90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №81

  • 24 976
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 668
Pety, благодаря.   bouquet
За количеството ще се поправя Embarassed, ама като за първи ден още не мога да се овладея.  Mr. Green
Крисси мммммм  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 40
Здравейте момичета!
Кажете ми може ли в плодовия ден за вечеря вместо плодове да хапна само салатка ?

# 708
  • Мнения: X
Аз редовно хапвам салатка, но трябва да е неовкусена. Няма да споделям, че аз й слагам туй-онуй...
Крис, браунисът ти е страхооотееен...бон апети...

# 709
  • Мнения: 16
Криси, браунисът е супер, но бива ли такива работи да се показват на плодови хора  Laughing Hug

# 710
  • Мнения: 10

Мноооого апетитно, но аз ще се въздържа  Sad
Водния ден почти отмина, странното е, че не чувствам глад. Дано така да продължава докато си легна  smile3505, че след малко ме чака готвене за домочадието. Аз само ще ги гледам и ще се облизвам, но утре.... smile3521  smile3508

# 711
  • Мнения: 40
Мисля си за зелева с моркови и ще се опитам да е само с лимонов сок.
Аз от днес реших да постя.
Може би само първата седмица,но няма да се отказвам и от диетата.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 185
Пиле фрикасе може и без мляко да се направи  Peace .Мама препича брашно и слага бульона от пилето,затова и е добавено че може.
Крисси ммм много вкусно,сега ако дадеш и режептата ценя няма да имаш.

# 713
  • Мнения: 31
Охххх, ще се пръсна..едно огромно парче торта. Сега ми е лошо......мисля, че утре ще пропусна тегленето Simple Smile Дано да наваксам след плодовия  Praynig

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 17:42 от missy8008

# 714
  • Мнения: 3 453
  Благодаря ви за комплиментите.Радвам се че ви е харесал. Hug
  Рецептата е на Пети!Момичето което има страхотни рецепти и пише при нас.
  Ето линк:http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2136.msg47428.html#msg47428

Принцеске, аз заради това сложих линк а не директна снимка обаче ти си погледнала ко да та правя?! Joy

  Да ви кажа какво ми прави впечатление..момичетата от темата с машините за хляб все по-често ни четат темата Laughing Явно много вкусни хлебчета правят Wink

# 715
  • Мнения: 108
Крисси, супер ти е станал, ама сега като видях рецептата има 2 яйца вътре, ти слагаш ли ги? Защото иначе не става за въглехидратен с тях

# 716
  • Мнения: 3 453
Крисси, супер ти е станал, ама сега като видях рецептата има 2 яйца вътре, ти слагаш ли ги? Защото иначе не става за въглехидратен с тях


  Да, слагам ги и става.В книгата има рецепти с яйца писа някой. Wink

# 717
  • Мнения: 553
Леле, Крисси  ooooh!  То това показва ли се?!?!?! ОХ! Страхотни са  Peace
А да питам сега с тази вкусотийка ти ще вечеряш ли друго преди това? Или само 3 парченца от сладичкото?

# 718
  • Мнения: 3 453
  Тали, това ще е вечерята.Трите парченца.Не съм и гладна още, но ще гледам до 19ч да съм приключила.

# 719
  • Мнения: 16
Криси, любопитна съм, какво да правя  Laughing
Аз днес съм плодова и тече едно велико отводняване, ама в буквалния смисъл  Laughing Вода не съм пила достатъчно, ама чакам първо тази от вчера да си ходи. Приключих с яденето за днес с малко ядки. Сега само ще ви чета и ще ви се радвам на менютата.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт