МАРТенска прекрасна новина - Уини има втора дъщеря!

  • 29 206
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Felizidad, то не останало мила. Стискам палци да устискате по-дълго и раждането да е леко и безпроблемно.

# 31
  • Мнения: 93
Честит празник и  от мен!
Преди всичко здраве пожелавам на всички ни
и естествено много щастливи моменти с любимите ни хора!
Малко изтъркано звучи, но какво друго му трябва на човек.
А ние преди 6 г. на тази дата се сгодихме, така че ето скромна почерпка!

# 32
  • Мнения: 907
Честит празник и  от мен!
Преди всичко здраве пожелавам на всички ни
и естествено много щастливи моменти с любимите ни хора!
Малко изтъркано звучи, но какво друго му трябва на човек.
А ние преди 6 г. на тази дата се сгодихме, така че ето скромна почерпка!


Галя, честит ви семеен празник! Бъдете все такова прекрасно семейство, обичайте се и се множете Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте всички!

Отдавна не бях писала (макар че ви следя редовно), понеже нямам почти никакво време. Включвам се само да кажа нещо по повод самостоятените детски ясли. Те са "под" министерство на здравеопазването и Наредба 26, която трябва да бъде променена, трябва да се промени от МЗ. След като се обародва в ДВ, тогава директорите на яслите могат да задържат децата до юни. Аз писах 45 писма, включително и до МЗ; имам отговор от омбудсмана, в който пише, че са получили уверението на МЗ, че наредбата ще бъде променена. На сайта на МЗ - http://www.mh.government.bg/News.aspx?lang=bg-BG&pageid=401& … 3&newsid=2805 - е публикувана информация за това, но в секция "Новини". Би трябвало да бъде в секция "Проекти на нормативни актове" и да престои там известно време (14 дни май) за обществено обсъждане, след което да се подпище от министъра. В случая обаче това е представено като новина, но пък една дама ме увери, че нямало значение, като минел периодът от 14 дни, щяла да бъде подписана. Ето телефони в МЗ, звънете (както и аз звъня) и малко да се поразмърдат, че то минаха вече 2 месеца от 2010 и много деца са изписани вече: 02/9301 304; 9301 316.

Целувки на всички!   

# 34
  • Мнения: 907
Евала, Норче! Много се радвам на сериозно хора като теб, които се борят за правата си!

Фелизидад, радвам, се, че вече всичко е ОК, да си постои бебка още малко на топло и после леко и бързо раждане! Ще се радваме да се включваш, когато имаш време Hug

Ние, май бях споменала, отскочихме до Вършец за уикенда. Направихме там една снежна разходка, да зачерви Кика малко бузките.

Хубава и успешна седмица на всички  bouquet

# 35
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз също съм писала, но да кажа пак- в Габрово изписват  децата, родени първото полугодие, на 1 юни. Така че ние сме безпризорни от 2 юни или ще сме в смесена група цяло лято в детската градина. А там ги смесват с предучилищна  Crazy

# 36
  • Мнения: 221
Благодаря момичета, както винаги сте много мили Hug
В нашата ясла децата, които навършват три години през периода януари - юни, се изписват юни. Детската градина започва септември. Мен лично това абсолютно ме устройва, особено предвид, че с лични уговорки детето няма проблем да посещава лятото яслата, понеже така и така са по-малко дечица. Но в краен случай, аз нали ще съм майчинство, ще си се гледаме тримцата Whistling
И да не забравя накрая да честитя празника на VJG и Благовеста  bouquet Да са ви живи  и здрави принцесите Вики и Раличка, да растат щастливи и усмихнати деца Hug

# 37
  • Мнения: 907
Олелееее, ама днес вече е 15-ти!!! Ама съм и аз една шматка! Embarassed Blush

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ И РАЛИ! ДА РАСТАТА И ДВЕТЕ ВСЕ ТАКИВА ЧРОВНИ МЛАДИ ДАМИ, ДА БЪДАТ МНОГО ЗДРАВИ И ДА ИМАТ МНОГО ПРИЯТЕЛИ, С КОИТО ДА ПАДАТ ВЕСЕЛИ ИГРИ Hug


Комплименти за Галка и Благовеста, бъдете все такива страхотни майки!  bouquet

И Благовеста да ни навестява, че не е показвала сините очи на Рали от мноого време Wink

# 38
  • Мнения: 907
И да продължим с поздравленията Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МЕРИ! И ТУК ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА СИ НИ ВСЕ ТАКА СЛЪНЧЕВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

# 39
  • Мнения: 1 196
ЧЕСТИТ РОЖДЕН,ДЕН ВИКИ и РАЛИ!
Бъдете много щастливи,усмихнати и жизнерадостни деца!
Нека усмивките по лицата ви изпълват сърцата на мама и тати с безмерно щастие и много положителни емоции!
Гале,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на патерици!Да сте все така влюбени и щастливи!




Благодаря ви за пожеланията по Фейс-а и тук! Hug
Безкрайно щастлива съм за безценното приятелство,което открих сред вас,мили момичета!
Трудно се става на 30  Blush не ми се нрави много,ама няма как! Laughing
Почерпете се за мен
Hug

 

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МЕРИ!
БЪДИ ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНА, ДОБРИЧКА И СЪРЦАТА Hug

# 41
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРОВНИЦИТЕ ВИКИ И РАЛИ!
МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, ЗДРАВЕ И БЕЗГРИЖНИ  ИГРИ!

Ей момичета започнаха се купоните  ura

# 42
  • Мнения: 299
Честит рожден ден Мери! Добре дошла в групата на 30 годишните Wink с пожелания за много здраве, късмет и успехи!

Честит рожден ден и на двете малки чаровници Вики и Рали! Нека бъдат здравички, весели и много да радват семействата си! Весел празник момичета  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 986
Честит рожден ден Мери! Добре дошла в групата на 30 годишните Wink с пожелания за много здраве, късмет и успехи!

Честит рожден ден и на двете малки чаровници Вики и Рали! Нека бъдат здравички, весели и много да радват семействата си! Весел празник момичета  bouquet

Присъединявам се към прекрасните пожелания на Вили, като ви желая най-вече много здраве и любов!
На мен болничните от миналата седмица покрай Ния ми излизат през носа - преди малко се върнах от работа. Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 8 280
Честит рожден ден Мери! Добре дошла в групата на 30 годишните Wink с пожелания за много здраве, късмет и успехи!

Честит рожден ден и на двете малки чаровници Вики и Рали! Нека бъдат здравички, весели и много да радват семействата си! Весел празник момичета  bouquet

Още един позакъснял поздрав и от мен към хубавите пожелания на Вили.

Общи условия

Активация на акаунт