90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №81

  • 24 973
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 249
добър ден от мен
ей немога да ви изчета , браво на вас
сега по ред на номерата каквото се сещам
Бибе, да ти е жив и здрав племенника и много да ви радва
Пухинка, браво за резултата продължавай все така  
Marielakuzmanova, Hexina, Нана77, Плодче и на всички ,които скоро са се присъединили добре дошли и успех  Peace
Веси честита нова придобивка!!!  
Дикси, да ти е жив и здрав рожденика (на патерица)! А тортата  е еин път  Hug
Харизанче  , честито придобивка, със здраве да си я ползваш
Крисси, супер изглежда.Да ти е честит и с удоволствие да си го ползваш.
и аз да си кажа за вчера ,че бях много грешна от всичко опитах,но днес съм стрикна отвсякъде , дотук имам 2 литра водичка и само съм в ОО
приятен ден

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен,
Прочетох последните няколко страници и горе-долу съм в час какво става с вас.Аз днес съм на варива и си спретнах домати с ориз,за довечера същото.
И аз не меря какво количество хапвам,горе-долу да се нахраня.Но довечера ще си претегля порцията.А относно салатата-пак ли е по-добре да е в по-малко количество?
Аз утре възнамерявам да се връщам на работа,но незнам как ще мине с малката.Че никой освен мен не може да я храни,а ако я оставя сама да яде,изяжда колкото едно врабче.И съм предупредила колежката,че е пробно засега.
Хубава седмица на всички и много отчетени минуси.

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 15:59 от marietka_81

# 692
  • Мнения: 164
Ей нямате насмогване.  bouquet

Сега да споделя моя скромен опит с яденето на торта във въглехидратния ,във  втория цикъл след рожденния ден на дъщеря ми беше останала торта и то бая голямо количество и тя беше от пандишпанови блатове, млечен клем и растителна сметана , та си я ядох , ядох , може би около 4 четворки и все по една парче за вечеря и  много преяждах от това е след яденето на торта след края на втори цикъл имах - 5 кг , всеки сам си решава    bouquet.

А салатка си хапвам бая без огпраничаване.

# 693
  • Мнения: 16
marietka, салата колкото ти се яде, няма ограничения  Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 12 568
Хмм това ме навежда на мисълта за една доскоро ужасна комбинация от зелева салата и фурнети  hahaha

# 695
  • Мнения: 0
Хмм това ме навежда на мисълта за една доскоро ужасна комбинация от зелева салата и фурнети  hahaha
Какви ли не още комбинации ще започнат да ни харесват? Joy  Joy Joy

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 16
А започна ли някой да пости,че си спомням,че в началото като започвах диетата,някой спомена,че ще пости.Аз мисля поне една седмица да направя пост,за да мога да се пречистя и изповядам.

# 697
  • Мнения: 229
Включвам се отново с въпросче - относно зехтина в салатата. Как го дозирате? Примерно 2 супени лъжици много ли са за една салата?
Тъй като съм зле с руския, книгата не ми върви и питам тук, за което ме извинете.
Сега прочетох за тези количества 200 и 100 гр и ми се виждат наистина адски малко.  Rolling Eyes  Това за всеки ден ли се отнася, независимо какво ядеш?? А в плодовия по колко се яде на едно ядене - само по един плод ли може?
Също, салатата включва ли се в този грамаж или тя е отделно?

# 698
  • Мнения: 0
Включвам се отново с въпросче - относно зехтина в салатата. Как го дозирате? Примерно 2 супени лъжици много ли са за една салата?
Тъй като съм зле с руския, книгата не ми върви и питам тук, за което ме извинете.
Сега прочетох за тези количества 200 и 100 гр и ми се виждат наистина адски малко.  Rolling Eyes  Това за всеки ден ли се отнася, независимо какво ядеш?? А в плодовия по колко се яде на едно ядене - само по един плод ли може?
Също, салатата включва ли се в този грамаж или тя е отделно?
Аз за салата слагам една чаена лъжица зехтин или мъничко повече.Не ги спазвам тези грамажи/ям си нормални порции/,но ако ти си решила мисля,че са без салатата.За плодовете също не се отнасят-аз ям огромни плодови салати-1 бабан,2 портокала,2 ябълки и 1 киви за една салата и толкова за вечерта.Но все пак нека и другите момичета да ти кажат...

# 699
  • Мнения: 9
Валентина мерси мила   bouquet  Hug

момичета да ви попитам при мен има по някои - всеки ден но по -100 200 гр които съответно след хапване се връщат, само на сутринта след плодовия ми отчита мн - и при вас ли е така или и това си е строго индивидуално  Crossing Arms

# 700
  • Мнения: 0
Валентина мерси мила   bouquet  Hug

момичета да ви попитам при мен има по някои - всеки ден но по -100 200 гр които съответно след хапване се връщат, само на сутринта след плодовия ми отчита мн - и при вас ли е така или и това си е строго индивидуално  Crossing Arms
Аз съм решила,че ще се тегля веднъж на седмица,да кажем всяка неделя,така ще се спася от психическия тормоз ако в някой от дните кантара ми даде отклонение нагоре Simple Smile

# 701
  • Мнения: 1 718
Аз готвя както  винаги, защото не искам да ми е безвкусно.Пък колкото сваля, толкова. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 3 453
  Сиси, браво!Още в началото ме впечатлиха твоите резултати  bouquet Понеже имах много издънки в първи цикъл ще видим след водния какво е положението, но ти ми даде надежда за втори цикъл Hug

 Сега да се похваля.Направих брауниз отново.Този път на вид е много по-добре.Довечера ще ви го покажа.Още не съм опитала, дано да е и вкусен.Реших да си ям по правило сладичко пък да видим ще ми се догади ли пак.Ще хапна 2-3 парченца.

 Hexina
, аз повече от една супена лъжица зехтин на голяма салатка не слагам.В плодовия ям плодови салата на обяд е вечеря, рядко пригладнявам следобед и хапвам помело или портокал.Салатите никога не са ми особенно малки.
 

# 703
  • Мнения: 1 777
Да ви споделя за моя обяд. Пилешко филе със салата зеле, един морков и 1/2 кис. мляко. СЪгреших ли с това кис. мляко? Rolling Eyes
Да, смесила си месо и мляко.
Banghead  Подлъгах се от примерното меню от 1ва стр. Там пише че може пиле фрикасе.  Rolling Eyes То нали е пиле и мляко?
Не си сгрешила,може да се смесват до 2 белтъка,просто млякото като количество е било повече. Simple Smile

# 704
  • Мнения: X
Докато изчета всичко и...забравих какво искам да пиша.
Аз първия път пазих диетата по 1-ия пост, тази книжка на руски хич не ме блазни, балгодаря, че преразказвате основни неща. Не съм била супер стриктна, но свалих кг. Сега забелязвам, че бавно се движа надолу, само 3 кг. за първия цикъл, но дори по толкова на месец- пак ще ми е супер.
Една позната вчера ми се оплака, че след месец стриктно диетуване не е мръднала и грам... newsm78 Стана ми тъпо за нея, щото явно не й действа така добре тази чудна диетка.
Аз хапнах почти цял шоколад и 2 пакета Марети за обяд  Embarassed За вечеря мисля да си хапна баничка със сиренце и яйце...и после що само 3 кила  Tired Беше по случай прошка вчера- домашна, не всеки ден се случва  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт