МАРТенска прекрасна новина - Уини има втора дъщеря!

  • 29 199
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 93
Момичета, благодаря ви от сърце!

Да пожелая и аз на Рали щастливо детство  и безгрижни игри!

А на Мери, още няколко по 30 г. Мери, 30 не звучи зле, не го приемай така!
Бъди много обичана и глезена!





Ето, скромна почерпка от нас!



Първата торта я правих аз за детската градина и снимката е ужасна, но съм доволна от постигнатия резултат! Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 8 280
Браво  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 196
Браво ,Гале,страхотна торта си направила! smile3501
много целувки на лалката ми астрална близначка...така ли се казваше  Blush
 Hug за всички ви Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 492
Честит трети рожден ден на чаровните Вики и Рали!
Да са много, много здрави, весели, щастливи и игриви!


Честит рожден ден на най-слънчевата Мери!
Много, много здраве, любов и мечти!


Честит рожден ден на днешните кавалери Алек и Калин!
Много здрави, весели, щастливи и игриви!


Мери, аз въобще не се чувствам на 30 и явно хич и не се замислям за това - много ми е добре така. Живей си като на 20 + и не му мисли.  Hug

Галя, поздравления за тортата   bouquet

Нора, разкажи ни за Ева, че ни е домъчняло  Heart Eyes

Калина в неделя късен следобед намерила един маркер на Мила (и то тъмно син), заголила крака и ръце и рисувала, рисувала до забрава. Като я видях какъв боди арт си е спретнала и лошо ми стана. Търкахме, търкахме с какво ли не - дори и с ракия пробвахме, но няма махане. Вчера отиде така на ясла и вечерта Жоро като я взимал са го питали: "как можахте да я оставите така да се нарисува?". Едно такова криво ми стана - все едно не си гледаме детето. А пък ние като е в детската стая (там е безопасно - в нейния случай това означава, че няма къде да се катери и от къде да падне) я оставяме да си се занимава без да й висим на главата и без да я проверяваме през 2 секунди.

Желая ви прекрасен ден!

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 07:16 от mila_pa

# 49
  • Мнения: 907
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИН И НА АЛЕК! ДА СА ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ, ДА РАДВАТ БЛИЗКИТЕ СИ И КАЛИН ДА БЪДЕ ЕДИН СТРАХОТЕН БАТКО!
Фелизидад, щастлив празник и скоро да се радвате на здраво бебче!
Билбо, не си ни навестявала от мноооого време!

Лили, Киара редовно се драска с химикалка Blush, но тя з ащастие се мие Simple Smile И ние я оставяме да се занимава сама, като разбиира се твори щуротии понякога. В събота сутринта, например, ние с Пламен сме се загледали в повторението на откриването на Олимпиадата, а Киара е сама в стаята си. Отиваме по едно време да я видим и познайте как я заварваме - чисто гола, ама чисто - без потник, без гащи, без чорапи, сложила пред нея една кофичка, в която й стои конструктора. Питам я "Кика, защо си се съблякла?" А тя ми отговаря "Това е моята баня, сега ще се къпя". Признавам си, че ми стана много смешно, но добре, че явно не е стояла много време гола, защото още беше топличка. Облякохме я бързо и й обяснихме, че не трябва д асе съблича така, защото ще настине. Ще видим дали ще има повторение Simple Smile

# 50
  • Мнения: 221
Благодаря ви момичета Hug
Една виртуална почерпка от нас, с пожелание да ви се връщат хубавите думи!



И да не забравя да честитя със закъснение рождения ден на Мери, с пожелание да бъде много щастлива и обичана жена Hug


Честит рожден ден на Алек, с комплименти за родителите му  bouquet

# 51
  • Мнения: 299
Честит рожден ден на Алек и на Калин! С най - добри пожелания за истинско детство, здраве и късмет!

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИН И АЛЕК!
ДА СА МНОГО ЗДРАВИЧКИ И ДА ДАВАТ МНОГО ПОВОДИ ЗА ЩАСЛИВИ УСМИВКИ НА БЛИЗКИТЕ СИ Hug

# 53
  • Мнения: 1 196
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на днешните рожденници КАЛИН и АЛЕК!
Да са весели,засмяни и много щастливи деца!
Фелисидад,още едно слънчево бебче след още малко време,да изпълни дните ти с безмерно щастие  Hug





Благодаря още веднъж за милите думи за мен на всички ви!
Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 8 280
Честит Рожден ден на КАЛИН и АЛЕК.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на днешните рожденници КАЛИН и АЛЕК!
Да са весели,засмяни и много щастливи деца!
Фелисидад,още едно слънчево бебче след още малко време,да изпълни дните ти с безмерно щастие  Hug





Благодаря още веднъж за милите думи за мен на всички ви!
Heart Eyes

Ами хубаво го е казала Мери  Hug


Лили, аз купувам флумастри на Crayola (www.crayola.com), които се перат. Това след като нарисува Елица безвъзвратно няколко дрехи и една кувертюрата минах на нещо перящо/миещо се.

# 55
  • Мнения: 93
Честит рожден ден на Алек и на Калин!
Много игри и незабравимо детство!


# 56
  • Мнения: 1 172
Здравейте, момичета!!!!!!

Празниците почнаха, пролетта се задава и аз покрай другото, почвам да влизам в релси, дано не е временно Laughing
Честитки и поздрави от сърце за всички малки и големи рожденици!!!!!!!!

Във връзка с боди арта на Калина и за ще ви разкажа няколко смешни случки от нашето ежедневие с Ива.
Тая работа с боди арта ние я минахме през лятото, когато Ива по аналогичен начин се беше оцветила плътно със зелен фулмастер, но това не беше най-лошото - като я питах защо, отговори "За да стана динозавър" Shocked. Също не успях да я измия и като най-крайна мярка прибегнах до лакочистител Embarassed, обаче и той не даде резултат и в паниката си да взема да звънна аз ooooh! на майка ми, че тя като чу,че като се разпищя, как тъй остави детето да се оцвети,че как тъй го жулиш с лакочистител, че пък и по лицето!!!! На мен ми се реве как ще го закарам моя динозавър утре на ясла, баба му вместо за ми помогне,ми крещи ядно по телефона! Ми не я измих в крайна сметка, така си ходи зелена почти цяла седмица, като всяка вечер я шкурех с разни препарати докато полека-лека добие човешки тен.

Днес нов арт ( днес си бяхме вкъщи,че кашляме лошо цял месец и реших малко почивка) - влизам в спалнята и припадам от гледката - Ива си облепила цялата глава с червено широко тиксо!!!!!! Само нослето и очите й се подават! Изпадам в истерия, "Защо бе,маме, сега как ще го отлепим, ами косичката ще трябва да я оскубем, как ти хрумна!?!?!?" Казва "Аз съм като Лиско!" Кой Лиско,бре, чедо!?!?! Лиско от "Франклин се маскира". Не знам дали ги четете тия книги, във въпросната се разказва за Хелоуин и там Лиско се е маскирал като мумия и просто не знам кой ме би по главата преди два дена да обяснявам какво е това мумия и как се прави!!!! Разопаковах си мумията с много зор имного болка - колкото се стараех да съм нежна, толкова Ива се дърпаше от страх и се скубеше сама,от което пищеше така,че кънтеше блока.

Накрая нещо по-безобидно за финал - мил семеен диалог:
Аз крещя на мъжа ми, караме се нещо демек Simple Smile и го питам, примерно: какво си свършил ти днес цял ден, а?
Той:  Хвърлих боклука.
Аз :А, хвърли боклука! Браво!
Ива : що се караш на тати?
Аз : Щото не ми помага, нищо не е свършил днес!
Ива: Ми защо му казваш "Браво"?

 Joy  Joy  Joy

# 57
  • Мнения: 492
Днес съм станала рано, направала съм кафе и ви "чакам" тук да си бъбрим и да си пийваме.


Ирка, и твоята сладурка много забавни ги дроби  Mr. Green А семейния ви разговор просто ме разби  ooooh! При нас редовно, когато с Жоро водим разговор и Калина се намеси в него, той завършва с буен смях. Сега се опитах да се сетя за някоя конкретна случка - е, не можах. Може би още не съм се разсънила  Whistling

Пожелавам ви чудесен ден  Hug

# 58
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, включвам се само да честитя хубавия повод на всички рожденници!!!!! Да са живи и здрави!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 907
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, С КЪСМЕТ И В МНОГО ИГРИ И ДА ОСТАНЕ ВСЕ ТАКА ОБАЯТЕЛЕН, КАКТО ГО ПОЗНАВАМЕ ОТ СНИМКИТЕ! И ДА БЪДЕ НАЙ-СТРАХОТНИЯ БАТКО ЗА РУ!
Наде, честит празник, не спирай да ни радваш със снимките на двете ти прекрасни момчета!

Общи условия

Активация на акаунт