Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 491
  • 860
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 685
1. Адресът на къщата Wink т.е. адресът, където живееш, където е регистриран акаунта
2. е адресът за доставка, може да поръчаш снимки за някого и те директно да ги пратят на техен адрес...работи!! аз поне в Швейцария пращах, а помня, че имаше едно момиче, което праща някъде за Русия/Молдова  Embarassed някъде там в бившия СССР беше..и дали не беше Алина  newsm78

# 811
  • Мнения: 9 002
1. Адресът на къщата Wink т.е. адресът, където живееш, където е регистриран акаунта
2. е адресът за доставка, може да поръчаш снимки за някого и те директно да ги пратят на техен адрес...работи!! аз поне в Швейцария пращах, а помня, че имаше едно момиче, което праща някъде за Русия/Молдова  Embarassed някъде там в бившия СССР беше..и дали не беше Алина  newsm78

Не, не съм била аз.

За темата, отказвам се да пускам за сега. Ако кажете обаче, ще я пусна. Все пак Десита може да иска да си я пусне.


Hug

# 812
  • Montana
  • Мнения: 49
"TRIALPRINTS" този код дава 50 безплатни снимки до 6 април е валиден,важи и за нови акаунти  Peace

до 6 април или 6 май  newsm78

6 май е крайния срок  Laughing

# 813
  • Мнения: 820
"TRIALPRINTS" този код дава 50 безплатни снимки до 6 април е валиден,важи и за нови акаунти  Peace

до 6 април или 6 май  newsm78

6 май е крайния срок  Laughing

Да разбирам ли, че с нов акаунт може да се поръчат 100? т.е. 99 бр. за 3,40 лири?

# 814
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Да разбирам ли, че с нов акаунт може да се поръчат 100? т.е. 99 бр. за 3,40 лири?

Да, аз пуснах снощи Peace

# 815
  • Мнения: 820

Да разбирам ли, че с нов акаунт може да се поръчат 100? т.е. 99 бр. за 3,40 лири?

Да, аз пуснах снощи Peace

Супер - благодаря ти - ей сега ще пусна и аз, че се оказа че имам какво да пускам  Mr. Green

# 816
  • Враца
  • Мнения: 79
 Peace исках да попитам-фотобука за който говорите и поръчвате е тозо от 5 лири ли?вътре как е разпределен?Ние избираме снимката само на корицата ли?Невежа съм,но досега само снимки съм поръчвала  ooooh! Може ли реална снимка или пояснение Praynig  bouquet

# 817
  • Мнения: 820
Моят беше безплатен Класически А4 фотобук с редовна цена 24 лири.

Другите не съм ги гледала.

# 818
  • Мнения: 8
Искам да ви питам колко най-много са ви бавили поръчките.Предният път моята пристигна за 3 дена,а сега чакам една която е тръгнала на 20.04 от там.Дали да изчакам още малко или да им пиша.

# 819
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Искам да ви питам колко най-много са ви бавили поръчките.Предният път моята пристигна за 3 дена,а сега чакам една която е тръгнала на 20.04 от там.Дали да изчакам още малко или да им пиша.

И моите снимки от 21 ги няма още newsm78

# 820
  • Мнения: 342
и моите ги няма от 19.04 и 21.04, но като гледам са взели парите на 26 и 28.04, така че още чакам

# 821
  • Хасково
  • Мнения: 1 000
"TRIALPRINTS" този код дава 50 безплатни снимки до 6 април е валиден,важи и за нови акаунти  Peace
Този код е личен и работи само, ако ти е пратен на пощата ти! Поне при мен е така!

# 822
  • Мнения: 9 002
"TRIALPRINTS" този код дава 50 безплатни снимки до 6 април е валиден,важи и за нови акаунти  Peace
Този код е личен и работи само, ако ти е пратен на пощата ти! Поне при мен е така!

Аз го ползвах сутринта. Работи! Не ми е пуснат на пощата лично, От тук го взех!

Hug

# 823
  • Мнения: 820
Довечера ще пробвам - качвам снимките - дано проработи при мен.

# 824
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз го въведох още при регистрирането на новия акаунт и направо ми изписа,че имам още 50 снимки гратис....

Общи условия

Активация на акаунт