Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 3

  • 88 694
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
http://www.amazon.co.uk/Chelsea-Black-Double-Quilt-Duvet/dp/B002 … 9723&sr=1-135

Това е невероятно наистина. Аз снощи си харесах нещо от ларедут пак плик и калъфки но в синьо
та сега се раздвоявам  newsm78

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 23:52 от kokoshinkata

# 16
  • София
  • Мнения: 971
аз пък се влюбих в това

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 00:31 от Finty

# 17
  • Мнения: 372
хайде и аз тук
набелязала съм някои неща, дебна и една кафемашина
в амазон често е на половин цена


Машината аз я поръчах на 2 февруари и още я чакам. Срокът за доставка ми е до 15-ти,но имам чувството,че няма да успеят да го  спазят,както "горещо" ме уверяваха   Tired

# 18
  • Мнения: 481


Ами то аз колкото повече гледам, толкова повече ми се събира погледа. Вече незнам какво да избера направо.  ooooh!

Те от разкошни по-разкошни неща.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте,
благодаря на madlena и hris80 /от предната тема/ малко се успокоих, че закаснява. А и ходих до пощата, но нямаше нищо ще поизчакам до понеделник, вторник и може да им пиша.

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета, за първи път ще поръчвам , харесах си една преса и искам да я поръчам
Също така имам и една чанта
Доставката за едното нещо ли ще е 4.99 или за двете?
и може ли през Пей Пал да се плати ?

Благодаря

# 21
  • Мнения: 53
момичета, да ви обърна внимание, че тези "прекрасни" чаршафи, които разглеждате са поне на половина полиестер  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 236
И аз тук.
Скоро нищо не съм поръчвала, но оглеждам за преса за коса.

http://www.amazon.co.uk/BaByliss-2099U-Freedom-Cordless-Straight … 100232&sr=1-3

# 23
  • София
  • Мнения: 971
момичета, да ви обърна внимание, че тези "прекрасни" чаршафи, които разглеждате са поне на половина полиестер  Rolling Eyes

Знам
а поне това което показах аз - не е чаршаф, а кувертюра  Peace

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 97

Знам
а поне това което показах аз - не е чаршаф, а кувертюра  Peace
Ако се поръчат две неща дали комбинират поръчка ?

# 25
  • Мнения: 200
Здравейте на всички. Може ли да ми кажете откъде е по-добре да поръчвате от Англия или Германия (Amazone.co.uk или Amazone.de). Каква е разликата. Благодаря Ви.

# 26
  • Мнения: 2 096
и аз ще си направя първата поръчка в Амазон.. чудя се обаче дали е по изгодна доставка до Бг или до английски адрес.. какво мислите?

# 27
  • Мнения: 469
и аз ще си направя първата поръчка в Амазон.. чудя се обаче дали е по изгодна доставка до Бг или до английски адрес.. какво мислите?

до английски адрес винаги ще ти е по-евтино защото амазонските стоки са с безплатна доставка и си плащаш само транспорта англия-българия.

# 28
  • Мнения: 2 096
Всъщност сметнах ги.. излиза 1 паунд разликата в полза на Алезар.. не си струва въртела.. ще го поръчам до Бг директно..

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, до Варна много не си заслужава да се ползва посредник - или вземат по 1,50 паунда на кг. или 1,30 паунда/кг. + 7% комисионна. До София е ралично - там е 1 паунд/кг. Peace

Общи условия

Активация на акаунт