели и щастливи!!!   bouquet HugЧестито на патерици и на Вики на Honey bee!  bouquet
Дина ,хич не се кахъри,мила,кърми си го докато можеш,дохранвай го щом има нужда,важното е да сте спокойни и здрави HugНаистина са разкошни снимките Hug

Нелка ,нищо не си ни пускала  Crossing Arms

Весинка,честити ви ходещи крачета HugМнооого е сладка малката!

Герчо,само така!Вече съвсем изнагляха,на малко дете преглед да отказват #Cussing out Ама верно не е извадила късмет с теб тая докторица  Joy Скоро слушам си аз новините и по едно време чувам спрягат името на наш'та Роза ,беше във връзка с краш в системата на сайта на здравното осигуряване, и си викам Герчо пак е яхнала метлата  Laughing Ако имаше повече такива  като теб,може би щеше да е по добро положението в държава ни! Peace


Аз да не се похваля,че Дани е здрав и той взе,че в събота ми вдигна температура Rolling Eyes,но направихме едно ударно лечение с Осцилококцинум и е добре вече,мисля в сряда да го пускам на градина.Всъщност той само в събота вечерта имаше т ,няма други симптоми,освен,че му е намалял апетита малко,явно е някакъв вирус пак,защото доста деца покрай нас са болнички.

# 77
  • Мнения: 878
Честит рожден ден на всички дечица,които съм пропуснала в последните дни
И Дани вдигна тази нощ температура и сме си вкъщи днес,след малко ще го водя на лекар,въпреки че в момента си изглежда здрав,обаче кашля много,пък ни свърши противоалергичният сироп,та ще ходя да ни изпишат.
При нас са едни дъждове,бури,ветрове,студ,дано скоро да идва вече пролетта,че хич не обичам да ми е студено.

# 78
  • София
  • Мнения: 561
Честит Рожден ден на всички дечица които пропуснах тези дни Да са много здравички, усмихнати и щастливи!

Явно върлуват някакви вируси пак, защото вечра в групата на Емка са били цял ден само 4 деца. Днес ще е същото.
На всички болнички - бързо оздравяване  Heart Eyes

Веси, честити ходещи крачета Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 2 894
Не мога да намеря клипчетооо  Cry Ако съм го изтрила ще се пръсна, много беше хубаво  ooooh!

# 80
  • Мнения: 2 309
Почнаха си вече рожденните дни...да са живи и здрави дечицата! Специални поздрави на Янето  Hug

Ние засега се удържаме здрави. Дано така да сме, че не ми се мисли с това бебе, ако се разболеем.

# 81
  • Мнения: 498
Привет. HugБлагодаря ви за пожеланията,да ви се връщат. Hug
При мен...само неприятности напоследък.След варицелата,Янето изкара 1 седмица на градина и се разболя...вирус-хрема,кашлица и температура.Овладяхме положението ,но в петък я заболя ухо.Водих я в ИСУЛ да я погледнат и попаднах на доста неприятна докторица....много й се подразних ,а и Яна доста се стресна от нея.Още с влизането не ни посрещна добре,претупваше нещата,беше груба с детето....много груба и нетърпелива....аз не й казах,че съм колега,защото вече се бях афектирала.Каза,че е малко зачервено ухото,което всъщност исках да разбера и след това само й гледах сеира.Понеже я контрирах на няколко места,тя реши да ме обиди,като каза,че детето ми имало мръсни уши като на старец. JoyСега ми е смешно даже,защото знам,че не е истина и че тя го каза целенасочено,но тогава....щях да я набия.Яна сега е добре,но ще я задържа цяла седмица в къщи да укрепне малко,че ме е страх,да не гепи пак нещо....много срина имунитета.Другото-в петък едно момче с колело блъсна майка ми на тротоара,падна и си счупи рамото.Заведох я в Пирогов,че нашите ортопеди хич не ги бива по раменете....счупването-много лошо,в белите страни за такъв тип фрактури се протезира раменна става,но в Бг нямат нужния опит...та,минахме на импланти.Днес я оперираха,добре е,но незнам до колко ще възстанови обема на движенията,а най-лошото е,че е дясна ръка.
Рождения ден ...аз го изкарах на работа и в тичане до Пирогов и по фирми да плащам пироните на мама.След обяд заведохме Янето за 1 час в детската да почерпи децата,че и беше голям мерак.Вечерта празнувахме със сестра ми и племенника само.Поиграха децата,Яна беше в еуфория....много си хареса подаръците. Grinning
И сега,като капак на всичко...сядам да кача снимките на компютъра и фотоапарата нещо се прецака,прехвърляйки снимките угасна...смених батериите....тръгна,но повече от половината снимки ги няма.....е,много ме е яд.

# 82
  • Мнения: 2 309
Наде, голям карък нещо...и какви са тези доктори, дето ти и Герчо разправяте  Shocked аз също бях по болници вчера. Буцата на гърлото ми си била ОК. Няма да се мре.







# 83
  • Мнения: 226
Честит Рожден Ден на дечицата, които днес празнуват!
Наде, докторката да не е случайно Кънчева, професионалист е уж, но наистина няма подход към децата. Аз водих Али при нея, когато имахме спукано тъпанче и си направих изводи, но разни хора...
Герчо, браво.
Дина, ти пък, как така ще мреш  Wink, две деца имаш да гледаш?
Веси, честити ходещи крачета.
Лека вечер

# 84
  • Мнения: 3 216
Честито на всички малки порастнали рожденници. И на всички майчета  Hug

Мали като ви слушам и настръхвам,какви доктори,какво чудо  ooooh!

Дина с тия хубави деца и на шега не ги разправяй такива  Hug

Днес някакви олигофрени се обадили на майка ми и почнали да викат: " мамо,мамо счупиха ми крака". И тя каквато е паника, вдигнала ресторанта да ме дирят къде съм ( аз бях до банката) ,какво ми има. УСетила се ,че е мошенгия ,ама нали е майка ,притеснила се....

Моя хубавец пък има афти в устата , не знам какво да го правя... От няколко дни го гледам само си рови в устата,вчера ми каза,че не искал да смее,защото го боляло.

# 85
  • Мнения: 226
Честит Рожден Ден на Ема, на Мишо и на Теди! Да са живи и здрави, и многоооо послушни! Краси, Кате   bouquet
Аз няма какво ново да ви пиша, т.ч. само да поздравя дечицата и майките. Лек ден

# 86
  • Мнения: 2 309
Честито и от мен   bouquet Ема редовно я наблюдавам в Мултиплай, от хубава по-хубава става  Hug

Абе помислих си го, признавам. Царица съм да се вкарам във филми. Няма да ви казвам какво си помислих, на всички им е ясно  Crazy

Алис вчера ми каза, че не искала да има майка и татко. И защо, моля ви се...за да не й казва никой - лягай, яж, мий си зъбите и пр. Казах й, че ако не ни иска с удоволствие ще се изнесем, но я питах кой ще я гледа. Ще повикам някоя лелка от детската градина, каза тя. А с какво ще й плащаш, питах аз, че освен нас няма кой да те гледа бъдева!? Е, вие няма ли да ми оставите пари все пак, рече тя  ooooh! Ужас и безумие...на всяка втора дума се обръща към мен със - "сърдита съм ти"...или "повече няма да ти говоря". А за всяко падане, защипване или спъване ми се репчи  с "ти си виновна". Треска ми врати, тропа с крак и ми вика насреща. Накрая всичко приключва с реване в нейната стая и молба да "се сдобрим"  Crazyи само се гласи. Аз почти никога не се гримирам и ондулирам, ама ела я виж ти нея...то гланц се слага, то по петнайсет тоалета се сменят в безумни комбинации, то прически се правят и накрая критично заключава " аз изобщо не съм хубава". Вчера отивам да я взема от занималня, а на нея първата й работа е да каже " а, аз мога ли да попитам защо ти бляскат устните?"  Shocked

# 87
  • Мнения: 1 544
Честит Рожден Ден на всички дечица през изминалите дни  Hug пожелавам да са здрави, усмихнати и винаги щастливи   bouquet

Дина ,не те мисля  ooooh! щом от сега сте започналии... ама и ти си много добра душа и при мен имаше опити за сърдене и тропане с крак ,но го изкоренявам от раз  Rolling Eyes Embarassed хич не ми минават тези номера. Между другото има баланс при две или повече жени в къщата съм забелязала и това е за спасение на мъжете най вероятно иначе не биха могли да издържат  Grinning
При нас е обратното, Симона на 8 години стана гланцовете само ги иска и после не ги поглежда , косата неможе и да си я върже на опашка даже ,а и да може едва ли ще се сети, лакова в нас разбира се има над 100 но интереса и е почти никакъв абе супер небрежна е към външния си вид /надявам се това да се промени като порасне/
Така сега тъй като немога да си разреша проблемите сама май ще се обръщам за съвети  Rolling Eyes
затресла ме е една треска и немога да реша какво да правя.
Сестра ми покани Симона в Италия за една седмица по Великденските празници и тъй като неможе да пътува без придружител покани и дъщерята на нейна приятелка която е на 18 да гостуват заедно една седмица. До тук добре ,но с моята фобия от самолети сърце не ми дава да я пусна  ooooh!. Боби също не е въодошевен от идеята и е по скоро против. Сестра ми се е настройла жестоко и като и съобщих ,че мисля да не я пускам направо ме направи луда. Каза ми ,че немога да спирам детето заради това ,че съм нервно болна ,което може би е така ма се усещам ,че няма да издържа на напрежението. Абе с 2 думи тя или ми се разсърди или ще се разсърди след като потвърдя отказа си.
От друга страна би било добре за Симона едно такова пътуване въпреки ,че тя определено не ги вижда нещата по този начин и това което я вълнува най вече е ,че ще ходи на зелено училище април месец.
Та така седя и си блъскам главата и се чудя какво да направя. Ако някой ми даде адекватен съвет ще съм много благодаряна. На всичкото отгоре това нещо трбва да се реши до довечера и да се купят билетите  Tired

# 88
  • София
  • Мнения: 2 894
Брей писали сте  Shocked довечера ще ви попрочета.

Само да ви разкажа една смешка....

Дени и Маги гледат филмче, дават един  Жираф и Маги го сочи и вика " Муууу" ,
 а Дени ..."Не бе Магиии,  това е Жираф, те си мълчат"  Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 878
Много се смях и на Али и на Дени,много са сладки като ръсят разни глупости,сетих се и аз за нещо смешно от Дани,вика ми айде бе мамо стига си била вече момиче,айде да бъдеш момче вече,много по-готино е,ще си купиш пишка и ще си отрежеш циците и готово Crazy
Мики незнам какво да те посъветвам,аз сигурно нямаше да я пусна,ако бях на твоето място Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт