Керамична преса за коса!-3

  • 98 488
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
хехехех записвам се за темата. Трябва да кажа че благодарение на дамите тук успях да си намеря хубава и качествена преса! Успех на девойките които в момента се чудят следете темите и ще намерите най-правилния вариант за вас!! Simple Smile))

да вметна пресатами е на Ремингтон Wet to straight! Simple Smile феноменална е вдига 230 градуса, изправя и влажна коса и суха и резултатите са страхотни. Simple Smile)

Здравей,мила,това ли е пресата?


Имам няколко въпросче,ако позволиш.Хубаво ли изправя,аз съм с съвсем леко чуплива коса,но все пак трудна за укротяване  Laughing и също дали става за кърдене след като е с тесни плочи?  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 93
bobbi_73 ами по скоро градусите трябва да разбереш на Shehair и GHD,з-то от тях зависи дали ще ти се изправи добре косата,щом казваш че ти е много твърд косъма.Тука момичетата които ги ползват трябва да кажат.Иначе за Remington тези до 230 градуса със сигурност ще ти свършат работа.Аз примерно на 200градуса не мога да се изправя,

# 32
  • Мнения: 12
  Благодаря ти, На Кашето жена му. Преполагам, че косата ти е подобна на моята? За колко време изправяш косата си? В сайта на Shehair  тази с широките плочи пише че загрява до 210 градуса, а тази с по-тесните - до 230 градуса И двата вида са по 210лв. Никъде обаче не пише колко вата е можността им. Това направо ме учудва. Малко ми е странно.А в Техномаркет за   Remington S 8200 има информация, че мощността е   85w, но пък не пише градусите. Цената й е 145лв. Чувала съм, за гъста и твърда коса  е по-добре да се ползва преса с по-широки плочи. Много съм склонна да дам 200лв. за Shehair , но пък няма много отзиви за тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 93

aко тази е пресата на римингтон е 200 градуса Simple Smile http://www.amazon.co.uk/Remington-S8200-Straight-Wide-Straighteners/dp/B00067T224 тука си пише.На мен ми се вижда слаба,има доста по силни преси на римингтън от тази.
Аз си изправям косата за 15-20 минути на 230 градуса.Предполагам че с по широките плочи би станало по бързо,но тази на Shehair широката е до 210градуса,та не знам какво да ти кажа.По добре си купи 230 градусова та да си сигурна все пак че ще се изправиш.Аз си купих Римингтън з-то е по евтина и не ми се дават 200лв и нагоре,пък и от отзивите тук направо си е страхотна за тия пари,иначе само хубави неща съм чула за Shehair.Като им гледам в сайта тия цветните са им до 230 градуса.А иначе и преди няколко поста казах че според мене ватовете са заради това колко бързо загрява пресата,няма общо с градусите.А и на Shehair са професионални така че може и да са енергоспестяващи,но това не го знам със сигурност.
А относно плочите да ти кажа че с по широките плочи се правят по големи къдрици,приличат като направени с големи ролки или най-дебелата от машите,а с по тесните плочи къдриците са по малки и поне според мене са по хубави.Ако мислиш да я ползваш и заради това си помисли какви къдрици искаш.Аз определено си търсех преса която хем къдри хем изправя.

# 34
  • Мнения: 12
На Кашето жена му,  благодаря ти за съветите. Много ми помагаш. Поне реших да не е от широките.Май ще взема като твоята. На Shehair има едни тесни- турбо модел, които са до 230 градуса, но не мога да се реша все още. Едно, че парите са доста, а  в няколко форума относно тези преси има един и същ единствен коментар и то все на една и съща дама. Някъде из нета гледах Топ 5 на пресите за коса. На пъво място - GHD, на второ-Remington, на трето Белисима. Но Shehair  ги нямаше в класацията.

# 35
  • Мнения: 4
На Кашето жена му,  благодаря ти за съветите. Много ми помагаш. Поне реших да не е от широките.Май ще взема като твоята. На Shehair има едни тесни- турбо модел, които са до 230 градуса, но не мога да се реша все още. Едно, че парите са доста, а  в няколко форума относно тези преси има един и същ единствен коментар и то все на една и съща дама. Някъде из нета гледах Топ 5 на пресите за коса. На пъво място - GHD, на второ-Remington, на трето Белисима. Но Shehair  ги нямаше в класацията.

GHD има ли как да се купи от България? Останах с впечатление, че тук не се продава. Трябва да се ходи на пазар в чужбина за нея?

# 36
  • Мнения: 12
Ако имаше тук  GHD, нямаше да му мисля толкова. Бих си купила такава веднага и бих прежалила парите защото знам, че е най-доброто. А  за Shehair  наистина не мога се реша. Из нета няма много за тях. По принцип искам да си взема най-доброто.

# 37
  • София
  • Мнения: 93
като гледам тия клипчетата в ютуб там почти всичките имат на ше и на гхд преси и всичките казват че са страхотни,обаче тука в бг за да се сдобиеш с тях трябва да ги поръчваш по интернет.Предполагам и цената се оскъпява с тия поръчки.Обаче аз ако трябваше да избирам между ше и гхд бих избрала гхд.
bobbi_73 то зависи и колко често ще я ползваш пресата.Тази http://remington.bg/product/presa-za-kosa-remington-s7902 е която аз имам и тя е само с керамика.
Керамиката осигурява равномерно разпределение на топлината и предотврятява възникването на увреждащи косата горещи зони.
Teflon® предотвратява полепването на козметични продукти по уредите, предпазва косата от увреждане.
Турмалинът е полускъпоценен камък, с естествени йонизиращи свойства, предотвратяващ наелектризирането на косата, като по този начин осигурява нейният естествен вид. Йоните намаляват статичното електричество, допринасят  за оформяне на прическите без наелектризиране на косата.
Йони – намаляват статичното електричество, спомагащи за оформяне
на прическите без наелектризиране на косата.
Това са покрития за защита на косъма.Много зависи какво искаш да прави пресата.Затова внимателно чети какво пише в характеристиките и дали това се припокрива с онова което искаш все пак да правиш с тази преса.

# 38
  • Мнения: 12
Ами аз най-често ще я ползвам за изправяне, защото моята коса уж е гъста, но все стои някак безформена. А с пресата като ме изправи фризьорката стои страшно добре. Между другото фризьорката ми ме изправя набързо,  без някакви си екстри, прост оформя косата. Тъй като моята коса е с някакви чупки, абе на никъде не стои.Може би рядко ще я ползвам за къдрици, защото не знам дали ще се справя - предполагам че няма да ми се удава да ги оформя добре. Но искам като я изправя да държи, а не да се разваля на другия ден. Не искам всеки ден да ползвам преса.

# 39
  • София
  • Мнения: 93
ами тази на Римингтън държи изправеното до следващото измиване,понеже има и балсам и много лесно изправя,без да стискаш много пресата.А къдриците са много лесни,изгледай две три клипчета в ютуб и пробвай.Между другото с тая преса не съм слагала нищо за фиксация,само термо млякото и косата стой идеално права до следващото миене,а аз си мия косата на 3-4 дена.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 703
 Embarassed може ли линк към тези клипчета...

# 41
  • София
  • Мнения: 93
http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related ,просто хващаш косата с пресата и я завърташ и дърпаш надолу.Не може да не стане просто Simple Smile

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 703
http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related ,просто хващаш косата с пресата и я завърташ и дърпаш надолу.Не може да не стане просто Simple Smile

 Grinning  златна си

# 43
  • Мнения: 12
На Кашето жена му, много си мила. Да ти кажа мисля да си взема като твоята. Поне реших да е Римингтън и да не е с широки плочи. Страшна си! А има и една Римингтън Wet to straight. Май не мога да я видя в Техномаркет. Една от дамите в по-горните постове се беше похвалила с такава покупка. Кажете нещо и за нея, а и от къде е ?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт