Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 074
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 65


Човекът, който ме заинтересува е по-скоро  Rolling Eyes  Vox_populi - уважавам и вярвам в науката Астрология и за това.
Та.......Vox_populi, мога ли да се възползвам от услугите и познанията ти???????????????????????????  Embarassed Embarassed Embarassed
  bouquet
bowuu  chef  bouquet

# 1 231
  • Мнения: 0
Аз преди години - 5 - съм ходила при една Виолета от Хасково. Висока, едра жена, изрусена. Тогава мястото, където "гледаше" беше зад Бизнес-центъра, в едно мазе, като сутерен. Запалваше свещ и "гледаше" на кафе. Някъде около 45-48 годишна.
Raza, зад Бизнесцентъра в Хасково е Светлана, за друга не съм чувала да е там. Проблемът с Виолетите в Хасково е, че се оказаха две Grinning
И човек не знае коя я бива повече newsm78 Laughing

# 1 232
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз чакам някакъв коментар за ясновидката Зеви, ходил ли е някой при нея?

# 1 233
  • Мнения: 0
уважаеми форумци, чета, чета, чета и се учудвам на вашата доверчивост. Как можете дя допуснете, че човешко същество може да ти оправи безплодието, да ти направи магия, а друго да ти я развали, и т.н. и т.н. По едно време сестра ми беше хлътнала като вас да ходи при тези идиоти. Един я лъже едно, друг друго. Накрая и предложих да отида при най-добрия според мен идиот, за да го изоблича, че това може да бъде само лице в две хипотези: 1. Шарлатанин, който знае, че не притежава никакви свръхестествени сили и си лъже. Дейността на тези лица с наличие на доказателства се квалифицира като измама по наказателния кодекс, когато вземат пари. 2. Заблудена овца, т.е. той си вярва, че притежава някакви сили, ама всъщност не притежава нищоооо.
АКО ИМАТ ТАКИВА СИЛИ ЗАЩО НЕ СИ ХВАНАТ ДЖАКПОТА НА ТОТОТО, а ви цицат последните левчета. Имам познати лекари, които ако ви видят снимката ще ви кажат поне пет болести. Част от схемите - т.н. прана и други заблуди, отдавна са разобличени. Всичко това са схеми за вашето обиране и което чета, че някои от вас ежеседмично се мотат по такива мошеници, показва, първо, че явно не са ви помогнали за толкова години и второ, че сте похарчили по тях цяло състояние и сте изгубили много време. А можеше да си поживеете добре. Магия ако се правеше тогава моментално да бяха починали всички мразени политици, а някои от тях са пълни атеисти и не биха търсили някой да им прави разваляне на магийките. Наистина поемете въздух и опитайте свободно да си живеете, не ходете при тези мошеници и луди и ще видите, че "магиите" вече няма да ви действат. Ако сте под стрес, направете един крос, отидете на плуване и т.н. Ако не ви върви с гаджето, поговорете с него, а не го омагьосвайте, хахаха и да се пулите като луда срещу него със странен поглед и той да си помисли откъде я намерих тази луда. Ако не ви върви в работата вземете някакви подходящи мерки, но реални. и така ще видите че постепенно врачките няма да ви трябват. Вместо да мислите за глупости, седнете, избродирайте един гоблен. Ако някой ваш познат е луднал и ви прави магии му кажете, че сте му направили контрамагия и сега всичко ще му се върне тройно. Седете си после и гледайте сеир алтавеца как се пържи в собствения си огън. Не забравяйте, че в този форум има и писания от самите врачки. Кой друг да ги похвали. Колко души са се гътнали, докато не са търсили лекар, а са ходили при тези убийци. Просто направете нещо добро за вас днес още сега и ще видите, че магиите спират да действат. Живейте а не психясвайте. Един пример: В Австралия между аборигенските племена е разпространен обичаят посочване с кост от игуана. Когато някой извърши престъпление, шаманът го посочва, бае му заклинания и го пускат. И човекът от притеснение избягва в пустинята и се гътва в зверски страх за два-три дни. А един англичанин направи филм, като поиска да му направят посочването. И седна и започна да си яде и пие на една масичка, и така 10 дни. От тогава и посочването с кост престана да действа при аборигените, които видяха цялата заблуда. Поздравления, все пак вие решавате дали ще тъпеете и ще ви мамят. Аз например познах 13 мача и спечелих пари, а оная врачка не могла да познае и един мач. Ето какви шарлатани ви работят. Даже и Джуни, Нострадамуси и Ванги са едни нули, нищо конкретно, но Джуна и Ванга спокойно може от ДС и КГБ да си били вербовани и да са им давани данни, срещу което хората да се изповядват и да берат ядове. И аз мога да позная, че догодина по света ще има наводнения, земетресения, пожари, война някъде в Африка и т.н. и т. н. Ще има и нова болест, нещо като животински грип, хахаха. Но не искам да ви работя с това. Спрете да плащате и всички търбуси на "феномени" ще трябва да се размърдат да работят като всички нас. Ако никой не дава на просяци, ще изчезнат, ако никой не дава на шарлатани, ще изчезнат. Не е възможна измама без жертва. А тия които чуват гласове са шизофреници и нищо повече, психиатричен факт.

