Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 489
  • 860
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 2 296
Zl-76,благодаря ти,но аз не плащах през ПП,а директно с картата,както преди.
Отдавна не съм пускала снимки от ноември,мисля,затова и не ми се е налагало да плащам през ПП.

А помня,че тук четох,че вече задължително трябва да се отбележи като начин на плащане ПП или нещо подобно беше.. Blush

# 841
  • Мнения: 820
Zl-76,благодаря ти,но аз не плащах през ПП,а директно с картата,както преди.
Отдавна не съм пускала снимки от ноември,мисля,затова и не ми се е налагало да плащам през ПП.

А помня,че тук четох,че вече задължително трябва да се отбележи като начин на плащане ПП или нещо подобно беше.. Blush

Ами аз вчера пусках поръчка и ми написа, че за страната от която плащам не може да приеме карта и да използвам ПейПал. Няма опция за плащане с карта въобще при мен.

# 842
  • Мнения: 1 701
Понеже "оврещях" темата, че прословутите ми снимки от 14-ти не пристигат. Е вчера пристигнаха. Страхотни са! Simple Smile Ще повторя! Simple Smile

# 843
  • Мнения: 820
Понеже "оврещях" темата, че прословутите ми снимки от 14-ти не пристигат. Е вчера пристигнаха. Страхотни са! Simple Smile Ще повторя! Simple Smile

Радвам се, много!

# 844
  • Мнения: 342
Понеже "оврещях" темата, че прословутите ми снимки от 14-ти не пристигат. Е вчера пристигнаха. Страхотни са! Simple Smile Ще повторя! Simple Smile
Супер! И аз много се радвам и се обнадеждавам!!!

# 845
  • София
  • Мнения: 2 296
Zl-76,благодаря ти,но аз не плащах през ПП,а директно с картата,както преди.
Отдавна не съм пускала снимки от ноември,мисля,затова и не ми се е налагало да плащам през ПП.

А помня,че тук четох,че вече задължително трябва да се отбележи като начин на плащане ПП или нещо подобно беше.. Blush

Ами аз вчера пусках поръчка и ми написа, че за страната от която плащам не може да приеме карта и да използвам ПейПал. Няма опция за плащане с карта въобще при мен.
Хм,странно!  Thinking
Ще добавя и останалите снимки и ще видим какво ще  стане,нали кодът е до утре?
Аз като съм го регистрирала вече,ще трябва да го ползвам,поне ще съм на далавера... Mr. Green

А с ПейПал как се бях омотала...незнайно как,съм регнала 2 акаунта там,регнала съм си картата на първия и съм забравила
 и после се опитвам да платя със същата карта от втория акаунт...изписваше ми,че  тази карта вече е регистрирана от друг профил!
Нали се сещате в каква паника изпаднах. ooooh!
Писах им веднага и много бързо след това ми се обадиха по телефона и ми помогнаха да си оправя бакиите,които сама
съм си натресла на главата!Та сега поне нямам проблеми с плащане през ПП...
Извинете за отклонението!  Embarassed

Ще пиша ЛС на Десита да я питам за темата,че да не ни я заключат.

# 846
  • Хасково
  • Мнения: 43
Да не би да има нова цена за доставката?
Преди малко направих поръчка и доставаката бе 3,40 а сега се опитвам да направя втора и ми изписва доставка 5,53? Имате ли представа защо?

# 847
  • Мнения: 820
Да не би да има нова цена за доставката?
Преди малко направих поръчка и доставаката бе 3,40 а сега се опитвам да направя втора и ми изписва доставка 5,53? Имате ли представа защо?

да не би снимките ти да са 100?

# 848
  • Хасково
  • Мнения: 43
Да не би да има нова цена за доставката?
Преди малко направих поръчка и доставаката бе 3,40 а сега се опитвам да направя втора и ми изписва доставка 5,53? Имате ли представа защо?

да не би снимките ти да са 100?
Да

# 849
  • Мнения: 2 447
Затова и доставката ти е повече,или махни една снимка да са 99бр или ще трябва да платиш по-висока доставка

# 850
  • Мнения: 820
Затова и доставката ти е повече,или махни една снимка да са 99бр или ще трябва да платиш по-висока доставка

или сложи още 49, че да си струва високата цена на доставката... ако имаш кредити разбира се

# 851
  • Хасково
  • Мнения: 43
Затова и доставката ти е повече,или махни една снимка да са 99бр или ще трябва да платиш по-висока доставка
Благодаря много. Това не го знаех. Още съм нова тук.

# 852
  • Хасково
  • Мнения: 43
И още един въпрос: Когато избера 6х4" защото отговаря на нашият станадарт 10х15 см. ми изрязва снимката, а ако избера 6х4,5" мисля че няма да мога да си намеря подходящо албумче. Вие какъв размер поръчвате и как да избегна орязването?

# 853
  • Мнения: 2 447
6*4 и като ги сложиш в кошницата има "print option" като цъкнеш там ти показва как ще ти бъде отрязана снимката.Кликаш върху снимката и можеш да избереш как точно да ти я изрежат

# 854
  • Хасково
  • Мнения: 43
6*4 и като ги сложиш в кошницата има "print option" като цъкнеш там ти показва как ще ти бъде отрязана снимката.Кликаш върху снимката и можеш да избереш как точно да ти я изрежат
Още веднъж благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт