Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 254
  • 1 279
  •   2
Отговори
# 855
  • Мнения: 0
 здравейте,
искам да попитам, някой има ли мнение или информация за Нина Ничева или за Петя Димитрова ИРИНА - писателки и големи феномени...

# 856
  • Мнения: 0
понеже поизчетох форума и не срещнах инфо за тях. За тях двете знам и съм чувала, че ясновидството им е малка част от дарбите...
Ако някой знае нещичко, ще съм благодарна ! Hug

# 857
  • Мнения: 52
Чухте ли?!
Нов конкурс за Ясновидци и Феномени!!!
Шоуто на Иван и Андрей заформя такова конкурсче след около 20-30 дни!

# 858
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Чухте ли?!
Нов конкурс за Ясновидци и Феномени!!!
Шоуто на Иван и Андрей заформя такова конкурсче след около 20-30 дни!


това сериозно ли  Crazy

# 859
  • Мнения: 52
Чухте ли?!
Нов конкурс за Ясновидци и Феномени!!!
Шоуто на Иван и Андрей заформя такова конкурсче след около 20-30 дни!


това сериозно ли  Crazy

Гледах вчера едно тяхно предаване от последната седмица на запис и там го казаха.

# 860
  • Мнения: 8
Аз ходих при Виолета от Хасково. Поиска ми 30 за гледането и още 100 за да имам късмет и успех в начинанието си . Първо поиска общо 130, после като и казах,че нямам толкова каза колкото мога и накрая ако нямам може и да не оставям нищо. Споделете опит. Друг път правила ли е така и колко познава. Иначе ми гледа около час и някои неща позна но не повече от която и да е друга. Искам да знам сбъдват ли се предсказанията й. Питам тези които са ходили про нея.

# 861
  • Мнения: 0
Ходила съм при Виолета от Хаскова. Налучка някои неща за миналото, за бъдещето нищо не каза, но в крайна сметка с нищо не ми помогна. Същото се  получи и при Маарем Ходжа. Единственото, което позна, е че имам направена магия, но с развалянето нямаше никакъв резултат. Окончателно решение на проблемите настъпи след неколкократно посещение при Али Шуган от с. Копринка (до Казанлък). Той "не гледа в миналото и бъдещето", така че ако ходите при него трябва да сте наясно с проблема, който имате (здравословен, личен, взаимоотношения). Освен това не приема всеки.

# 862
  • Мнения: 213
Този Маарем ходжа го гледах в предаването на Венета Райкова Joy ,нищо,важното е ,че той си вярва hahaha
А за Али Шуган най-после да видя мнение от някой,който е ходил bowuu

# 863
  • Мнения: 0
Да, ходих няколко пъти и много ми помогна човека. Но както казах, не приема всеки, защото усилията, които влага, в това, което прави са големи и са доста изтощителни за него. Ако се съгласи да ви приеме и да ви обърне нужното внимание, обаче, може да сте 100% сигурни в положителния ефект. Всъщност, аз за първи път тук в този форум попаднах на името на Али Шуган. Понеже при мен не търпеше отлагане, отидох почти веднага.

# 864
  • Мнения: 8
Виолета мен ме разпитва доста. Например пита "кой е с буквата Н?" и като кажа кой е, тя започва да говори. А ако не се сетя за човек с тази буква нищо не ми казва. Някои от нещата които предсказа ми бяха казани и от други врачки така,че може и да познава - скоро ще стане ясно.  От прочетеното във форума май са повече хората доволни от нея отколкото тези които не са.

# 865
  • Мнения: 8
Да, ходих няколко пъти и много ми помогна човека. Но както казах, не приема всеки, защото усилията, които влага, в това, което прави са големи и са доста изтощителни за него. Ако се съгласи да ви приеме и да ви обърне нужното внимание, обаче, може да сте 100% сигурни в положителния ефект. Всъщност, аз за първи път тук в този форум попаднах на името на Али Шуган. Понеже при мен не търпеше отлагане, отидох почти веднага.

А той само със здравословни проблеми ли се занимава - физически и психически? Помага ли например за събиране на двойки или нещо такова? Simple Smile

# 866
  • Мнения: 1
Виолета мен ме разпитва доста. Например пита "кой е с буквата Н?" и като кажа кой е, тя започва да говори. А ако не се сетя за човек с тази буква нищо не ми казва. Някои от нещата които предсказа ми бяха казани и от други врачки така,че може и да познава - скоро ще стане ясно.  От прочетеното във форума май са повече хората доволни от нея отколкото тези които не са.

на мен ми се струва,че повечето хора не са доволни от нея.!!

# 867
  • Мнения: 0
За Али Шуган - да, събира двойки, особено ако са семейни или имат дете (деца) ги взима много присърце.
За Венета, преди може и да е помагала, защото аз отидох уж ми я бяха препоръчали, но сега, хем ходих с две приятелки и при нито една от нас никакъв ефект.

# 868
  • Бургас
  • Мнения: 16
Момичета,сега открих темата и нямам време да се връщам много назад да чета.Ще ви помоля/може и на лични/ за координатите на добра гледачка в бургас и региона.

# 869
  • Мнения: 8
За Али Шуган - да, събира двойки, особено ако са семейни или имат дете (деца) ги взима много присърце.
За Венета, преди може и да е помагала, защото аз отидох уж ми я бяха препоръчали, но сега, хем ходих с две приятелки и при нито една от нас никакъв ефект.

Би ли ми дала някакви кординати негови да му се обадя и ако има възможност да ме приеме.

Общи условия

Активация на акаунт