Носиме се само на ръце...

  • 1 169
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
И моята дъщеря беше така, докато не й купихме шезлонг, в който постепенно свикна и започна да си лежи и да гледка наоколо. Ей, с този шезлонг направо се родих. 

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние още сме така, добре, че поне прави опити да върви, че да си почивам по малко. И при нас първо беше заради коликите и после стана навик.  Пробвахме с какво ли не то, не бяха шезлонзи, бънджи, проходилка пръснати играчки по земята с които да се заиграва, ама не иска и това е.

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
и Гери много оби4аше и оби4а ръцете .. аз идея немога да ти предложа как да я оту4и6 защото аз дори не съм и пробвала  Mr. Green ..сега  понякога ми тежи Simple Smile все пак е ве4е 11 кг но все си мисля 4е ще е още една година и после дори и да ми се иска ще вика "остави ме на мира"  Simple Smile
 така 4е ако иска6 да прави6 нещо го при сега - по късно е по трудно . успех

# 18
  • Мнения: 603
Шезлонга наистина помага. Повечето бебчета доста си падат по него, защото могат да глеткат /от полулегнало, а после и седнало положение/. А и можеш да го оставиш на килима и да го полюшваш с крак /докато се храниш или си приказваш с приятелка, например Laughing/
Може да използваш и количката в къщи. Например вкарваш я в кухнята, за да те гледа докато миеш чинии и му говориш. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт