Жената ЛЪВ - 20 част!-Аз мога много повече!!!

  • 20 477
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 250
 hahaha-"пиян морков",нЪл ви казах  hahaha
Много й е хубава косата,ама да не ви казвам как обира с нея храната си по лигавника  ooooh!
Обаче нЕма да я стрижа в никакъв случай  Naughty

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Стеф, ние имахме лабрадор, овчарката е на Джес. А пък този не би трябвало да стане едър, майката я знам, тя е дребосък, а за бащата казват, че (ако е той) също е дребен.

Вени, и аз се бях сетила за сестра ти (нали дълго време не се бях вясвала, та не знаех как вървят нещата).

То направо е грехота да я отрежеш, Чоч!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 210
Добре е, Стефи, Мацо, благодаря ви Hug. Аз май писах, ама ще повторя - в събота влиза в болницата за финални изследвания и назначаване дата за секциото. В най-скоро време ще стана леля  Heart Eyes! Умишлено ходих с нея в няколко магазина, за да ми покаже какво точно остава за купуване. От суеверие не сме пазарували много неща. Искам да ви кажа, че с простата си глава вече забравих половината неща  ooooh!! Ама шА са напъна и ще се сетя  Crazy!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Вени  hahaha, що не си водиш записки, като се знаеш ква си? Аз нали се правя на умна, та дращя тук в един тефтер, ама понякога и това забравям да направя.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
А, де!? Така трябваше да направя!
Обаче съм запомнила - еднократни гащи № 38-42 и дамски превръзки за след раждане  Crazy  Joy! За един спален комплект не съм много сигурна кой точно трябваше да се вземе, ама си признах и систър ми припомни  Mr. Green; стерилизатора го знам; бибероните забравих дали трябваше да са каучукови или силиконови...
Сестра ми пък си мислела, че бодитата се обличат само нощем  hahaha! Викам й " А, бре, моме, ми през деня по един гол памперс и без бельо ли ще го държиш туй дяти. И как точно ще му облечеш потник и гащи върху памперса!?".  Joy

# 35
  • Мнения: 668
Венче, нещо ако не можеш да се сетиш, питай. Ние сме с пресни знания.  Flutter

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Венче, нещо ако не можеш да се сетиш, питай. Ние сме с пресни знания.  Flutter
Ками, мерси, душко, ще ви питам със сигурност, защото и аз доста неща съм забравила  Hug.

# 37
  • Мнения: 577
Мацо,хубаво те оправих с породата на  Тери  Joy Абе лабрадорите уж умни,вашето е имало някакви психични проблеми.
Чоч,много ми е бавен нета и клипчето прекъсва на 2 сек.Ама ние знаем,че Дани е сладурка.
Рени,ще правя ЧУШКИИИИИ  Laughing
Вени ,имаме уговорка със систъра  yes молим,да не забравя!Ей  го на моя не иска да си празнува рожденния ден у дома-всички щели да му пипат бакуганите и играчките......а това е ``нещо ужасно``  Crazy Ако съм искала АЗ ще го празнува някъде навън -може,но не настоява.Важното било,че дядо му/баща ми/ щял да дойде и нямало начин да не му даде пари  Money ooooh!.Той събира -за да си купи куче.
Абе дете -мечта с девиз `Моя дом-моята крепост`!

# 38
  • София
  • Мнения: 6 210
Жу,  Васето е ега ти пича, фен съм му Joy!!!
Абе имам подозрения, че доктора ще прецака работата и май ще я кръцнат преди 1-ви март, мамка му!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Жу, и ние стигнахме до извода, че е за психиатрията това куче (или каквото там се казва).
А пък твоят син е като щерка ми - със сълзи реве, ако някой (кучето напр.) се заиграе с нейна играчка. Голям егоист се очертава, викам и ако имаме бебе, няма ли да му даваш играчките, а тя отговаря не, защото ще ми ги олигави  ooooh!.
Пък и за парите е същата. На нова година и се паднаха много пари от баницата с късмета. Още си ги търси тези пари. И за зъбната фея се чудеше, че трябва да е много богата, щом на всички деца пари оставя Money Money Money

Вени, а кога и е термина по принцип?

# 40
  • Мнения: 250
Венче, нещо ако не можеш да се сетиш, питай. Ние сме с пресни знания.  Flutter
И аз ШЪ помагам  Peace
Жу,знам,чИ знаЙтИ,чИ Дани е сладурка,ама аз нЪл обичам да сЪ Фаляяяя..... Embarassed Embarassed Embarassed

# 41
  • Мнения: 699
Какво направхте бе мацоранкииииииииииии! Скъсахте се да пишете. А на мен ми скъсаха г**за от бач.

Венииииии, сетиХ се за бебефон, ако нямате непременно купете, най-добре е бибероните да са силиконови (ако са и на НУК още по-добре), но това е само препоръка, сестра ти ще си реши. Божееееееееее, вълнувам се, все едно аз ще раждам.

Мацо, много сладък тоз дзвер.

Баси другото го забравих.

Аа Жу, браво на детето, че се оправя вече. Пол и вас ви мислих, ама гледам всичко е наред.

Ай аз да бачкам, че е страшно.
 Hug Hug Hug


Чоч   bouquet

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 057
и аз тук  -  да не ме забравите  Wink

какво става днес с вас?

честита нова тема.

# 43
  • Мнения: 9 776
Хелоу, сладуранки Hug! Гледам, бърборкате си пак сладко-сладко Laughing. За бебета, за кучета, ми да ви кажа пък тогаз к'ва манджа сготвих Mr. Green. Ако искате де Crazy.
Хапнахме, сега май ще полегнем Laughing. Наш'та работа е тая Heart Eyes.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Хелоу, сладуранки Hug! Гледам, бърборкате си пак сладко-сладко Laughing. За бебета, за кучета, ми да ви кажа пък тогаз к'ва манджа сготвих Mr. Green. Ако искате де Crazy.
Хапнахме, сега май ще полегнем Laughing. Наш'та работа е тая Heart Eyes.


Кажи де, Фърли лимонката и избега...  Joy
Както съм гладна  eat
Нищо, че постя.

Общи условия

Активация на акаунт