СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 17

  • 17 289
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 143
Соник , при вас как са нещата ?
Днес от 16ч. ще ходим и после ще се отчета Hug

ксантипа, недей да се обвиняваш, аз преди месец минах по този път с даването на АМ, голяма мъка беше - малкият реве, аз рева с него, много ми беше гадно и виновно Sad Но впоследствие свикнах и вече не се тормозя. Сега като се налага му давам, още се мръщи, но яде, какво да прави...

# 691
  • Мнения: 314
Бясна съм #Cussing outЗоя е с много тежка ангина, баща и я заведе сутринта при педи, оповръщала му колата. Но това не му попречи да я разтовари при свеки и да си бие шута за София. И то заради събиране на курса #2gunfire Как ще се веселиш, като знаеш че детето ти е болно ooooh! Ей това мъжете не са като хората ooooh! Tired Свеки ми проплаква по телефона, вдигнала на обяд 39 градуса, ще ти я водим ми вика, аз ще остана с нея у вас Shocked То само това ми трябва да зарази и Лора #Cussing out Не че искам да е у свеки, много мразя да е болна и да не е край мен, ама сама тука с двете абсурд! Сега ми е още по- притеснено, че не е тук,ама...Педи изписала антибиотик и го почнали. Явно наистина е серизоно положението, сливиците били целите в налепи, обикновено за ангина си изчаква 3 дни, ако няма оправия тогава крайни мерки,ама...Свалили температурата и преди малко ми се обажда да ми каже, че няма да я водят. Докато се стъмни кой знае какво ще решат Twisted Evil Снощи след градина беше с леки прозрачни сополи, преди да легне с лека температура, преди 12:00 с 38, нищо сериозно. Егати бързоразвиващата се ангина, сигурно е пак някой градински вирус!

Лора има бобче на рамото, даже гнояса малко и набра, но мина.На Зоя не се виждаше изобщо къде е боцната, не сме я реимунизирали Peace
Киара:радвам се, че Сами е добре и няма рахит. Наистина заведи го при друг, поне да си спокойна Hug
Бу:дай линк какво точно олио сипваш в коритото. Линолата ми свърши вчера и искам да пробвам друго,а помня че ти слагаше. Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИЦЕТО! ДА Е ЖИВО, ЗДРАВО И ПАЛАВО ДЕТЕНЦЕ! newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2  Gift newsm38  party002 Tada

# 692
  • Мнения: 3 020
Здравейте момичета,

аз никак не пиша, но то и не остава време. Включвам се по две причини. Първо да ви почерпя, че днес ставаме на 6 месеца.



И второ да питам как сте със зъбите. Моята дъщеря освен, че се оказа ревлива, реши че ще изкарва зъби по никое време. Коликите ни държаха 3 месеца, че и повече и тъкмо реших, че ще си почина вече и я почнаха зъбите. В момента имаме отдолу 2 избили, отгоре 4 са се показали и почнали да растат и отдолу още един боцка. Направо се виждам в чудо. Почнах да се притеснявам, че е много малка за толкова зъба.  #Crazy

Още се кърмим. И бебето и баткото, когато му дам. Аз захранвам педагогически, така че когато се сетя и давам да хапне, когато не си кара на кърма.

Честит ден на Ицко, да расте много здрав, послушен и добър батко.   bouquet

# 693
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Горката Зоя Rolling Eyes бързо оправяне.

такова на Бюбхен, без аромат, ползвах в началото, харесва ми.

Ползвах и на dm от серията хопоалергенни - няма снимка. Доволна бях.

Сега ползвам на Нивеа бебешко олио за вана, много съм доволна, много деликатен аромат и е мекичка след баня, около 6,50 беше цената, в супермаркета го имаше.

Изобщо, три ползвах, и трите ми харесаха  Crazy

# 694
  • Мнения: 1 701
А след това олио мажете ли пак с олио? Масажи?

# 695
  • Мнения: 314
Мерси Бу Hug, ще пробвам Бюбхена и Нивеята Peace
Мажа, мажа /не с олио де/...то с тази суха кожа ooooh!

# 696
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не мажа в повечето случаи, но за масаж по малко зехтин или на Веледа олиото. Те излизат мазнички след вана с олио Mr. Green

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
arllina, милото детенце! Измъчи се и ти с тези болести! Много мъчно ми става като чета, че някое детенце е болно! Стискам палци да се оправи колкото се може по-бързо! Кураж, миличка!  Hug

криската, ще те разпитам довечера като мойто мъж е тук за тази джаджа към климатика! И аз не искам прах у нас, влудява ме!  Close

Днес бях на открит урок в детската градина на Краска. Яд ме е, че не си взех фотоапарата.

Бобчето е добре. Вече спрях всички лекарства.

Като заговорихте за баня, да споделя, че шампоана на А дерма за крустите е просто вълшебен! С едно измиване паднаха всички до една, а при Борис положението беше просто неописуемо!  ooooh!

Честит рожден ден на малкия Ицо! Да расте здрав и усмихнат!   bouquet

# 698
  • Мнения: 359
Аз да се оплача. Понеже ми намалява кърмата, реших да замествам хранене с АМ.....Педиатърката каза, че било защото не го приема и че кърмачетата много трудно преминават на АМ. Сега ще изчакам седмица и ще се "захранваме" с по лъжичка АМ на ден. Направо не знам какво да правя, защото и запасите във фризера привършват. Чувствам се като най-гадната майка на света, да причинява на детето си това. ooooh!
ksantipa, в София нали имате банка за кърма...май така се казваше  newsm78. Сега ще изровя адреса. Ако имаш възможност купувай оттам, щом не става с адаптирано мляко. Бу да каже дали е добър вариант, предполагам, че всичко е стерилно. Редактирам се - София 1309, ул. Сава Михайлов" № 57, тел 02 8 223 007, 02 8 281 510. Ето и сайта, ако нещо те интересува http://www.bankazamaichinakarma.hit.bg/
arllina, едва ли това ще те успокои, но съм установила, че мъжете се шашкат много повече от жените и затова предпочитат в такива моменти да са по-далече...иначе ще се чудиш кой по-напред да гледаш - болното дете или припадащия ти мъж  Sick

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 16:11 от Лъки

# 699
  • Мнения: 314

arllina, едва ли това ще те успокои, но съм установила, че мъжете се шашкат много повече от жените и затова предпочитат в такива моменти да са по-далече...иначе ще се чудиш кой по-напред да гледаш - болното дете или припадащия ти мъж  Sick

О,да знам Mr. Green Така се панира, че чак ми е смешен да го гледам. Аз съм хладнокръвната, не веднъж се е чудел как така съм била спокойна. То остана и аз да се  паникьосам и я втасахме Mr. Green
Естествено нищо не запомнил, какво е казала педи и изписала, че се наложи да й звъня да я разпитам ooooh!
Мерси момичета Hug ще се оправи бързо, те децата болестите на крак ги карат Wink

# 700
  • Мнения: 17
 Ние тъкмо си идваме от ортопед. Всичко ни е наред. Не че преди не беше, но имахме някакъв кусур, та слагахме през нощта само по две пелени. Вече няма  newsm44
 Ние си имаме белег, аз знам, че трябва да има. Но да не объркам някой, все пак не съм доктор. Дори ни пратиха скоро известие и ходихме на контролен, специално да го видят. Всичко му е ок, на 10 годинки казаха като стане да отидем пак  Mr. Green

 Ставам, че сме глаааадддднииии.

# 701
  • Мнения: 359
Естествено нищо не запомнил, какво е казала педи и изписала, че се наложи да й звъня да я разпитам ooooh!
И при нас е така, като ходим при педи ММ всеки път го съблича и облича и аз се чудех какъв е този ентусиазъм...разбрах с времето  Wink За каквото и да попитам какво беше казал педито, всеки път ми отговаря "ами аз нали съм зает да го обличам...вие там си говорите нещо, аз нищо не чувам"  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 186
Киарра радвам се ,че малкия няма рахит.Дано това треперене не е нищо сериозно Praynig.Надявам се,че ще се намери нормален лекар да ти обясни на какво се дължи.

Аз до преди малко се мъчих да дам на малкото кърма от шише.Е не иска да я погледне.Закъсняваме с храненето с час и половина,нарочно не й дадох гърдата,защото искам да я науча да пие от шише.Не мога да мръдна никъде за повече от 2 часа,а ми се иска поне не едно кино да отида и да знам ,че ще може и друг да я нахрани.Няма братче.След малко ще я пробвам 3-ти път и се отказвам.Имам много кърма във фризера и ако не я изяде още един месец трябва да я хвърля.Иначе продължаваме с денонощното хранене.Вече съм като зомби.Егати чудото.Сега пак ръмжи.Отивам да я храня.
Оплаках ви се,ама тва е.

# 703
  • Мнения: 221
Ние се прибрахме от ДК и да ви кажа малката никога не е плакала така като днес.Плаче със сълзи и сополи и въздух не може да си поеме.Направо сърцето ми се скъса да я гледам така.Кошмар.Добре че е последна иначе нямаше да го преживея.Дадох и Панадол за всеки случай и милата се успокои наяде се и заспа.резултата 400 грама е качила и е пораснала със 1,5см.Чудо.Никога не беше качвала толкова малко

# 704
  • Мнения: 11
Е не иска да я погледне.Закъсняваме с храненето с час и половина,нарочно не й дадох гърдата,защото искам да я науча да пие от шише.И ние сме така
И ние сме така, шише абсурд не само кърма нищо не иска от шише. Сега като се захранихме вече мога поне за малко да отскоча до някъде.
Да ви се похваля и другата ми приятелка роди момченце 4300 кг. и 53 см., голям мъж. Групата вече е пълна само да пораснат малко и да се стопли времето и нападаме парковете. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт