Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 100
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 2 660
А гледахте ли онова предаване по телевизията за Лили Иванова, с врачките. Една от тях, туркинята май беше, се е справила отлично. Имаше и нумероложка... И други серии имаше. За съжаление само са ми ги разказвали, не можах да ги гледам лично.

# 1 246
  • Варна
  • Мнения: 0
Някой да е чувал за Евелина Лютова или още Евелина Георгиева?????
Казаха ми някои интересни неща за нея, но ми се ще да чуя и друго мнение.

# 1 247
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Няколко мои близки ми хвалят гадателката Ина/в близост до Женския пазар/.Нищо не питала,а веднага почва да ти казва разни неща с голяма точност,имена,минало,бъдеще....и накрая и оставаш колкото искаш.Още не съм се решила,но със сигурност при нея бих отишла....Ако имат наистина дарба не трябва да спекулират с болката на хората и да ги изнудват...

# 1 248
  • София
  • Мнения: 770
А гледахте ли онова предаване по телевизията за Лили Иванова, с врачките. Една от тях, туркинята май беше, се е справила отлично. Имаше и нумероложка... И други серии имаше. За съжаление само са ми ги разказвали, не можах да ги гледам лично.

Можеш да ги гледаш в интернет. Ето тази серия е интересна http://play.novatv.bg/play/238302/

# 1 249
  • Мнения: 2 660
Много ти благодаря!   bouquet

# 1 250
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз чакам някакъв коментар за ясновидката Зеви, ходил ли е някой при нея?

Аз я познавам лично, познавам цялото семейство. Абсолютна шарлатанка и по-точно пълна откачалка /ама наистина е луда, при това много/. Ще ти измъкне и последните пари, изнудва яко, става въпрос за цифри наистина, а за способности тук и дума не може да става. Задължително ще ти каже, че имаш магия за смърт Simple Smile и че късмета ти е вързан, след което ще ти поиска много яка цифра за разваляне и за направа на защита. Може да притежва всичко друго, но не и ясновидство или магьосничество. Не и тя  Simple Smile Знам още много неща за нея, но няма да ги споделям тук. Съжалявам, че това мнение изглежда толкова грозно, но пък е самата истина. На никого не бих препоръчала да ходи при нея.

Molya dai informaciya na licniya,molya te:-)

# 1 251
  • Мнения: 2 660
Изгледах го онова предаване, наистина много интересно беше. Все повече достигам до заключението, че има много хора с повишена чувствителност. Те могат да усетят някои неща от миналото или от бъдещето, но не всичко. За това (специално по себе си съдя) е много опасно това ходене по гледачки. На мен лично много ми влияе. Хората виждат това, което могат, то не може да бъде вярно или пълно на 100 %. И после действията ми във всяка една ситуация са продиктувани, дори и неосъзнато, от очакването за това, което са ми казали. И това променя съдбата на човек...

# 1 252
  • Варна
  • Мнения: 0
Изгледах го онова предаване, наистина много интересно беше. Все повече достигам до заключението, че има много хора с повишена чувствителност. Те могат да усетят някои неща от миналото или от бъдещето, но не всичко. За това (специално по себе си съдя) е много опасно това ходене по гледачки. На мен лично много ми влияе. Хората виждат това, което могат, то не може да бъде вярно или пълно на 100 %. И после действията ми във всяка една ситуация са продиктувани, дори и неосъзнато, от очакването за това, което са ми казали. И това променя съдбата на човек...

Много точно казано..............

# 1 253
  • София
  • Мнения: 13
Прочетох темата, уао.... мнения диаметрални! Търся своите отговори и най-вече координати за Илияна Чаушева - Гюкшен. Моля пратете на лични.
   

# 1 254
  • Мнения: 0
Оказа се че в България няма истински ясновидци, ако имаше щяха да намерят момченцето Веско....преди да е станала белята  Cry
Уважаеми господине , немога да се съглася с Вас. Бях при една ясновидка - Лия се казва. Тя много добре ми обясни защо този феномен ясновидството не може да се прояви при всеки.
Тя ми каза че, не може да се помогне на всеки. Ако на Веско е трябвало да се помогне то това би се случило. Обаче ако това му е съдбата - как да може да бъде осъществен контакт с неговия ангел пазител ( така ги нарича Лия) Мога много да говоря - била съм поне 10 пъти при нея - помогна много на мен и моето семейство - имахме магии не ни вървеше бизнеса и само лошо ни бе обгърнало. Но Лия направи нещо за успех в бизнеса ни и да чукна на дърво - всичко е наред вече. Видях че са и направили интернет сайт там може да намерите контакт с нея - www.ясновидство.com

# 1 255
  • Мнения: 0
Мога с ръка на сърцето да ви препоръчам ясновидката Лия. Тя е много повече от човек - ако ме разбирате. Помогна на семейството ми намери начин да развали 3 черни магии направени на мъжа ми. И доказателството за това е че просто ми каза къде да ги намеря. Искрено Ви я препоръчвам. Видях че са и направили интернет сайт за ясновидството - www.ясновидство.com Успех и дано успея да помогна на още някой !

# 1 256
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
А има ли тарифа Лия....

# 1 257
  • Мнения: 620
таз Лия много мистериозна бре, няма снимка, няма нищичко за нея  newsm78 аз си избирам хората по снимка, сканирам си ги и така разбирам къде да ходя , къде да не ходя Laughing

dido_ , защо си мислиш, че магията е само предметна  newsm78  тя ти е помогнала да я намериш? Силната Магия може да е само ментална ...тогава как ще я намериш Thinking

# 1 258
  • Мнения: 520
В кой град се намира тази Лиа?
А дали самата Лиа не си прави реклама тук?
Ако ми кажеш че ти е взела и повече от 20 лева за тези неща направо я мятам в категорията печалбарки... #2gunfire

# 1 259
  • Мнения: 0
humanis ? за какъв се мислиш ти всъщност ? Самата лия да си правела реклама ?!?! Аз забелязах че само ти си правиш реклама ... за това че си ясновидец.... Споделил съм моето мнение за една жена която ми е помогнала .... повече какво искате да се сподели в тази тема!
Дал съм контакт с жената на www.ясновидство.com дано има поне на един човек на който да помогна със съвета си.
Цена - кой колкото остави .... Успех

Общи условия

Активация на акаунт