Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 29 793
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • на морето
  • Мнения: 239
tutune, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, мила!

Много здраве, че без него за къде сме, любов в неограничени количества, късмет, душевен покой и да ти се сбъдне най-съкровеното желание през тази година!!!!!

Наздраве и весел празник!  bouquet smile3510

Да ви попитам вие постите ли. Аз ще се опитам, за първи път ще постя, надявам се да имам воля така, както и при отказването на цигарите. Ще бъда откровена ако прегреша с някое забранено ястие. Най-трудно ще ми е без млечните продукти.

Хайде, лека от мен!
 Hug

# 46
  • Мнения: 0
tutun Честит Рожден Ден!!!Да си жива и здрава и много,много обичана!!!
Аз не постя и никога не съм постила!Смятам обаче,че е хубаво,а и полезно!Незнам кога ще имам воля да пробвам поне!!!
Айде и по едно винце за лека вечер

# 47
  • Варна
  • Мнения: 552
Тутунче, Честит Рожден ден!

Нека радост топли твоите очи,
нека щастие огрява пътя ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки Божи ден,
да посрещаш 100 години свой рожден ден!

# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Пиша за да не ни отиде темичката на втора страница и да се чудите де да я търсите.

# 49
  • на морето
  • Мнения: 239
как сте? къде се загубихте всички?

То и аз нямам почти никакво време да пиша, но ето, откраднах една минутка.
За сега уж удържам фронта на постно, с едно изключение-меда в чая.
Но пък за един ден не е кой знае какво постижение.  Embarassed

Хайде, лек ден от мен!

 Hug

# 50
  • Мнения: 2

Заповядайте да изпием по едно кафе,че съвсем заспахме.Много работни ли сме или много мързеливи?
Днес нито сутрешно кафе,нито обяд.Май всички сте диетични.Аз хич не мога да стоя гладна.Може да е малко,но трябва на обяд да хапна.Пък за диети изобщо не ставам.
Успех на всички постещи.
Келсон,че той меда не е блажно ядене.Спокойно си го слагай в чая.
Приятен следобед и лека вечер !

# 51
  • Варна
  • Мнения: 136
Благодаря на всички за милите пожелания,На тази темичка дължа много и сте ми слабост,Ние сега се гледаме с каката,Вчера насред часовете като се разкашляла и госпожата я върна вкъщи после на лекар и каква е тази ужасна задушаваща кашлица и аз се изумявам,И сега вкъщи,Лек ден момичета

# 52
  • Мнения: 4 737
ТУК СМЕ МИЛИЧКА Simple Smile)
Но имам толкова много работа, ходене по дела и какво ли още не ... не можем си вдигна главите тази седмица от работа .. а иначе, аз лично не постя и никога  и не съм!
хубав ден  иви  Hug

# 53
  • Мнения: 2
Лека нощ и приятни сънища! Да посъберем сили за утрешния работен ден. smile3524

# 54
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Ей, сЯ ще ви плясна една късна вИчеря да надИбИлеЙтИИИИ Joy



Постила съм и съм правила пълен пост. Мога да постя, но скоро не съм го правила. Но диети не спазвам- разни Дюкянски и от тоя сорт. Може да намаля храна например но да спазвам специална диета не съм опитвала. Не съм и искала.

# 55
  • Мнения: 112
Малиии, Делта, вече съм в леглото, ама не мога да не си взема от тези вкусотии. Не си имала нужда, за това и не си спазвала диети и по-хубаво от това няма Simple Smile.
Лека нощ и от мен,приятна почивка

# 56
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Имала съъъъъъм, ималааааааааааааа smile3521
И сИга имааааааам, ама не спазваааааам. Как ще ям тогава такива сърмички и такава питкааааааа smile3508

# 57
  • Мнения: 860
Здравейте!

Доиде и моя ред да ви почерпя със сутрешно капучино и кифличка Simple Smile

И да споделя че днес нашият тати си идва Simple Smile  newsm76 и аз вече съм усмихната и в една еуфория.....За съжаление ще го посрещнем в къщи защото гадното време не позволява друго.... а и малкия е малко болен и изобщо изненади куп имаме Party

Усмихнат ден на всички въпреки дъждовното време навън Two Hearts

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте готини гаджета.Опитвам се и аз едни картинки да слагам ама нещо не съм попила.
Минавам само да ви поздравя! Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 0
  Ето че се научих .Благодаря на Тутунката.А сега си вземете по една целувка от мен!

Общи условия

Активация на акаунт