Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 328
  • 922
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 748
Ами не я намирам по другите фрее-та освен на лични майлчета да ви пращам Simple Smile

# 301
  • Мнения: 306
ако някой може да ми я качи ще съм му мнооого благодарна!а също и Зелионая града/руска песен,доста  кретенска/Благодаря ви предварително!!!  bouquet

# 302
  • Мнения: 1 938
Ех, и аз колко я търся тази песен! Страхотна е! Heart Eyes

# 303
  • Paris
  • Мнения: 1 738
От къде мога да изтегля новото парче на Константин "Обади ми се". Вече се въртяло по музикалните телевизии.

# 304
  • София
  • Мнения: 985
www.dada2.com ,    виж тук

# 305
# 306
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Много благодаря!!!

# 307
# 308
  • Мнения: 992
моля за помощ не мога да си намеря песентъа на ищар новата хабиби ако някой може да е намери ще съм благодарна мноооого

# 309
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 230
А да знаете къде има песента на Врабчетата - Банско на балончета или нещо подобно

# 310
  • Мнения: 3 552
Аз търся новата песен на Ъпсурт - "Втора цедка" ... newsm78

# 311
  • Мнения: 306
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51Много,безкрайно ти благодаря,мила!!!а "зелъоная града".....,ако я имате.....

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 10:35 от KUKURUZKA

# 312
  • Мнения: 466
Търся една испанска песен, на която не знам точно името мисля, че е PORCHE TE VAS или ME OLBIDARAS , но дори не знам кой я изпълнява. Иначе често звучи по радиото.Ако някой може да помогне... Hug  Иначе ,знае ли някоя мама от къде мога да тегля италиански песни , но имайте в предвид ,че сме на БТК ? Песните , които всяка от вас ги е сложила са супер , за което много благадаря ! smile3501

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 11:23 от peit

# 313
  • Мнения: 3 743
Не мога да намеря албума на James Blunt Peace  bouquet

моля за помощ не мога да си намеря песентъа на ищар новата хабиби ако някой може да е намери ще съм благодарна мноооого
Аз я имам, но не знам как да я кача тук Embarassed, ако искаш по ICQ- то да ти я пратя?

# 314
  • Мнения: 992
сега искам да попитам за песента на софи маринова и устата някой има ли е и може ли да ми е пусне пак мнооого благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт