Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 29 755
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Милички вече може да спрете с палцестискането.Малката шахматиска има вече в актива си 7 партий и 0,5т.Тя е спокойна и след поредицата от загуби излизаше от стаята с усмивка.имам обещание на следващия турнир(който ще е другия месец)да се представи по-добре.За моряците от "Хера"-лека им пръст.Да не се случват по-вече такива случки,Бог да ги пази моряците.

# 16
  • Мнения: 202
Привет  Hug Hug Hug
streg, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен/извини ме за закъснението Embarassed/, ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ,СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО,МНОГО КЪСМЕТ!

Момичета, искам да ви почерпя по случай пълното ми дипломиране и

# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 592
МАРКЕЕЕЙ Hug
Дете юнаааак, дете генийчеееее, бравооооооо smile3501     
СКОРПИТКА Hug 
 преди много години имахме и ние един старичък Нисан. Какво му видяха и на него незнам. Но неможаха да го отключат и нашия, само му развалиха ключалките докато са се мъчили тъпанарите да го отключат #2gunfire


А за момчетата от"Хера" можем да кажем, светла им памет, защото някак си не става лека им пръст. Или както една моя приятелка която живее от 2 години във Турция ми казва, че хората там казват- да почиват във светлина. Да почиват във светлина момчетата- семейни приятели и синовете на други наши приятели Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose......

# 18
  • Мнения: 112
Да почиват в мир  и бог да пази всички моряци Praynig

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ДобрЮутрУУУУ Hug
И честит троен празник!!!


Сигурно знаете, че Сирни заговезни  е свързан със прескачане на огнЬове. И ако съм засегнала някое от момичетата или момчето неволно, Моля ви простете ми Hug И на вас да е простено Hug

А това ви е закуската за  Сирни заговезни

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен не ми остава време да пиша, че първокласника иска постоянно наблюдение, но се опитвам да ви чета.
А сега честит празник на всички. Пожелавам ви да имате много поводи за усмивки.
DELTA благодаря за закуската много вкусна изглежда.
Честито дипломиране на KIARA!
На всички самотни души пожелавам времето в самота да минава по бързо.
 Бъдете все така смели не се шашкайте от липсата на новини а чакайте с търпение защото иначе се полудява.
Пожелавам ви един красив ден. Hug

# 21
  • Мнения: 860
Честит празник на всички влюбени русалки и русалчовци  newsm76:)!


Много усмивки и много целувки през днешния ден, а през цялата година   Kissing Heart

Аз ще празнувам в четвъртък, тогава си идва милото и тогава за мен ще е св. Валентин........днес ми неделно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 112
Честит празник на всички!!! Пияни от любов да бъдем винаги Simple Smile!
Моите момичета отидоха да се видят с приятелчетата си - малката си имала гадже Wink, купувахме подарък Simple Smile и аз реших да поработя на спокойствие у дома.
Довечера ще минем през родителите ни да почетем обичая и да поискаме прошка.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 136
Здравейте мъжки момичета,Да ви са честити всички празниците от днес и емоционално и прекрасно празнуване ви пожелавам,И аз вече по-рядко пиша но редовно ви чета,че сте ми тръпка,Радвам се,че идват все нови и нови попълнения в темичката та никога не е скучно,Моят мъж все още работи тук,,за което много се радвам естествено,но да видим докога ,Радвам се,че и вие сте добре,Делти  ти си душата на темичката, newsm10,Лек ден ви желая на всички,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

# 24
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, момичета!

Честит Ви Трифон зарезан   Wine Glass и Св.Валентин  txtloves!

Пияни не от вино и ракия, а пияни от любовна магия, винаги да сте! Бъдете винаги много обичани!  luvbed

И ако има нещо, простете ми. А аз на Вас, няма за какво. Laughing

Марка, браво на Еличка.   Hands Clap Успехи и на следващите турнири и куп награди.

Киарче, Честито дипломиране и успешна реализация по специалността!   umnikuu

Скорпи, съжалявам за Нисанчето. Ей, лоши хора колкото искаш Mr. Green. Малко непредвиден разход, но всичко ще ОК.

Мим, Боже и гаджета имате вече. Мале и подаръци. Ами то след някоя и друга година като тръгнат по гаджета и тримата, ще съм разорена. Grinning

Деси, аз съм с двама първолаци и знам за какво става въпрос.  Mr. Green

Да Ви кажа ли кой е разкрит, че днес има рожден ден и не черпи   smile3503 - Дарито 71

Мила Дари, Честит Рожен Ден!

Букет от нежни пожелания
дарявам ти с две ръце
и радост, щастие, любов
желая ти от все сърце.


 Това е за теб!

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 11:16 от Илиева

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 592
КИАРЧЕ Hug
Извинявай, че съм пропуснала дипломирането а това е голяма работа. Миличка, пожелавам ти да работиш това което ти е на душичка, да се чувстваш щастлива със това което работиш newsm10
ТУТУН Hug
Къде беше бе жИна, липсваше да знаЙш. Какво става със тебе? Мъжо ти тука а ти нямаш време едно дзааак да ни кажеш. Така ли си натоварена? Сподели деееее Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 136
Делти тук съм ама от няколко месеца пак ме обхвана манията по гобленарството та като си хвана нещо да шия и всяка свободна минута съм на иглата от нетърпение да го видя завършено, И по -рядко сядам на компютъра,но като мина оттук не пропускам да ви прочета и порадвам с вас,Все пак и аз толкова години посрещах и изпращах та имам чувството,че все още е така,Утре пак ще намина оттук защото имам повод да ви почерпя,И някой ден ще ви покажа какво съм ушила  Grinning

# 27
  • Мнения: 113
Привет опианени от любоффф русалки.Киарче,мила честито дипломиране.Мим и в нас е пълно с гаджета-големия,средния и малката са "ффлюбени".То не бяха подаръчета,то не беше чудо.Баткото е на среща с девойката,средния-вчера е подарил подаръка си(дамата на сърцето е заета днес Mr. Green Mr. Green Mr. Green) и гвоздея на програмата-Елица е на гости при "гаджето".А аз се вихря пред печката,че чакам "великите'гости-зълва ми с племенниците ще идват за Заговзни.На Дарито-много здраве,щастие и любов разбира се.Без нея на къде сме всички ние.Приятна вечер на всички и леко с виното и л=юбоффта,че утре е работен ден.Наздраве.

# 28
  • Мнения: 2

Тук съм,тук съм! Хайде,наздраве!
Днес много празници,че не знам от къде да почна.Бързам да пиша,а после ще ви чета.
На всички желая много щастие с любимите  loveuuu,повече празници заедно.
Да си опростим взаимно прегрешенията,че той само Бог е безгрешен!
Много се радвам,че ви има smile3525.С вас мога да споделя неща,които  друг няма да разбере.
 КИАРА,честито дипломиране!  bouquetДа имаш късмет в реализацията.
Честит Рожден Ден на Дарито!Много щастие,здраве и любов! newsm59

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 17:41 от mamaR

# 29
  • Мнения: 46
Честит свети Валентин, Трифон зарезан и Сирни заговезни, момичета и момче!


Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 20:00 от streg

Общи условия

Активация на акаунт