Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 29 820
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0

Тутун, а това е за тебе !Искам ,отново да ти пожелая много здраве ,щастие и успехи във всяко едно начинание!Много добър учител си!

# 61
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АНИ-
Хайде весели ти очички  щом ще посрещаш newsm10

# 62
  • Мнения: 0
Ани и аз съм в очакване тая седмица вече.Да не би мъжете ни да са на един и същ кораб.И така ми е едно нервно .Уж трябваше да е в началото на седмицата ,ама май ще отиде до края.Не остана ама сега е най трудно.
Делти ,имам ангажимент към теб ,не съм забравила просто брат ми го няма в страната в момента .Като се върне ще ти пиша на лични.

# 63
  • Мнения: 202
Danu-Ani, весели ти очички! luvbed

# 64
  • Мнения: 860
darito_71 едвали мъжа ми вече е в София, чака самолета за Варна и ние го чакаме  Kissing Heart Two Hearts
Добре, че се оправи времето бяхсе притеснила малко с тази мъгла и валежи...
Справяш се добре с картинките БРАВО Hug

DELTA_DELTA, _KIARA_ чакат го четри очи в къщи Laughing ще са весели Embarassed Laughing

# 65
  • Мнения: 4 737
охоо изтървала съм Simple Smile) тука важни  ихубави новинки особено за Дани-Ани  Hug и Дариту също Simple Smile)
ех, как ви завиждам момичета/благородно само Embarassed/, само ако знаете, как искам да си гушна  иа з, моето момче .. ама ще трябява да поизчакам до ... някой си април Crazy
хубава вечер на всички и на посрещащите и на тези, чиито половинки са тук, както и на тези, чиито все още не са Simple Smile)

# 66
  • Мнения: 0
E ,наистина няма как.Моя е в Англия .Представям си колко си щастлива и какъв трепет.Това са хубави емоции .
Весели ти очички, мила.

# 67
  • Мнения: 0
Дейзи ей сега ще минат, душко.Като се затопли времето ,приятелки ,разходки , работа и хоп станало април.

# 68
  • Мнения: 202
 desdemona, споко  Hug ; и аз чакам моя моряк в края на април, началото на май, то и не остана много време, но пък достатъчно за да вляза във форма/останаха ми 5кг/ и да се направя хубава! Crazy

# 69
  • Варна
  • Мнения: 136
Привет привет мадами,darito_71 благодаря много и сега ще чакаме и ти да слагаш по някое кафе,За мен чай ,че като спрях цигарите спрях и кафето,Весели очички на тези които си посрещат мъжлетата,Това е момент който не може да се опише,, Айде и по едно десертче преди лягане

# 70
  • Мнения: 14
Добър вечер мили момичета и момче  Hug
Бях заета последните няколко дни и не можах да ви посещавам, имах гостенка-племеничката ми 8г. и се занимавах предимно с нея. А вчера бях на консултация, оказа се че има вероятно да се наложи да раждам с цезарово, не заради друго, ами имам операция на лявото око преди 20 г, но все пак очния лекар ще има последната дума.. така че не се знае още..
Много поводи за честитене съм изтървала, за което моля за извинение...
Честит рожден ден на патерици на streg и на darito_71 и на tutune и нейния баща винаги нагоре и напред, все усмихнати и много късмет! Оле много водолейчета Simple Smile
_KIARA_ честито дипломиране!
marka_74 честито първо участие!!! Важното е малката ти красавица да се е забавлявала, другия месец ще се хвалите пак Simple Smile
Аз много съм се заблудила по заглавието на темата, първо разбрах че си имаме мъжко присъствие, а сега гледам че не са само съпруги, а и приятелки, майки, роднини... ох, не ни е лесно...
scorpita ние с теб сме състудентки във ВИНС-а, само дето аз прекъснах тази годинаа заради бебчо, наканила съм се догодина да презапиша и да го изкарам до край този път! Относно преподавателите мнението ми напълно се препокрива с твоето!
Аз не съм от тези, които постят, но и по принцип не бих издържала, особено без кашкавал просто при мен е немислимо, успех на всички, които го правят!
Danu-Ani страшно много се радвам, че вашият татко се прибира у дома, дано на всеки ни скоро това щастие! darito_71 какъв красив момент ви очаква... ех.. и нашият ред ще дойде Wink
Лека вечер и сладки сънища на всички!

# 71
  • Varna
  • Мнения: 2 596
flover Hug
Ако знаеш колко много такива красиви моменти ни чакат със посрещанеееее smile3521 Ако мъжО ти не слезе да работи на брега, цял живот те чака това със  посрещането, и ужасно щастливите и красиви моменти по това посрещане. Ще има да посрещаш и изпращааааааш Grinning
ДАРУШКОВА Hug
Споко, не сЪ  притеснавай дружке. Знам, че си заета. Когато стане, тогаЗ Hug И на тебе мила да ти пожелая- Весели ти очОнитееееее newsm44 Еййй, тази седмица ще си на тръниии от радост, от очакване, от нетърпение. Хайде да минава по бързо thumbsup

# 72
  • Мнения: 2
Аз пак ще пиша по нощите,но така се случва напоследък.През деня изобщо намам време,а днес за капак нямах нет.Но тази вечер успях да ви прочета набързо.Много се радвам,че Ани посреща мъжлето си  luvbedи че при всички вас нещата са наред.flower84,не се притеснявай.Те лекарите си знаят работата,ще преценят как е правилно да раждаш.Важен е успешния край за теб и бебето.  ylinfantЛека нощ!

# 73
  • Мнения: 2
Едва днес успявам да се включа-много ви благодаря за доброто посрещане. На всички, които са празнували искам да пожелая да бъдат много здрави и да бъдат оптимистично настроени. Само така дните ни ще минават с усмивки и добро настроение. За тези, чиито мъже правят първите си рейсове искам да споделя нещо ( моят пътува вече мнооооого години) разчитайте най-вече на себе си, мислете позитивно за да се чувствате добре и удовлетворени също и независими. Гледам двете ни деца, работя и учих трудно ми беше, но съм доволна, че се справям. Много се отнесох в приказки. Искам да поздравя всички СЪПРУГИ, ЧИИТО МЪЖЕ ПЪТУВАТ -БЪДЕТЕ УСМИХНАТИ

# 74
  • Мнения: 2
Делта, с чудесни пантофки ме посрещаш-БЛАГОДАРЯ! Наистина посрещането на мъжете ни е вълнуващо и изпълнено с много емоции. Децата пощуряват, катерят се по мебелите, залепват на прозореца и следят всяко такси. Не се изпращаме до автобус или самолет, защото те винаги плачеха(преди) сега само до входа и пак едва сдържат сълзите си-това са най-ужасните моменти.
        Вече си изпих кафето, никой още не се е включил, затова ПРЕКРАСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ и се подготвям за работа.

Общи условия

Активация на акаунт