Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
  •   1
Отговори
# 465
# 466
  • Мнения: 10 250
Ех, това скорпионче как седи на пост винаги   bouquet
Заслужаваш стабилна почерпка 

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 8 302
Някой може ли да изрови Jan Garbarec "Тwelve moons" или друго от него?
Възможно е да имам грешка в името.  Embarassed

# 468
  • Мнения: 748
Правилно е изписано Simple Smile
Намирам само да се слуша засега

http://jangarbarek.vcanet.org/
http://www.zvuki.ru/T/P/22953/mp3/2?http

Малко Джаз, че разбрах, че е такъв изпълнител
http://store2.data.bg/sonyctemple/Jazz/

Ако можеш да работиш с ДС в dc.bol.bg и dc.data.bg има

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 23:24 от scorpionche

# 469
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Има ли я вече качена "Буря" на Софи Маринова и Устата?Ако може да си я дръпна.

# 470
  • Мнения: 4 472
Аз имам един въпрос малко извън темата - как и къде мога да качвам музика, достъпна за всички свалена от локалния ми сървър? newsm78

# 471
# 472
# 473
  • Sofia
  • Мнения: 8 302
Правилно е изписано Simple Smile
Намирам само да се слуша засега

http://jangarbarek.vcanet.org/
http://www.zvuki.ru/T/P/22953/mp3/2?http

Малко Джаз, че разбрах, че е такъв изпълнител
http://store2.data.bg/sonyctemple/Jazz/

Ако можеш да работиш с ДС в dc.bol.bg и dc.data.bg има



Мерси за линковете!   bouquet

Изобщо не зная какво е ДС.  Embarassed

# 474
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 230
А да знаете от къде мога да сваля последния албум на Каризма???

# 475
  • Мнения: 748
А той излязъл ли е?

# 476
  • Мнения: 750
А да знаете от къде мога да сваля последния албум на Каризма???

Еклесиаст трябва официално да излезе до края на месеца, но все още не е обявена дата за промоцията, така че - чакаме.

# 477
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Само ако можех да го обясня по-адекватно  Crazy... newsm78 Ама ей нА, не мога...

Една много тъжна мелодия е... Много пъти съм чувала фигуристите да танцуват на нея...Особено на Гала-концертите си... Уф, а сега де Thinking

Радио 1 има адет да я пуска точно преди 12:00ч., ама нали и те не казват заглавията на персните... Confused

Гаранция, че по-смотано обяснение не сте чували  Blush

# 478
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 230
Ок - благодаря ви много. Заблудили са ме, че е излязъл вече  Blush

# 479
  • Мнения: 748
Шани някаква класика ли е това ? Според тебе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт