Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 337
  • 922
  •   2
Отговори
# 345
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Аз я изтеглих песента на Константин. Виж на предните страници.

# 346
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Имам молба за песента от филма Маската на Зоро.Марк Антъни и една жена я изпълняват.Незнам как се казва(и мацката и песента)
Още една молба имам.Търся една дръга песен ама нито името нито изпълнителя знам.Една жена я пее обикновенно по сватби я пускат като първи блус на младоженците.Текста е нещо такова.
I am the woman you lowe,and I do anithing
to gatch you into my world..........
......over and over again....
Ох дано да ми помогнете.Много ще съм благодарна.

# 347
# 348
# 349
  • Мнения: 748
Малко офф, Стрелче вземи си смени доставчика, къв е тоя дето нямаш достъп ни до бола ни до датата?!?! Simple Smile

# 350
# 351
  • Sofia
  • Мнения: 8 309
Някой може ли да намери клипа на песента на Аndrea Bocelli в дует с Dulce Pontes?  Praynig
в клипа има много стичаща се вода, името на песента обаче не помня. Embarassed

# 352
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Успях.Скорпионче много ти благодаря.  bouquet

# 353
  • Sofia
  • Мнения: 8 309
Ето ви една моя любима песен, има безброй ремиксове.  Grinning

http://rack1.free.evro.net/server8/jammal/CD1/mp3/Delirium%20-%20Silence.mp3

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 3 266
Някой може ли да намери клипа на песента на Аndrea Bocelli в дует с Dulce Pontes?  Praynig
в клипа има много стичаща се вода, името на песента обаче не помня. Embarassed
'O Mare E Tu
http://irinaxristova.data.bg/Muzic/RQ-Links/Andrea%20Bocelli(wit … 039;mare.E.Tu.mp3
за клипа обаче съм пас

# 355
  • Мнения: 4 472
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля

Стрелчето, бързаш! Още не я е записал тая песен Коце!  Mr. Green

Намерих я Mr. Green ( live)

Малко офф, Стрелче вземи си смени доставчика, къв е тоя дето нямаш достъп ни до бола ни до датата?!?! Simple Smile

Плаче за смяна отдавна, ама заради локалния сървър си трайкам още Crazy Wink

# 356
  • Мнения: 992
стрелче можеш ли да ми е пуснеш тази песничка щом си е намерила

# 357
  • Мнения: 750
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля

Стрелчето, бързаш! Още не я е записал тая песен Коце!  Mr. Green

Намерих я Mr. Green ( live)


Сраааам! Аз реших, че търсиш "официална" версия!  Embarassed

# 358
  • Мнения: 4 472
стрелче можеш ли да ми е пуснеш тази песничка щом си е намерила

Само на мейл. Ако искаш - дай ми такъв и ще ти я пратя Wink

Спаске, вЕрно търся студийния  вариант, ама още няма май такъв и ще се задоволя с този на живо Laughing

# 359
  • Sofia
  • Мнения: 8 309
Благодаря, татенце!  Grinning Поне песента имам вече!

Общи условия

Активация на акаунт