Слава Севрюкова - познатият и непознат феномен!

  • 37 430
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Ееее, изтървах ви за един два дни и сте заформили трупата. Браво на Беба 81 и здравейте отново! Дано продължим без ексцесии!

# 16
  • Мнения: 30
Добре е и тука да се пише. Разбира се който желае. Ако сте готови в петък и искате може да послужим. Беба81 благодаря ти и нетрябва да те плашат сънищата.

# 17
  • Мнения: 25
Аз съм съгласна за поста в петък

# 18
  • Мнения: 682
Аз вече казах, че участвам!Накъде да насоча позитивната си мисъл?

# 19
  • Мнения: 30
Поста той към Отца е и където е най необходим и частица от него да отиде към Радита.

# 20
  • Мнения: 133
  Valio_1958  и всички останали Благодаря ви   Hug  аз същевременно се опитвам да анализирам живота си и да разбера моите изпитания през които минавам на какво ме учат,да извлека ползата от тях. Много ми се насъбра,понякога се чудя как издържам всичко,но няма нищо случайно! Лек ден ви пожелавам  Hug

# 21
  • Мнения: 30
Радита 12 признака които са описани според мен не са пътя към Христа. Защо чак сега пиша за тях- трябваше да ги изживеем и оценим. Пътя е любов и вяра към хората. Чувството че не си от този свят но си в него е началото. Радоста е следващото и усета на аромат от цветя и растения когато не е техният сезон и то е. Това е мойто мнение.

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Поста той към Отца е и където е най необходим и частица от него да отиде към Радита.

в поста с удоволствие ще участвам и аз


  bouquet благодаря за темата

# 23
  • Мнения: 592
Простете ми невежеството - и вода ли не се пие?

# 24
  • Мнения: 25
Нотар, Вальо, беше споменал, че е без храна и вода
Всъщност днес е петък... аз въобще изключих. Вече пих няколко глътки кафе. Знаех си, че трябва да си направя напомняне на телефона - много съм разсеяна. Особено, когато става въпрос за нещо във времето, не си ли напиша, сама се изгубвам във времето. По начало никога не знам кой ден и дата сме, все едно времето не съществува за мен...
Мога ли да започна поста от сега, въпреки кафето?  Blush

# 25
  • Мнения: 592
Да, сега си спомних че беше казал такова нещо - е, аз го спазвам и наистина мислите ми са насочени  почти постоянно към нашата цел  Wink макар че до сега бях на дело за измама в Хасково. Свидетел съм по едно дело за теглене на пари с фалшиво пълномощно, което аз съм заверявал, но всичко е наред.
На всичкото отгоре довечера съм на банкет - хем рожден ден, хем презентация и такава подготовка падна, но мисля че нашата Radita е по-важна! Peace

# 26
  • Мнения: 133
  Немога да изкажа благодарностите си  Hug  хубаво е някой да мисли за теб,за времето и аз съм така,ако нямах телефон,който да ми напомня и за мен нямаше да съществува!    bouquet

# 27
  • Мнения: 682
Надявам се да сме успели да направим поне един човек щастлив!

# 28
  • Мнения: 30
Сълзи в очите ми .

# 29
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
ето нещо,  което може да ви е интересно

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475631.msg14254424#msg14254424

Общи условия

Активация на акаунт