Списания

  • 10 489
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
аз си купува кулинарния и здравния журнал както икулинарен уикенд

# 31
  • Мнения: 1 788
Купувам си Burda, когато го видя.
Също NG понякога.
Купувам книжките на "Хоби фермер" понякога, защото намирам разни полезни неща в тях.
По едно време купувах всякакви списания за астрономия, но после спрях.

# 32
  • Мнения: 2 697
Купувам само L'Europeo, от половинката заемам Geo и National Geographic  Peace Много ми липсва Егоист...

Подобно и аз - купувам си само L'Europeo в последно време, National Geographic също чат-пат... Други всякакви женски бози не ме влекат изобщо, никога не бих си дала парите за реклами на кремове против бръчки Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 586
National Geographic и L`EUROPEO.

# 34
  • Мнения: 2 487
Здравейте.Аз малко незагряваща,ще може ли да ми обястиге какво е това списание L`EUROPEO  Embarassed Embarassed
А по темата.взимам си Хай клуб,Тя и RS понякога.

# 35
  • Мнения: 4 586
Ами какво да ти кажа - старо иналианско списание, отскоро излиза на български, веднъж на два месеца, 8 кинта, двеста страници. Темите са най-различни. За пръв път като чух за него, ме заинтригува с факта, че е единственото, в което е публикувал Стайнбек. Италианското е от 1945г.

# 36
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Здравейте.Аз малко незагряваща,ще може ли да ми обястиге какво е това списание L`EUROPEO  Embarassed Embarassed
А по темата.взимам си Хай клуб,Тя и RS понякога.

http://semir.bg/nov-broi-l'europeo.html

Под снимката на последния брой има такива на предните, като кликнеш върху тях ще видиш и темите.

# 37
  • Мнения: 145

И аз заставам зад тези списания, като бих добавила и ЛИК.

# 38
  • Мнения: 2 156
Ограничих се в купуването на вестници и списания.В момента следя списание 8 и няколко детски.

# 39
  • Мнения: 0
За съжаление нямам толкова много време да седна да чета списание , а и, ако го направя, ще е някъде из нета - както казахте, там всичко се намира  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 8 999
Купувам си само Мики Маус и Уинкс, но единствено заради играчката. Не ги чета. Бих си купувала и Ева, Блясък, Грим, Пудра, Егоист, Алтруист, Тя, Той, То, Ние, Вие, Те, ама няма играчки там. Иначе статиите си приличат.

# 41
  • Мнения: 72
В последно време купувам само Glamour.

# 42
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Аз пък от години не пропускам брой на Коса и стил.Без излишни реклами и досадни статии.Много често ме уцелват - каквото съм си мислила и го откривам на страниците..Развлекателно,без да клюкарят злобно.Абе,фен съм им! Peace

# 43
  • Мнения: 95
И на мен ми липсва Егоист.  Peace Много беше интересно- още пазя в мазето доста броя от него.

# 44
  • Мнения: 58
Купувам си "къща и градина"и "къщите на хората" не са скъпи и лично на мен ми харесват. Ако нещо друго ме интересува го чета в нета

Общи условия

Активация на акаунт