Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 58

  • 20 650
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 417
Как сте мацки Hug

# 76
  • Мнения: 1 064
Алис, аз по едно време правех клипчета като тебе - имам собствен канал в Ютуб. Там е написано името ми и всичко. Но след време започнах да си срещам клиповете къде ли не - на най-невероятни места като арабски форуми. И навсякъде коректно са цитирали източника - Ютуб!!! Не мен, а Ютуб. Ама, няма значение, защото за мен най-голямото удоволствие беше самото правене.  Peace Peace Peace

# 77
# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Алис, аз по едно време правех клипчета като тебе - имам собствен канал в Ютуб. Там е написано името ми и всичко. Но след време започнах да си срещам клиповете къде ли не - на най-невероятни места като арабски форуми. И навсякъде коректно са цитирали източника - Ютуб!!! Не мен, а Ютуб. Ама, няма значение, защото за мен най-голямото удоволствие беше самото правене.  Peace Peace Peace


  bouquet  bouquet Точно така и аз подкрепям с две ръце - в крайна сметка щом ни доставя удоволствие, няма значение другото и щом има хора които са го оценили. Ако искаш може да споделиш някое клипче, ще ми бъде интересно.  bouquet

# 79
  • Мнения: 417
Бланче,мила,какво стана с последните епизоди?Ще ги качваш ли в темата?

# 80
  • Мнения: 1 064
Еми, свалям, ама става бавно. Тази сутрин постнах 15 епизод - на първа страница е линка и съм свалила половината от 16-ти. Събота и неделя се сваля много бавно, но все пак няма да се отказвам...

Алис, ето ти една мостра http://www.youtube.com/watch?v=7NqetUBXbbU

Иначе, като напишеш в Ютуб bilianapp, и излизат всичките.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 626
  bouquet  Браво много е хубав клипът, а музиката е много добра - с удоволствие ще изгледам клипчетата. Мерси че сподели   bouquet /между другото Джемил е много хуав, когато страда за Ламия/

# 82
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
как сте кокошчици,мили сладки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

много го закъсах ей...писна ми на ...... Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 83
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
много го закъсах ей...писна ми на ...... Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кво стана пак Hug Hug Hug Hug Hug

# 84
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Пламка не питай,омръзна ми да се оплаквам Sick Sick Sick Sick

Алискаа,аз и вчера те помолих,ама да се завторя....имаш ли и други клипчета да ги видя
много ми хареса първото Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
lacunababeHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug spoko spoko spoko  action032  action032  action032  remybussi  remybussi

# 86
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ех Лакунче Hug Hug Hug Hug Hug
 hug hug hug hug hug hug hug hug hug hug hug hug
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 87
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001 kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

много ви обичкам ей!!!!

# 88
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И ние те обичаме    love001  love001  love001  love001  love001  love001
 kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Аз угасям,утре ще съм на село  ooooh! и след обяд ще се включа Peace Wink

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Пламка не питай,омръзна ми да се оплаквам Sick Sick Sick Sick

Алискаа,аз и вчера те помолих,ама да се завторя....имаш ли и други клипчета да ги видя
много ми хареса първото Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Имам но са с Аси и Демир и фигурно пързаляне    bouquet  bouquet
Ако искаш споделям, радвам се че ти е харесало. За Езел след няколко дена имам една идея в главата, търся само музиката, но мисля че я намерих вече.

Общи условия

Активация на акаунт