Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 486
  • 860
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 4
След като пробвах няколко съществуващи акаунта и направих един нов, установих, че кода е само за нови регистрации. Т.Е. получавате 100 снимки Simple Smile

# 826
  • Мнения: 9 002
След като пробвах няколко съществуващи акаунта и направих един нов, установих, че кода е само за нови регистрации. Т.Е. получавате 100 снимки Simple Smile

Ще ме амбицираш да си направя нов акаунт. Аз имам само един и кода се хвана в него. Хич не е нов.

Hug

# 827
  • Мнения: 342
Ох, хората ще ни теглят майна  , дали са ни разбрали какви сме?!   Money Blush

# 828
  • Мнения: 820
Ох, хората ще ни теглят майна  , дали са ни разбрали какви сме?!   Money Blush

спокойно - не сме само ние  Laughing

# 829
  • Мнения: 820
С нов акаунт стана  Grinning ама то си пише, че е за нови акаунти само. Важи само веднъж.

Не мислех да поръчвам, ама това беше неустоимо предложение  Wink

# 830
  • Мнения: 219
Аз от 7 поканени приятели имам 35 лири бонус, това са 574 снимки напълно безплатни и доставката също. Много ми харесва промоцията с 5 лири, дано не я спрат скоро, ама вече нямам снимки за вадене

# 831
  • Мнения: 4
Аз имам един регистрирал се приятел, имам мейл, че съм спечелила 5 паунда, но в акаунта ми са само 2.  Tired

# 832
  • Мнения: 820
Аз имам един регистрирал се приятел, имам мейл, че съм спечелила 5 паунда, но в акаунта ми са само 2.  Tired

т.е. са ти дали 2 паунда или не са ти дали нищо?

# 833
  • Montana
  • Мнения: 49
"20OFFBOOKS1" -20% от фотокнигите Grinning

# 834
  • София
  • Мнения: 1 715
Аз имам един регистрирал се приятел, имам мейл, че съм спечелила 5 паунда, но в акаунта ми са само 2.  Tired
И при мен е така newsm78
Получих мейл, че е поръчал и имам 5 лири или 50 снимки. Явно е било само докато е траела промоцията, а не съм ги използвала тогава. Изтрих мейла обаче и няма как да ги питам.

# 835
  • Мнения: 820
Аз имам един регистрирал се приятел, имам мейл, че съм спечелила 5 паунда, но в акаунта ми са само 2.  Tired
И при мен е така newsm78
Получих мейл, че е поръчал и имам 5 лири или 50 снимки. Явно е било само докато е траела промоцията, а не съм ги използвала тогава. Изтрих мейла обаче и няма как да ги питам.

нещо не разбирам  Rolling Eyes тя промоцията още трае...

Ако обаче сте го поканили преди да е започнала тази с 5-те лири е логично да получите 2, по старите условия. Възможно е мейлите им да не съответстват, защото и преди пращаха мейли с 50 снимки, а кредитите бяха в лири.

# 836
  • София
  • Мнения: 1 715
Да, мисля, че си права Peace Поканата е от преди това. Явно мейлът не съответства.

# 837
  • София
  • Мнения: 2 296
Случвало ли ви се е да стигнете до последната стъпка,но без потвърждаване на поръчката,да ви блокират парите
за нея от банката?
Това ми се случи снощи.
Направих нов акаунт и получих 50 снимки,добавих и кода TRIALPRINTS и получих още 50 безплатни снимки.
Качих общо 53  снимки и исках да видя дали има смисъл да добавям до 99,за да мога да платя всички само с една доставка.
Даде ми 3.40  доставка,добавих билинг адреса и стигнах до въвеждането на данните на картата,още веднъж дадох ОК,но
съм сигурна,че ни валидирах поръчката,защото и баскета е пълен...
Единствено в онлайн банкирането фигурира блокирана сума на стойност 7.77.
Нищо не мога да направя,нали?
Да чакам да ги отблокират.

А,и в My Credits също си фигурира кредита като неизползван... Rolling Eyes

# 838
  • Мнения: 12
К"во стана сега с новата тема smile3502  ?

# 839
  • Мнения: 820
Случвало ли ви се е да стигнете до последната стъпка,но без потвърждаване на поръчката,да ви блокират парите
за нея от банката?
Това ми се случи снощи.
Направих нов акаунт и получих 50 снимки,добавих и кода TRIALPRINTS и получих още 50 безплатни снимки.
Качих общо 53  снимки и исках да видя дали има смисъл да добавям до 99,за да мога да платя всички само с една доставка.
Даде ми 3.40  доставка,добавих билинг адреса и стигнах до въвеждането на данните на картата,още веднъж дадох ОК,но
съм сигурна,че ни валидирах поръчката,защото и баскета е пълен...
Единствено в онлайн банкирането фигурира блокирана сума на стойност 7.77.
Нищо не мога да направя,нали?
Да чакам да ги отблокират.

А,и в My Credits също си фигурира кредита като неизползван... Rolling Eyes

не

в ПейПал има опция преди да потвърдиш плащането да се откажеш и да се върнеш към сайта на Фотобокс.

На мен ми се наложи веднъж - почти бях платила, т.е. дадох да се потвърди плащането ,сетих се нещо и се върнах назад, но не през тази опция и си оправих снимките, после пак напред и не ми беше блокирано нищо - направо сумата за плащане, но след потвърждението.

К"во стана сега с новата тема smile3502  ?

Гледах, че ДеСиТа е писала във форума тези дни - нямам идея, защо не идва да пусне темата   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт