Бременност и болки в корема!

  • 71 068
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 698
Моя въпрос е - дали когато родя ще си свършат тези месечни болки или ще си живея пак  всеки месец 3 4 дена в страшен гърч .
Мммммм за малко-да,после лека полека се завръщат....поне при мен де + болки в кръста,които преди нямах.

# 16
  • Мнения: 4 758
винаги съм имала МНого болезнен цикъл и аз за това си обяснявам тази болка ,  Моя въпрос е - дали когато родя ще си свършат тези месечни болки или ще си живея пак  всеки месец 3 4 дена в страшен гърч .

И аз имах много болезнен цикъл - викали сме Бърза помощ няколко пъти. Откакто родих, не усещам кога се случва.  Peace

# 17
  • Мнения: 59
здр и ас имах болки доскоро но ас съм в на4алото в 15г.с при първата бременност бях така и сега пак но ми казва генеколога че е нормално,първия път бях на папаверин а сега нош  па.и ас съм с болезнен цикъл но след първата бременност вече изчезнаха болките но сега като забременях се възобновиха  Sad

# 18
  • Мнения: 33
здравеите момичета аз сащо имам болки от лявата страна на корема появяват се когато започна да ходя незнам дали са контракци или оголемчване на матката даите савет какво да правя сега сам в 5 месец

# 19
  • Мнения: 355
здравей iveta.1978 според мен иди до лекаря и пази повече леглото аз съм така вече 2 месеца ту от ляво ту от дясно боли по няколко  дни и спира и после пак така лека бременност и добър финал  Praynig

# 20
  • Мнения: 8
Здравейте !Скоро никоя мама не е писала по тази тема ,но аз имам някой въпроси ако може да ми помогнете. В 5 млсъм имах на 2 пъти много силни болки и след това болките продължаваха с по-леки ,но като пред менструални.И  за двата пъти ,бях в болница и след 1 вата с-ма се оправях.Според вас нормало ли е?Докторката ми каза ,че съм се лигавела и ,че тези болки били нормални . Shocked

# 21
  • Мнения: 559
Лигавела си се??Що за отношение!Всяка болка,различна или по-силна от тази на предменструалната  според мен е нормално да те притесни и е по-добре да провериш,отколкото да се терзаеш и да го мислиш!Но след като няма кървене ,няма страшно Hug

# 22
  • Мнения: 8
 newsm78 da i az se chudeh kak moje taka da mi otgovori ,no tq i kaza 4e moga da q smenq no vseki doktor pri ,koito i da otida 6tql da mi otgovori su6toto spored neq  Shocked .Da dobre che nqmam kurvene,slava bogu.Ste vidq za v bude6te kak se durji i v kraina smetka moga da q smenq...

# 23
  • Мнения: 559
Защо направо не я смениш,не знам от кой град си,но разпитай,те добрите лекар се знаят.Преди седмица бях на преглед в ДКЦ-то,взех направление от личната и като и обясних случая ми(спонтанен аборт без кюртаж)тя като рипна,как без ,то не се правело така и ме наплаши ест.! После гинеколога каза,че имам много кисти,да си направя генетични изследвания,че тоя месец оввулация няма да ме огрее и си представяш ,колко отчаяна се чувствах..Та днес бях на преглед в клниката на Щерев,верно дадох 50лв за преглед,обаче се оказа,че ми няма абсолщтно нищо и даже съм имала овулация,и изобщ овсичко това ти го разказвам ,заради  важността на ОТНОШЕНИЕТО!( и на добрия ехограф сигурно)  Hug

# 24
  • Мнения: 8
 Simple Smile Браво мн.се радвам за теб ,че всичко ти е ок дано само хубави неща се случват.Ами със сменянето е малко сложно ,защото съм от провинцията .искаше ми се да раждам живи и здрави в София но си е далече и май е по добре да съм на близо.Тя иначе докторката ми е добър специалист така я водят ,но явно характера и малко....  то ще си покаже.А какво означава "кюртаж" понеже не съм на ясно... Thinking

# 25
  • Мнения: 559
И аз не знаех,да ми изчистят (разбирай ощавят) матката,за да няма остатъци.Дано никой не му се налага да разбира какво е в действителност. Praynig

# 26
  • Мнения: 8
 И какви са  последствията,нали ще можеш да имаш деца или може би имаш..

# 27
  • Мнения: 559
мога,вчера ми казаха ,че съм имала и овулация!! newsm44

# 28
  • Мнения: 8
Супер много се радвам,браво. Grinning

# 29
  • Мнения: 145
Здравейте на всички. Надявам се някой да може да ми помогне  Embarassed Проблемът ми е следният: Имах закъснение на менструацията 2 дни и си направих тест за бременност (уринен), който се оказа EFP  Около седмица преди това започнаха леки спазми ниско в корема, както преди да ми дойде , но траеха по няколко секунди. След като не ми дойде и направих теста, реших да изчакам една седмица, за да посетя гинеколог. Но 3 дни след теста вечерта имах тъпа болка ниско в корема и на следващата сутрин ми се появи кафяво течение.  Sad Sad Не тече като цикъл, но го има, когато се избърша..и е тъмно, както при последни дни на менструация. Така съм вече 2 дни , болките ниско в корема ги няма, но някак усещам дискомфорт в стомаха по-скоро. Смятам да ида на лекар след почивните дни, защото живея в чужбина и трябва да си запиша час. Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели. Много съм притеснена Praynig Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт