При кой доктор бихте родили в МД?

  • 6 446
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
И аз се интересувам за МД. Благодаря на всички за информацията. Тази седмица отивам при д-р Марков и него ще питам. Да видим.  Praynig

# 16
  • Мнения: 229
Аз съм изключително недоволна от Марков. За мен той просто някога си е създал име и сега само печели от това. Първо не мисля, че техниката с която работи е кой знае каква /като изключим монитора, който всъщност е само ефект/, второ ужасно набързо ме прегледа, направо ме претупа /а разбрах от секретарката му, че системно така прави/ и трето и най-важното аз родих дете с вродено заболяване,което винаги се вижда, но той не можа да го види или по точно хитро се изплъзна, което аз разбрах след като родих. Добре че е напълно лечимо и детето се оправя, иначе щях да го  #2gunfire Детето ми се роди с вродено криво ходило, лечимо е, много майки са разбрали още по време на бременността, че ще родят дете с криво ходило, информирали са  се и са си избрали ортопед, започнали са лечение още в родилното /което е много важно/ и не са преживели шока, който аз преживях.
Извинявам се, че поста ми е нахвърлян, но като чуя за ТОЯ пощурявам #Cussing out #2gunfire bash fight

# 17
  • София
  • Мнения: 262
За Марков току-що писах в Черния списък.
Той си гледа него си – да не си застраши репутацията със сложни случаи.
Не се интересува от нас. Добре, че семейството ми е стабилно. Иначе сега сигурно щях да се лекувам в някоя психиатрия.

# 18
  • в белята
  • Мнения: 536
Ей боже ,колкото и да бях подготвена от форума ,че д-р Дяволов е чешит и е дръпнат,тоя господин успя да ме изкара извън релси и да си вдигна кръвното до незнайни висоти..................... Sick Sick SickЧудя се дали ще раждам при него и дали ще си направя труда пак да ида при него на преглед. newsm78 newsm78 newsm7
Ако някой се интересува по натък като се успокоя ще напиша как мина срещатата ми с него и да прецените това отношение на специялист ли е ,пък камоли човешко.................

# 19
  • Мнения: 314
Здравей, bubalanak,
сподели какво е станало на прегледа...  Rolling Eyes любопитно ми е, защото лежа в неговото отделение и досега всички са били доволни от неговия професионализъм /и от този на Марков/.
Надявам се да нямам никакви проблеми, но живот и здраве, мисля секциото ми да е при Марков или Дяволов.  Peace

# 20
  • Мнения: 17
Леле, нещо се притесних - бях чела само добри неща за Марков. Ходих при него и той ми откри 2 проблема. Сега съм леко разколебана Confused

# 21
  • в белята
  • Мнения: 536
Aми влизам аз в кабинета и поздравявам с добър вечер и казвам ,че при него ме изпращат по препоръка от ендокринолозите ,които ме наблюдават.Отговора е " Е аман вече от тия днес само ми пращат някакви бременни " #Crazy #Crazy #Crazy"И сега какво ти има на теб?" .Аз започвам с обясненията ,че досега съм била с хипертиреодизъм и сега обаче съм с хипо и започвам л тироксин.......... той ме ппрекъсва "Нищо ти няма ,нещо друго?",пак започвам с диабет съм ,той пак "Е сега това е по-зле ,има ли и нещо друго? Sick,с преекламсия съм и с Антифосфолипиден синдром и с генна мутация 4Г/5Г по ПАЙ."Ами хубаво"е отговора.Аз решавам да му кажа и какво пия до сега ,защото той изобщо не ме й пита ,обаче още след като казах Аспирин протект ,той ме прекъсна с въпроса "И сега какво искаш от мен?" #Crazy #Crazy #CrazyСъответно на мен вече нервите взеха да ми здават багажа и само казах "Адекватно проследяване на бременността и лечение" ,а той ме пита "Ти какво търсиш тук ,като си от Благоевград?"Аз започвам с обясненията ,че имам една бременност завършила с преекламсия и лежане по отделенията за да я овладеем ,че имам един спонтанен аборт и предвид това съм решила ,че тък има по обучени лекари."И сега каво искаш ,да те прегледам ли?Еми хубаво айде."Започва прегледа и вместо да ми обясни какво вижа ,на колко седмици е плода ,дали се развива добре ,той ме пита "Ти какво работиш?"Аз казвам ,че съм майчинство ,а той пак "Ама преди това какво си работила и къде?".Не че му влиза в работата или от това зависи нещо ,според мен ,все пак му казвам какво и къде и когато го попитах ,няма ли да види доплера как е ,зада ппреценим здали трябва да се включква фракси парин,той ми казва не И казва "По много ендокринолози си ходила"АЙ ся ми кажете това какво общо има.Да не казвам ,че не попита кога са ми определили термина или пъкл ми каза в койя седмица е плода според него. #Crazy #Crazy #CrazyСледващия по важност въпрос според него е къде съм раждала  първия път.Отговарям при д-р Мазнейкова.А той пита тук ли или в частната болница.......добреде толкова ли тъпа изглеждам тая докторка поне от четири години не работи в МД ,а аз преди това вече съм казала ,че съм в майчинство.......извода е толкова й е слушал до сега!!!Пита ме за трите ми имена и си пише една медицинска бележка  т.с. прегледа е към своя край и аз решавам да попитам все пак дали се наема да следи бременността ми и  да ме изражда ,а той ме поглежда и нагло казва "Ама ти имаш ли друг избор"!!!!!!! #Crazy #Crazy #CrazyПитам го кога да дойда тогава за преглед ,а той ми казва другия месец или ми се обади ако се появи белтък в урината.Попитах го колко му дължа ,разплатих се и си тръгнах ,на моето довиждане и лека вечер нямаше и отговор.
Като му казах ,че съм с диабет ,не ме и попита на какво лечение съм,не ме попита какви са ми стойностите на кръвното,не каза дали лечение с амо с аспирин протект  е достатъчно за проблемите с кръвта,не направи доплер..............и това от доктор ,който има претенции да е добър специалист!!!! Sick Sick SickАз не искам някой да се лигави с мен и да ми вика миличка и т.н. ,но все пак трябва и да изслушва ,това което той не направи.Не ме и попита какви изследвания досега съм правила ,дали поне една фетална ехокардиография съм направила на плода ,като съм с диабет!За него това какво работя май беше по важно.............

П.С. Съжалявам за дългия пост ,но се постарах да съм изчерпателна.От тук нататък вие преценете дали той  се е държал професионално или пък човешки. Crossing Arms......за мен НЕ.

# 22
  • София
  • Мнения: 262
Bubalanak, защо ендокринолозите са те насочили точно към Дяволов? Заради диабета ли? Доплерът е важен за теб. Най-добрите специалисти в МД относно тромбофилията, фраксипарина и аспирина са на 10-тия етаж в отделение „Фетален риск”. Можеш да си направиш консултация и с някой от тях.
Като те чета и на този не му пука за нас.  #2gunfire
Аз също си изпатих от един от известните лекари в тази болница.

# 23
  • Мнения: 229
Здравей bubalanak,
разбирам, че си ядосана, повярвай ми не си единствената с която така се държи, и с мен беше така. Но повярвай ми също така, че благодарение на този лекар, аз имам три деца и съм жива /не преувеличавам/.
Довери му се, изключителен специалист е Peace, гледай да не се "впрягаш" от държанието му, мисли си за бебенцето Peace и знай,че има много "мазни" лекари, който всъщност не разбират повече от мен и теб, а ние не щем такива нали Stop Дяволов говори малко, не обяснява, арогантен е и с огромно самочувствие, но е ЛЕКАР и може да ти помогне Stop Повявай ми Peace
От сърце ти желая успех!!!

# 24
  • в белята
  • Мнения: 536
Ами чесно казано ,най-ме издразни това ,че непопита какви лекарства пия ( а те не са малко ),колко често си правя изследвания на хормоните,на кръвната захар и т.н. ,от кога са се появили проблемите с кръвното налягане ,какво пия за него.............Досега когато ходех на частен преглед при д-р Мазнейкова ,винаги е пускала доплер и сме обсъждали дали изследванията на кръвта за съсирването дали е нужно да се включва фракси ,например. newsm78 newsm78 newsm78Тя също е арогантна ,но винаги е отговаряла на въпросите ми ,като последния път я питах за терапията с дексаметазон ,дали трябва да се прави при мен.А сега дори за реални проблеми не ми беше дадена възможност да попитам правилно ли е лечението.По препоръка на ендокринолозите реших да сис сменя наблюдаващия гинеколог и мястото където ще родя ,защото не съм сигурна в екипа от неоннатолози при д-р Мазнейкова ,за мен не ме е страх толкова много ,че могат да ме изпуснат.
Апропо д-р Дяволов е от един от двата екипа "Фетален риск" ,нали са на два етажа,само не помня от кой етаж,затова ме насочиха към него.

# 25
  • София
  • Мнения: 121
  bubalanak, и аз разбирам разочарованието ти, но аз в МД бих се доверила отново и само на д-р Дяволов. За твое и на бебето ти добро се опитаи да издържиш гадния характер, заслужава си. Благодарение на него сме живи и здрави с бебчо. Успех! Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 262
Bubalanak, в поликлиниката на МД /ниското тяло/ има една заповед, залепена на регистратурата на първия етаж. В нея е написано кой лекар в кое отделение работи. Ще препиша част от нея. Не знам дали е съвсем актуална и сега, защото е от преди една година. Но, едва ли има кой знае какви промени. Можеш да провериш на място.
Заповед №9/02.02.2009г.

Клиника „Майчин риск
1.   проф. д-р Стоимен Иванов – началник клиника
2.   д-р Божидар Налбански
3.   д-р Правда Попиванова
4.   д-р Дориан Босев
5.   д-р Димитър Марков
6.   д-р Веселин Дяволов

Клиника „Фетална медицина
1.   проф. д-р Тодор Чернев
2.   доц. д-р Живка Карагьозова
3.   доц. д-р Виолета Димитрова
4.   д-р Стоян Борисов
5.   д-р Йосиф Димитров

Клиника „Фетална медицина” се намира на 10-тия етаж. А клиника „Майчин риск” е или на 5-тия или на 8-мия етаж. А може и да е и на двата етажа. За нея не знам точно.
Успех!

# 27
  • Мнения: 17
Аз също не съм съгласна да се държат арогантно с мен!!!! То като ще се ядосваме и ще се държим като дебили....какво от това, че е професионалист. Все пак ... Живеем в лудница и абсурдистан, но ако някой вземе и го осъди за морални щети - няма ли да се замисли?

# 28
  • София
  • Мнения: 504
С мен не се е държал лошо, знам ли? Освен дето леко ме засегна, че съм била пораснала, защото родих второто си дете на 37г.

# 29
  • Мнения: 314
Леле, нещо се притесних - бях чела само добри неща за Марков. Ходих при него и той ми откри 2 проблема. Сега съм леко разколебана Confused

Извинявам се, че не е по темата, но Ponco, ти нали беше с диабет? Ако не е тайна, моля те пиши какви проблеми ти е открил Марков? Ако искаш на ЛС? Ти в коя г.с. си?

Bubalanak, наистина Дяволов не е от най-приказливите и е по-нахакан... но според мен е важно да си разбира от работата и да е от полза.  Peace

А направо се учудвам за по-горните мнения за Марков  Shocked - досега бях чела и чула само хубави мнения за него.

Общи условия

Активация на акаунт