# 1 234
  • Мнения: 65
 А тия които чуват гласове са шизофреници и нищо повече, психиатричен факт.
а на някои ако  "морето им е до коленете"... Simple Smile

# 1 235
  • Мнения: 0
Не знам на кои морето е до коленете. Що се отнася до Вашата наука астрологията, поне имате някаква систематика и претендирате за научно познание. Като гледам никой астролог не прекалява в претенциите си. Действително има влияние на планетите върху Земята. Най-малкото магнитно. На мен астролог ми е познал едно-единствено нещо за толкова години. Веднъж Алена се изцепи, че от нашата зодия през този ден ще намерим отдавна загубена вещ. И аз понеже имах такава вещ, се разтърсих и след един час търсене я намерих. Настина бях впечатлен, но се обадих на приятели със същата зодия. Някои, които имаха такава вещ търсиха, търсиха, но напразно. Все пак вашите четива най-малкото са забавни и ако не лапате пари не пречи да се развивате. Ако един ден се утвърдите в системата на науките, би било интересно. Поздравления.  Joy Grinning

# 1 236
  • Мнения: 0
Историчиски факт т.н. света изповед в средновековния а и по-късния католицизъм е била средство за шпионаж на йезуитите и за изнудване на хваналите се жертви. Така и хитрити врачки сигурно си водят записки на "сеансите" и като хванат някоя редовна риба след години когато рибката е забравила какво е пяла блясват с гениални прозрения. В много от информационните масиви на страната като ЕСГРАОН например ако знаеш малките имена на трима-четирима роднини и/или фамилията и някой продажник служител обслужва врача, той на втора трета лечебна процедура вече ще може да ви светне как се казва омагьосалият ви братовчед например. Някои от тия, които ви познават добре и ви водят на врач също могат да осигурят и на първа среща да ви направи страхотни познавания. Както няма нито един фокусник, който да прави магии, така няма нито един ясновидец.

# 1 237
  • Мнения: 65
 нито един ясновидец.

може просто да не сте срещали, но такива има - истински - проверено:)

# 1 238
  • Мнения: 620
аз пък срещам най-обикновени хора с яснодидски способности  Laughing разни баби билкарки и особено деца, много е готино да се общува с такива светли души. Става един силен обмен, чудесно преживяване е ..

# 1 239
  • Варна
  • Мнения: 0
аз пък срещам най-обикновени хора с яснодидски способности  Laughing разни баби билкарки и особено деца, много е готино да се общува с такива светли души. Става един силен обмен, чудесно преживяване е ..


На 10000 % съгласна  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1 240
  • Мнения: 1 520
Свръхестествени явления съществуват, както и хора с такива способности, разбира се.
Но моето лично мнение за гадателството /ясновидството/ е, че то не трябва да получава широк обществен статус, още по-малко да се превръща в професия.
В тази област развихрянето на шарлатания и мошеничество е най опасно още и може да получи нечувани размери.
Убедена съм, че контактите със свръхестественото са нещо много лично, интимно и не бива да се споделят с когото и да е. Нито пък да се печелят пари от това Naughty

# 1 241
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Здравейте, и аз чакам някакъв коментар за ясновидката Зеви, ходил ли е някой при нея?

Аз я познавам лично, познавам цялото семейство. Абсолютна шарлатанка и по-точно пълна откачалка /ама наистина е луда, при това много/. Ще ти измъкне и последните пари, изнудва яко, става въпрос за цифри наистина, а за способности тук и дума не може да става. Задължително ще ти каже, че имаш магия за смърт Simple Smile и че късмета ти е вързан, след което ще ти поиска много яка цифра за разваляне и за направа на защита. Може да притежва всичко друго, но не и ясновидство или магьосничество. Не и тя  Simple Smile Знам още много неща за нея, но няма да ги споделям тук. Съжалявам, че това мнение изглежда толкова грозно, но пък е самата истина. На никого не бих препоръчала да ходи при нея.

# 1 242
  • Мнения: 0
Добре, уважаеми Вокс попули, айде дайте една истинска врачка, която ще се осмели аз и ти да отидем при нея с телевизия и да я попитаме за две три неща, които ще се случат утрешния ден. Например как ще завърщат три мача. И два са достатъчни. Абсолютно съм убеден, че няма да намериш. Всички, които се явиха в ясновидци бяха гола вода. А хитрите, които не си придават публичност на това разчитат. Всички разчитат на ефекта на плацебото (имитация на лекарство, която се дава на една група пациенти, докато на друга група се дава изпитваното лекарство). И един психолог може да ти каже, че ще се почувстваш по-добре и като му повярваш плацебоефекта действа. И не ми ги разправяй, че истинските лечители и врачки не искат публичност. Защо, защото ги е страх да не лъсне измамата.

# 1 243
  • Мнения: 0
за мен единствения познаващ врач е октоподът Паул  bouquet  bouquetаул ХАХАХА. Въпреки всичко това е документален факт - преди тези пет мача се излъчи по телевизията. Ама случайно и той взе че умря, да не вземе да започне да бърка, защото вече по теория на вероятностите беше много възможно да сбърка при шестата прогноза - вероятност 1 към 64 хахаха.

# 1 244
  • Мнения: 65
Цитат
айде дайте една истинска врачка, която ще се осмели аз и ти да отидем при нея с телевизия и да я попитаме за две три неща, които ще се случат утрешния ден. Например как ще завърщат три мача. И два са достатъчни.
има причини да не се правят такива неща, колкото и логично да изглежда че това е начина.
Това че нещо не може да бъде обяснено от текущото ниво на науката, не значи че нещото не може да съществува!
Според нея лечението на разстояние е невъзможно, но се е случвало с неедин човек. Няма нужда да се доказва това - то се случва!

Общи условия

Активация на акаунт