Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 4 тема

  • 184 544
  • 751
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 777
От мен едни бананови мъфини,но този път с добавка шоколадов чипс.

# 61
  • Мнения: 767
кифлички като мъфини - страхотни пухчета
Никъде не мога да намеря кошнички #Cussing out

# 62
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
petu6ka63 , много са симпатични тези кифлички - мъфинки - имат ли си рецепта?

# 63
  • Мнения: X
Ехееееее,azals,направо ми събра погледа Crazy,леле,колко много мъфинки,и така красиво накипрени с тез малки цветчета,браво,браво,много красиво! smile3501
petu6ka63,ако си от Варна ще ти подаря моите,аз вече не ги ползвам,тъй си стоят! Hug

# 64
  • Мнения: 78
кифлички като мъфини - страхотни пухчета
Никъде не мога да намеря кошнички #Cussing out
страхотно изглеждат мъфините ти,може ли рецепта  Hug

# 65
  • Мнения: 767
Честит празник, мили момичета! Бъдете обичани от любими за вас хора и продължавайте да творите вкусотии!
Рецептата е на тази страница - Румънски осморки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24722.210

# 66
  • Мнения: 127
Момичета, наскоро си купих силиконови  формички за мъфини, но някъде четох че преди първата употреба  нещо им се правеше , но изобщо не си спомням какво.Намазняват ли се преди да се сложи тестото и на колко градуса се пече?

# 67
  • Мнения: 22 867
Момичета, наскоро си купих силиконови  формички за мъфини, но някъде четох че преди първата употреба  нещо им се правеше , но изобщо не си спомням какво.Намазняват ли се преди да се сложи тестото и на колко градуса се пече?

Намазняват се, да, а за температурата зависи какво ще печеш, т.е. разните мъфинки на различни градуси се пекат.

# 68
  • Мнения: 3 453
  Привет и от мен!Вчера си купих формички за мъфини и днес ги пробвам.Правя солени със сирене, домат и маслини.Надявам се да се получат.По-късно ще ги покажа, ако стават за показване Laughing

# 69
  • Мнения: 335
в кауфланд има ко6ни4ки но са ми малко скапи, 6 бр за 4 лв ли не си спомянм особено, има6е и големи и по малки размери
поне са или ми изглеждат ка4ествени

# 70
  • Мнения: 1 122
От мен 3 дози пудингови мъфини с карамел и сметана.



# 71
  • Мнения: 78
леле колко много мъфинки,ако не можете да се справите с тях да идваме на помощ   chef

# 72
  • Мнения: 3 499
Леле, Стаси, браво на теб!!!  Hug

# 73
  • Мнения: 1 122
Оооооо нищо не остана. Вчера децата се почерпиха в училище по случай празника. Wink

# 74
  • Мнения: 353
Да се запиша и аз тук. Днес си купих 2 форми за мъфинки, по-голяма и малка. Тази вечер направих една от рецептите и сложих и хартиени капсулки, обаче не знам дали защото беше сравнително топло още, но като реши мъжът ми да опита и хартийката не се отлепи, мъфинчето се раздроби и се зачудих - може и глупаво да звучи ама мажат ли се капсулките с мазнина преди да се сипе сместа или не. Аз не съм ги мазала защото нали е хартия за печене, а пък според съпругът ми не се отделят защото били още топли.... Кажете да видим кой е прав, че заформихме спор Wink

Общи условия

Активация на акаунт