Шоколадов кувертюр

  • 33 826
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Лилис, мерси, за информацията. Тъкмо днес се чудех дали ще намеря в Кауфланд, че утре ще ходя.

# 16
  • Мнения: 335
да сладка хапка, права си, идеята ми беше че кувертура в бг е евтин спрямо шоколада по магазините - милка, своге и др подобни що годе  качествени, аз си купувам наедро кувертур или нещо такова за по 30 ст за 100 грама от складове за сладкарски материали и торти, затова така и казах. все пак момичето иска да прави глазура с какао, което е някакъв мн семпъл вариянт на шоколада и кувертюра, ако взема д аи обяснявам кое е точно качествен шоколад и кое качествен кувертюр и с колко прпцента напълно ще я объркам, не всеки има нашата сладкарска страст

# 17
  • Мнения: 6 243
Азалс, наистина хубав шоколад е за предпочитане пред кувертюр от средно или ниско качество  Peace
Но съм на мнение, а ти със сигурност го споделяш, че по-добре е да използваме точно понятията, а малко повече обяснения винаги ще са от полза за начинаещите. Не че винаги намирам време за това  Embarassed

А глазура за торта Гараш от какао аз не бих направила. За да стане една торта, преди всичко се спазва точно рецептата  Wink Импровизациите в сладкарството са сполучливи след много практика.

# 18
  • Мнения: 335
напълно съм съгласна с теб  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт