СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 16

  • 21 757
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 046
Абе девойки докато шпионствах из снимките забелязах някои липсващи девойки -Тринити, Кери...........

# 706
  • Мнения: 655
надинка,права си Peaceаз понякога като гледам албуми и се зачудвам за много мами Peace


я да питам-някой чувал ли е другите близнашки мами-мимчето и бубара Peace

на малибу ще взема да и пиша тези дни,а с  тринити във фейса си пишем Party


миринда,какво стана бе мацо,къде са загуби като на стара баба мензиса Laughing Laughing Laughing

# 707
  • Мнения: 493
Аз пък във фейсбука не знам кой кой е, въобще не мога да ви хвана спатиите  Laughing

# 708
  • Мнения: 221
Снимков материал има на този адрес.Ама няма да ми се смеете.Обещавате ли?
http://renibmw1984.snimka.bg/daily/mamareni.475158

Фелиз ти кати стигнеш удари 1 разговор аз ще дойда да те взема.Сега ще ме видите колко съм слабичко.
Нали няма да сменяте паролата на аалбумчето

# 709
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Аз бях слагала два - три пъти снимки ,но нали по едно време се затриха два албума и се отказах.
мамаРени и аз искам да съм толкова слаба  Cry .

# 710
  • Мнения: 221
Ето на тази снимка ме има с малката

http://septemvri2009.snimka.bg/baby/raya-na-mamareni.465895.17452173

Аз завиждам на вас вие на мен.Закона на Мърфи

# 711
  • Мнения: 3
Фелиз ти кати стигнеш удари 1 разговор аз ще дойда да те взема.Сега ще ме видите колко съм слабичко.

Моля? Ама нищо не разбрах, да знаеш, айде пак  Crazy
Слабичко, слабичко, колко да си слабичко - ЕКСТРА си!!!

# 712
  • Мнения: 221

браво на тебе Hug


и да попитам защо до сега не се показа Thinkingда не ти завидим за дългите крака,нали  Peace Party Party Party


тортата за къде е Mr. Greenна Находката ли ще я пращате Laughing Laughing Laughing

Дай адрес, с тези дълги крака за нула време съм при теб  Wink
[/quote]

Ако правелно съм разбрала за мен става дума.
Като ги харесваш краката ми толкова ти само ела в зарата и ми звънни и ще дойда лично да те взема
Отивам да изкупя малката бушменка и идвам.Че милото си търси банята

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Кери я видях днес на главната улица във Бургас.  Mr. Green Ама дърдорех с една приятелка и не можах да видя Коко. Утре ако излизам и я видя ( а аз винаги като излизам я засичам) ще й се накарам, че липсва тук.
В тази връзка- със същата тази приятелка говорим и  в един момент тя поглежда странно някъде зад мен и ми казва- имам чувството, че тези момичета отзад те познават. Обръщам се- около 7-8 колички и форумски майки се наредили и ми се хилят насреща.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green бг-мамма, ко да праиш....  Crazy Най-весело става като ми говорят на "ник" обаче. Пепо най- се втрещява в такива ситуации. По Коледа ме чакаше пред МОЛа ни с Бобо, докато аз пазарувах нещо си и една девойка от Бургаската тема отишла при него и му казала- ти не си ли мъжа на ЛаДиДа, а това трябва да е Бобо. После тя ми разказа, че си глътнал граматиката.  Shocked Mr. Green Наистина беше доста шокиран.

Аз съм самотна таз вечер. Мъжът излезе на разпивка с приятели. Викам му- днес специално на педикюр ходих да те съблазнявам с хубави пръсти на краката ти пак, алкохолик такъв, за поркане си мислиш.  Close Щял да се върне рано. Бабината му трънкина, изобщо нямам намерение да го чакам. Ся си взимам четивото и се надявам до 11 най-късно да съм в царството на сънищата.

# 714
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Сложих и аз две снимки да не се деля от колектива  Peace .
Днес идва една бивша колежка на гости да види Ицо и както си играеше с него ми заби следния въпрос - Ти със супички го храниш вече нали ? #Crazy . При което аз се ококорих и отговорих ,че съм вкарала само два плода и сега се борим да възприеме вкуса на зеленчуците .Тя навремето като не искали децата прюрета им готвела супа. Не си правих труда да обяснявам сега как се прави и че детето не е готово още .

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 21:05 от dreems

# 715
  • Мнения: 359
И аз да си призная, че не съм влизала да разглеждам албумчетата. Гледам само, когато пуснете някой линк в темата. EmiR, чак сега разбрах, че имало и папки за мами. Ще ви разгледам всичките. Само да кажа, че от тези, които видях Цвета ми хареса много бременна - много й отива и на Находката ноктенцата. Иначе наистина и аз не си представях никоя от вас така, както изглежда...по съвсем различен начин бяхте в моята глава.
BebEshOnDeL, не го трий за приликите, каня се от един месец да изровя старите ни снимки, за да сравним, тъкмо ще имам още един повод..ще сложа да ти правим компания  Mr. Green
Бу, откакто теста за мързеливи родители достигна и до нашата къща, мъжът ми явно е най-новият му почитател. Вчера ми предложи като дойде време за къпане да се обадя на някоя неомъжена приятелка. Тази вечер пък подхвърляше Денис и му казвам да си играят на някоя по-спокойна игра преди лягане и чувам с един изпълнен с доволство глас..."Миличък, майка ти каза на по-спокойна игра да си играем. Сега ще те науча на една - хайде да се преструваме, че спим"  Mr. Green Иначе в тази точка специално аз още навремето съм спечелила бонус, когато ходех сутрин да гледам племенницата ми докато сестра ми ходеше на лекции и изпити...имах 2 такива игри в репертоара, но за тази не се бях сетила   bouquet
LaDiDa, хем ми стана смешно, хем си представих как се е кокорил човека  #Crazy

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 21:31 от Лъки

# 716
  • Мнения: 260
Обаче хич не се по плювате мами, пишете ли пишете не мога да го изчета!
аз тези дни съм се отдала на гимнастика ooooh! сутрин , че като се погледна в огледалото  ми идва да се #2gunfire уж като спря да кърмя нещата ще се оправят да бе да hahaha
От днес аз си готвя на Рафа и той дори го по харесва Hug, отивам да Ви чета ..........

# 717
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз да си призная, че не съм влизала да разглеждам албумчетата. Гледам само, когато пуснете някой линк в темата. EmiR, чак сега разбрах, че имало и папки за мами. Ще ви разгледам всичките. Само да кажа, че от тези, които видях Цвета ми хареса много бременна - много й отива.

 Mr. Green Мерси, мерси и аз много се харесвам с коремчето. Може да се навия за трето Laughing
И на мен ми хареса играта да се правим ,че спи, обаче дамо Габи за сега я играе с мене Crazy

# 718
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Лъки Laughing
Никой не ме подкрепя мен в играта "Да се правим, че спим" освен мъжът ми Tired ама от това файда никаква.

# 719
  • Мнения: 3
мама Рени, че краката ти са дълги, спор няма, пък и за гостуването се разбрахме, но този път цитирах nahodkata  Peace Тя ме е разбрала. Сори, че стана малко като чат.

Общи условия

Активация на акаунт