Снегът навън се стопи,ОКТОМВРИйчето ще ходи на разходки!

  • 27 646
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Сф
  • Мнения: 13
Честит Рожден ден, Марийче и от мен!!!


За захранването и аз мисля, че ни е рано, но още не съм решила дали ще започна с каша или пюре newsm78 Но на 4-ти март на следващата консултация доки ще ме почне да за хранвам, ще видя какво ще се разправяме... Tired

Ох, ние все си ревем, може би да я помъчват заби вече, знам ли...на пипане и гледане засега нищо, ама не е показателно...

Деси Hug

# 241
  • Мнения: 432
Добро утро.
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА ..щом харесва моркова,виж ако има с нещо да му го комбинираш-с тиква/тя разхлабва/,пък да не се запече много.Незнам какъв е асортимента на Гербер.А като плодово-може морков с ябълка,с круша.И Боби намали АМ,както пиеше 180мл,сега е на 150мл.
Не е задължително да вкарваш всички зеленчуци,пък и на Наско не му е основно хранене пюрето.Аз лично захранвам с по-класическите,но въпрос на мнение и вкус.

И в нас ,като в Норчето е пълна лудница.Бате прави театър, даже преди това и билети ни продава,а дребния умира от смях.Много му се радва на "представлението".


Честито на имениците.Бъдете здрави,щастливи.  bouquet

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 09:20 от dessy77

# 242
  • Мнения: X
Добро утрооо!
Днес при нас пак се очертава да е един прекрасен ден, макар и да подухва малко Whistling
Ето по едно кафенце за разсънване  Hug

Днес е Тодоровден! Честит имен ден на всички, които носят това име. Да им е живо и здраво името   bouquet

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 09:33 от Анонимен

# 243
  • Мнения: 30 707
Честит Тодоровден!
Ние пак не спахме,
Калии,аз храня за 2ч.денем,а нощем,след 4ч.се буди на всеки час.Мисля,че го дразнят зъби,а не е малко кърмата.
Надежда,щом не харесва плодови,спри ги временно,не го насилвай.А защо купувате пюрета само на ХИПП и Гербер.На Сънвал ,СЕМПЕР,БЕБЕВИТА също има хубави.

Справочник пюрета

# 244
  • Мнения: 366
Честито на всички празнуващи днес  Tada  ura

Днес мирише на пролеееет. Ще е страхотен ден Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 463
Бебевита са си на  ХИП, но не са с био продукти Peace
Гербер освен морков нямат нищо подходящо за захранване, имат царевица ,но лично аз не мисля че става да си захраниш детето.

# 246
  • Мнения: 958
Здравейте, Честит Тодоров ден!
Марина е с бронхеолит, каквото и да значи това. Назначиха ни куп капки и сиропчета, сега чакам да излезе кръвта и доки да реши дали да предписва антибиотик. Милото така кашля, дано бързо да се оправи.
Целувки от нас, тичам да обличам децата и да ги изкарвам.

# 247
  • Мнения: 30 707
Аууу,Джоя,бронхиолит е бронхит при бебетата.Саши точно от това бе болен почти две седмици и изпи купища лекарства.Confused
Внимавайте много,защото гадния грип атакува много бързо дробовете и предизвиква усложнения.Следи за температура и веднага викай лекар.При Саши единствено ранните инхалации,още преди развитието на бронхиолита,спасиха положението от болница,иначе беше много зле и бяхме на ръба да постъпим.Педиатърката каза,че освен нас,още 4 бебета са й с бронхиолит и всички са в болница за лечение. Sad

# 248
  • Мнения: 958
Да ,Деси, излязаха резултатите, предписаха ни Клацид, има някакъв процес.
Дано се разминем, засега няма температура, освен оня ден, ама бързо я свалихме.
Милото играе, ритка и се смее, ама си личи че е болничка Sad(

# 249
  • Мнения: 1 341
Мария, честит рожден ден, малко със закъснение. Embarassed Желая ти всичко най-хубаво! Постигай всичко в живота с лекота.  bouquet

Ние сме добре. Криско ми е един малък, сладък бонбон, който мляскам при всеки удобен момент. Heart Eyes

Хубав съботен ден.

# 250
  • София
  • Мнения: 463
Страхотно временце е навън, ние се прибрахме да хапне беби пюренцето и пак ще излизаме. 1stroller
За тези ,които купуват ХИП пюренца -намерих пащърнак, спанак с картофи , различни зеленчуци(има нарисувани карфиол, картоф ,морков и грах), и нежни зеленчуци (моркови ,броколи ,грах ,ориз) всичките са за 4 м . Аз досега пазарувах в Кауфланд и рядко в Била ,но там асортимента е по-беден ,цената просто е по-добра в Кауфланд. Peace

# 251
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 430
Здравейте мамчета,
минавам само да почерпя по случай Тодоров ден.
Честито на всички носещи имената Тодор , Тошо, Тодора, Теодора, Теодор, Дора, Божин, Божана, Божидар и т.н.
Да са ни здрави и щастливи именниците!


# 252
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте минавам да почерпя за моя Теди  Heart Eyes
Честито на другите именници да радват мама и тате и нека всички са ни живи и здрави  Praynig

Ето снимка на тортата която спретнах на Теди http://marenceto2.snimka.bg/baby/az-i-bebeto.372995.17490758

# 253
  • Мнения: 99
Честит Тодоров Ден   bouquet

Ние сега се рибрахме от разходка и пеем та мъгла се вдига  Laughing Са през цялото време от как излязохме в 10.30 та до сега, напаа се и щастието е ълно, дано да е така разговорлива и довечера, че ще сме на гости у кумовете и не ми се ще да е киселяк  Rolling Eyes

Джоя дано се оправи мъничето  Praynig На нас каката изкара бронхита и въпреки, че е голяма се намъчи с тая кашлица  Rolling Eyes Пази я много  Hug

# 254
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 409
При нас вали страшен сняг - доста време не беше валяло и сега гледа да си навакса  #Cussing out
 Ето ви нещо смешно ако ви се чете и приятен уикенд на всички  Hug

Из дневника на емигранта ---

15 август. Ето че съм в Канада! Очарован съм от тази страна. Прекрасно е. С нетърпение очаквам тези очарователни планини да се покрият със сняг.

14 октомври. Канада е най-прекрасното място на света! Вчера пътувахме извън града. Видяхме лосове! Толкова са чаровни и красиви! Тук наистина е раят на земята!

11 ноември. Утре се открива ловният сезон за лосове. Това е ужасно. Просто не мога да си представя, че някой може да вдигне ръка срещу тези мили, безобидни създания. Чакаме да завали снегът. Харесва ни тук.

2 декември. Най-сетне заваля сняг. Ура! Всичко е покрито с пухкаво бяло покривало. Сякаш сме в коледна картичка! Замеряхме се със снежни топки. Внезапно снегоринът мина покрай нас и зарина целия паркинг със сняг, но аз набързо го изчистих. Колко е хубаво тук! Обичам тази страна!

12 декември. Пак валя сняг. Снегоринът пак ми зарина целия паркинг.

19 декември. Цяла нощ валя. Не можах да почистя паркинга и закъснях за работа. Тук наистина е прекрасно, но вече нямам сили да чистя паркинга. Само да не беше този кретен със снегорина!

22 декември. Тази бяла гадост пак се сипа цяла нощ! Вече имам кървави пришки по ръцете и кръстът ме боли! Оставам с впечатлението, че този изрод със снегорина ме дебне иззад ъгъла и само чака да изхвърля снега от паркинга: Мръсно копеле!

25 декември. Merry Fuckin’ Christmas! Пак този скапан сняг! Само да се докопам до гърлото на този кучи син със снегорина! Местните тъпаци изобщо не сипват сол по пътищата, човек може да се убие някъде!

27 декември. И пак валя цяла нощ! Трети ден не излизам от къщата, ако не броим всяко изскачане след снегорина. Не мога да мръдна никъде. Колата е някъде под снега, а някакъв идиот по телевизора обещава още 20 сантиметра тази нощ. Кретен! Ти знаеш ли колко лопати сняг са тия 20 сантиметра?!

28 декември. Онова кречетало от телевизора сбърка. Наваля 50 сантиметра. Този ши_ан сняг няма да се стопи до лятото! Снегоринът заседна пред нашата къща и говедото, което го кара, дотърча да ми иска лопата! Казах му, че съм счупил вече шест лопати, разчиствайки след него, и сега ще счупя седмата в овчата му глава!

4 януари. Най-сетне измъкнах колата от снега и от паркинга!!! Отидох до супермаркета да напазарувам. На връщане някакъв проклет лос изскочи пред колата и ми разби цялата предница! Защо тия лaй_ _ри ловците не избиха всичките лосове още миналата година??! По пътищата гъмжи от тези твари! Сега има да плащам 3000 долара за ремонт!

10 май. Край, заминавам за Флорида. Не мога да повярвам, че нормален човек ще се съгласи да живее в ши _ _ната им Канада!

Общи условия

Активация на акаунт