90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №81

  • 24 979
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Да, само блата е 90 грама. Ама то 30 мл доматен сок, четвърт лук и 3 гъбки не я правят много по-тежка де. Ама на мен така ми харесва. Веднъж, понеже имахме гости за мен си поръчах вегетарианска - ами то отгоре върху блата все едно цяла манджа бяха изсипали. И не ми хареса.

# 676
  • Мнения: 52
Как сте момиченца кокиченца?
Аз днеска след дълга липса отидох на фитнес  Hug  Hug  Hug Не съм свалила нито грам,но не съм и качила,което е по важното.
Днес ми е варива и хапнах зеле с ориз,а за вечеря ще си направя задушени картофи с магданоз,копър,чесън и червен пипер.
Много сте писали,а нямам никакво време да ви прочета,за което се извинявам много много много   bouquet
До вечерта май ще си имаме нова темичка Simple Smile

# 677
  • Мнения: 3 453
Ужасия ,благодаря!Значи ще оправя количествата във въглехидратния.И аз не обичам много неща по пицата.Достатъчно вкусна става с подправките и чесънчето на гранулки Wink

  На някой друг гади ли му се от сладкото вечер най-вече?После много ме гори за вода и ми се гади.

# 678
  • Мнения: 16
Криси, аз съм така напоследък. Гади ми се и от сладкото, и от тестото. Хич не се чуствам добре.

# 679
  • Мнения: 31
Криси, аз съм така напоследък. Гади ми се и от сладкото, и от тестото. Хич не се чуствам добре.

Принцесса, как ми се иска и аз да можех да кажа така Simple Smile Честито за успеха...На средата си  Hug

# 680
  • Мнения: 617
Момичета, къде пише грамажа?Аз и преди питах, но никой не ми отговори.В някои от рецептите пише кое с колко се приготвя, но ме интересува дали това е количество за цял ден или само за едно хранене? newsm78
А салатат има ли количество?Защото на места пише- голяма салата....което мен ме устройва естествено. LaughingНапример днес ядох пържени банани и понеже никъде не се споменава количеството си омаах 3 бр.
Вчера бях на въглехидрати и въпреки, че ядох  готова торта имам голяяям минус.За 3 дни вече е 1.200.Но интересно, че след варивата имах плюс,  а там бях много стриктна , дори салата не ядох.Ризотото е разкошно! Hug

# 681
  • Мнения: 780
Здравейте!
Преди малко се прибрах и си сготвих за обяд.Та исках да ви попитам дали това става за ядене  Grinning Попринцип трябва да е ориз със зеленчуци.Аз сложих 1с.л. олио,лук,сол,червен и черен пипер,зелена чушка и маааалко морков,защото не го обичам. И все пак се чувствам адски преяла и мисля,че нещо не е наред (може би е от предния режим който спазвах).Имам чувството,че с това ядене скоро няма да се отслабне  Thinking . Има ли тук във форума някой който е свършил с диетата?Или по-напреднал с нея?Пише, че се свалят от 18 до 25кг. Вие когато започнахте как сваляхте?   bouquet

# 682
  • Мнения: 16
monn, в началото на диетата бях по абсолютно същия начин - след всеки ден за варива, въпреки, че съм стриктна, имах плюсове, а след въглехидратния, какво и да хапвам (режимно имам предвид) - минуси. Не мога да ти дам обяснение, но е факт, че е в рамките на нормалното. За грамажа -  старая да ям 200гр за обяд и 100 за вечеря, ако ти е малко и си гладна увеличи яденето, но е препоръчително да се спазва пропорцията вечерята да е половината от обяда. Но все пак, не стой гладна!  Simple Smile

missy, благодаря ти  Hug

# 683
  • Мнения: 668
Да ви споделя за моя обяд. Пилешко филе със салата зеле, един морков и 1/2 кис. мляко. СЪгреших ли с това кис. мляко? Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 1 721
Мон, какви са тия пържени банани по време на плодов? Нережимно ми се струва. newsm78

# 685
  • Мнения: 16
Харизанче, има ги в книгата. Аз ги пробвах, добре ми се отрзиха на зажаднелия за пържено стомах.  Laughing Че даже и минус имах после. Но аз изядох 1 малък банан!

# 686
  • София
  • Мнения: 12 568
Да ви споделя за моя обяд. Пилешко филе със салата зеле, един морков и 1/2 кис. мляко. СЪгреших ли с това кис. мляко? Rolling Eyes


Да, смесила си месо и мляко.

# 687
  • Мнения: 10
vili choleva

tanita-81 държиш ли се?

Аз си направих безкофеиново кафе, за да ми залъже глада малко поне.

тук съм и засега съм абсолютно стриктна - дори и без кафе (но аз и по принцип не пия) Peace Hug

# 688
  • Мнения: 668
Да ви споделя за моя обяд. Пилешко филе със салата зеле, един морков и 1/2 кис. мляко. СЪгреших ли с това кис. мляко? Rolling Eyes


Да, смесила си месо и мляко.

 Banghead  Подлъгах се от примерното меню от 1ва стр. Там пише че може пиле фрикасе.  Rolling Eyes То нали е пиле и мляко?

# 689
  • Мнения: 617
Принцеска, мерси!Досега не съм мерила по колко ям...за целта ще си купя кантарче.
Банана наистина го има в книгата.Аз както казах, възнамерявам да се придържам към нея.
Е, за вечеря ще са ябълки, че май си  поех количеството банани за 2 плодови. Crazy
Надявам се след някой ден да се съм вече гладна като вълк, че не се издържа.
Мариса и аз такова ризото хапнах онзи ден. Peace

Общи условия

Активация на акаунт