Да върнеш времето назад / Annem / - тема 5

  • 39 662
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Хей бригада, де изчезнахте бе, кюфтета ли правите  newsm78, хайде който направил, направил, филма почва след малко, да сядаме да гледаме ............. и и да си хапваме, щото това е последната серия, после няма. Hug

# 691
  • Мнения: 136
Хей бригада, де изчезнахте бе, кюфтета ли правите  newsm78, хайде който направил, направил, филма почва след малко, да сядаме да гледаме ............. и и да си хапваме, щото това е последната серия, после няма. Hug

Сядаме,сядаме,на мен единственият ми шанс за спокойно гледане е с попарата в ръка и две деца около мен...е попарата е готова,остана само да взема дистанционното и да седна.....до среща в рекламите Grinning

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Ето ме ,готова за финала.  tv

# 693
  • Мнения: 577
ПРиятно гледане.

# 694
  • Мнения: 2
Ха така, е музиката на Карач, си е най-хубавото, начало на последният старт  bouquet

# 695
  • Мнения: 0
Ехееееее тези двамката май само с поезия ще си говорят!!!

# 696
  • Мнения: 2
Многооо, я обичам поезията, ама сякаш съм в клуб по литературно четене от време оно  Joy

# 697
  • Мнения: 10 240
последна серия




наздраве за успеха на Гонджа!

# 698
  • Мнения: 2
      Отивам да си взема "Антология на световната любовна лирика", да полетя в небесата с това "голямо щастливо семейство", поезия  ooooh!

# 699
  • Мнения: 10 240
 

Али и Мехмет отказаха на Зейнеп - любоввввввввввввв....

# 700
  • Мнения: 2
Ей не ви ли харесва поезията, ако можеше така да си живеем живота п о е т и ч н о  Praynig

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Чудя се Али и Лейля в  luvbed пак ли ще рецитират стихове.  hahaha

# 702
  • Мнения: 10 240
Чудя се Али и Лейля в  luvbed пак ли ще рецитират стихове.  hahaha

ами как - естествено- поезия и любов две в едно

# 703
  • Мнения: 2
Това място да ви прилича на онова..... в предишната серия/мястото където Мехмед говори на Сюрея/ newsm78

   Е тъй де, да го разчепкаме докрай въпраса с момента на гробищата преди да е свършил сериала.

          Вече се чуствам така "Ех летете ескадрони......", вече свят ми се завива от бързото развитие на събитията в последният епизод, и да се напъвам вече нищо не схващам.
            Две сватби, една книга, едно "скъпа", една любов Гонджа и Башар, дето никога нема да я схвана, ааааа май ни чака още една на Дерия и  ShockedИсмаилчо, хайде и за тях да вдигнем наздравица

# 704
  • Мнения: 10 240
   

младоженците  и прекрасната песен на Илхан

    

Муса щастлив - Али се жени....

Общи условия

Активация на акаунт