Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 758 101
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 8
Виолета мен ме разпитва доста. Например пита "кой е с буквата Н?" и като кажа кой е, тя започва да говори. А ако не се сетя за човек с тази буква нищо не ми казва. Някои от нещата които предсказа ми бяха казани и от други врачки така,че може и да познава - скоро ще стане ясно.  От прочетеното във форума май са повече хората доволни от нея отколкото тези които не са.

на мен ми се струва,че повечето хора не са доволни от нея.!!

Ами назад в темата доста хора я хвалят. Също така и Иска от Бистрица за която казах,че ми гледаше по телефона (до колкото е възможно това).
Ако някой има преки впечетления от нея по телефона да сподели. Ще отида при нея но засега нямам вузможност.

# 871
  • Мнения: 0
И по напред във форума бях пускала линк към контактите, но ето пак тук може да намериш контактите на Али Шуган - http://www.magiite.com/za-kontakti/.

# 872
  • Мнения: 0
Искам да изкажа възмущението си по повод ясновидката Лаура Вардеварян и да предупредя другите наивници , като мен да не си давате парите.
След като я гледах в  едно популярно предаване се свързах с нея. Беше началото на м. Юни 2010 г. Записах си час и отидох. Говоря за гр. София. Беше хаос в часовете на записване, били изгубили тетрадката със записаните и всички бяхме се събрали накуп. Всичко , което ми наговори за около 10 минути, изобщо не се осъществи, като основно говорихме за намиране на работа. Поиска си 20-те лв. и дори ме попита дали съм забелязала , че Гала от  ” На кафе” е бременна и че тя го била предсказала още зимата на 2010 г. А също, че след 2 дни е при Иван и Андрей. И там всички видяхме колко „точно” се изказа за изчезналия Веско...мир на праха му.

# 873
  • Мнения: 0
Здравейте на всички от форума.
Реших да пиша по повод коментара на zara31 за Лаура Вардеварян. Аз също съм ходила при нея. На мен за бъдещето не ми позна особено, но за сметка на това за миналото познава. Ако имате проблем, който смятате, че се корени в миналото, но не сте сигурни за същностата на нещата би ви била от полза. Правя това уточнение защото преди 20тина години (бях дете тогава) сме ходили при една баба в с. Славщица, която най-вероятно едва ли е сред живите. Тогава тя за бъдеще всичко позна. След толкова години се случват още от нещата, които каза тогава. Но тя лошото го премълчаваше и трябваше да си интуитивен за да усетиш, че вижда още някои неща, но не ги казва. За сметка на това обаче, в миналото не можеше да надникне. Като попитахме за случили се неща от миналото, вместо да ни отгови, тя ни разпита понеже и стана интересно. Пиша това, защото след четенето на постингите във форума, оставам с впечатление, че се търси толкова идеален ясновидец, чието съществуване ми се струва практически невъзможно. Във всяка една друга професия няма хора, които да разбират от всичко в нея. Ако можеш да строиш мостове, ме означава, че можеш да строиш и заводи. Или ако си добър кожен лекар, не означава, че ще си и добър хирург, нищо че и в двата случая си лекар. Затова си мисля, че ще е добре да се уточнява във форума кой ясновидец в какво е добър. Може би така ще сме си по-полезни.

# 874
  • Мнения: 0
Аз ходих при Виолета от Хасково. Поиска ми 30 за гледането и още 100 за да имам късмет и успех в начинанието си . Първо поиска общо 130, после като и казах,че нямам толкова каза колкото мога и накрая ако нямам може и да не оставям нищо. Споделете опит. Друг път правила ли е така и колко познава. Иначе ми гледа около час и някои неща позна но не повече от която и да е друга. Искам да знам сбъдват ли се предсказанията й. Питам тези които са ходили про нея.

ако ясновидка ти каже че ще си намериш работа и ти спокоен после се затвориш във къщи и не ставаш от леглото, едва ли ще се збъдне.

да збъдват се, но всичко зависи от теб. това за късмета работи, който иска разбира се Simple Smile

# 875
  • Мнения: 620
Лаура Вардеверян и Летия не са ли едно и също лице  newsm78

Много си приличат и ако е така, има някакво раздвоение на личността Laughing

# 876
  • Мнения: 468
Лаура Вардеверян и Летия не са ли едно и също лице  newsm78

Много си приличат и ако е така, има някакво раздвоение на личността Laughing

Няма, няма. Две лица са  Grinning

# 877
  • Мнения: 0
Аз посетих в Пловдив Нели Мицева,жената е нумеролог и астролог,останах многоооооооооооооо по.доволен от  всички посетени от мен врачки ,баячки и тн.  Получих доста по-конкретни насоки и съвети , а характеристиката за дома и здравето ми беше перфектна!

# 878
  • Мнения: 8
Някой ходил ли е при Стоянка Митева. Май е от Димитровград ама не съм сигурен..

# 879
  • Мнения: 520
Аз мисля да отида при тази Савинч в някакво село близо до Батак...Моля за малко повече инфо относно тази жена ако някой от вас е ходил. Единствено ме смущава, че има сайт, а всички тези със сайтовете.... май са ни познати на всички във форума колко са "добри" в ясновидството.

# 880
  • Мнения: 8
Искам да ви кажа,че Виолета от Хасково доста добре се отнесе като ме прие, гледа ми около час, а не ме претупа за 10 мин.. Най-малкото отношението и към мен беше добро, а предсказанията дали ще се сбъднат тепърва предстои. 

# 881
  • Мнения: 0
Да ,Севинч е от Нова махала... Някъде по средата на пътя между Пещера и Батак има отбивка наляво ,и табелка ,на която пише с.Фотиново ! В селото я знаят ,които иска да я посети ,просто да попита някой от тамошните.
Мои познати са ходили , и са горе-долу доволни!

# 882
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Тъй като има много желаещи, които ми искат координатите на Огняна от Стара Загора  ги давам тук тел. на Огняна 0888579736.Успех и ако някой отиде моля да сподели.Аз съм ходила ,но отдаван и тогава ми каза неща, които и до днес ми се случват и въпреки, че ме предупреди за даден човек не я послушах и сега си сърбам попарат.

# 883
  • Мнения: 520
NARAIA тази Огняна на кафе ли гледа?

# 884
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Аз посетих в Пловдив Нели Мицева,жената е нумеролог и астролог,останах многоооооооооооооо по.доволен от  всички посетени от мен врачки ,баячки и тн.  Получих доста по-конкретни насоки и съвети , а характеристиката за дома и здравето ми беше перфектна!
А колко взема и със записване ли е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт