* SportsDirect - 10 *

  • 48 275
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 145
Здравейте, отдавна ви чета, а днес и аз се реших и направих поръчка. До сега съм поръчвала, чрез познати и сме си деляли доставката.
Получих веднага потвърждаващия меил, но не съм на ясно до колко дни се получава номера за проследяване от ДЧЛ (ако не ми откажат поръчката естествено Laughing)

# 676
  • Варна
  • Мнения: 67
Само с малки поръчки ли сте пробвали до сега с въпросната "безплатна доставка" ?

Гюлчи, благодаря!   bouquet Точно тях много си ги харесах!

# 677
  • София
  • Мнения: 2 073
Rosie-Posie,от този линк който си качила излизат колелета(според мен защото,вече артикула го няма,ако не е така ме поправете,че съм нова още и не съм много наясно Embarassed),това дето нети се вярва да не бяха едни ролери за 2 паунда No Fear,защото аз като ги видях направо #Crazy,помислих си,че сигуно имат дефект,заради надписа EX-DISPLAY.
 А някой поръчъвал ли е стока с такъв надпис,дали има трагични случаи Thinking
Ето едни за 5 лири - http://www.sportsdirect.com/no-fear-mould-skate-junior-255045?colcode=25504590
Колко тежи подобно нещо?

# 678
  • Мнения: 8
В четвъртък пуснах 2 поръчки с ПЛАТЕНА ДОСТАВКА и едната ми е отказана изцяло  #Cussing out #Cussing out Ще полудея направо , а за другата нищо нямам още. Всичко си е налично в сайта, сега сядам да я пусна наново ( с мои пари, тъй като още не са разблокирали другите ), направо съм зелена от яд , чесно ви казвам  #Cussing out #Cussing out Нещо съвсем подлудяха откакто има 2 опции, явно нещо немогат да се оправят с промените ли , незнам какво да кажа. Пу, досега сторнираха ми артикули ама по няколко само и другите неща си ми ги пускаха насам, какво има става незнам, но съм бясна  #Cussing out
Аз имам поръчка от миналата неделя по редовния начин и нямам нито потвърждение,че е изпратена,нито отказ.И на писмата ми не отговарят,а парите стоят блокирани. #2gunfire #2gunfire

# 679
  • Мнения: 46
Незнам, полудях вече. Чакам до понеделник отговор и ако не ще ходя в банката да разблокират поне парите и пускам наново поръчката  Peace

# 680
  • Варна
  • Мнения: 67
Имам още едно питане за тези обувчици http://www.sportsdirect.com/draven-gdhrtnadefl-sr-cl0-234072 Носа 40 номер и не знам дали да рускижам с 6, тъй като няма 7  newsm78

# 681
  • Мнения: 685
pileshko, 40ти маратонки или по принцип  newsm78
7цата им тук е 41, а 6.5 е 40.
Аз с маратонките съм за 40, но резни балеринки и прочие нося 39, тъй че ако си така по-добре 6, освен, ако някой не каже, че самия модел са умалени.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 67
anny_, твърдо съм 40, конкретно за този модел питам за отзиви, защото ако са ми малки нямам на кой да ги подаря с този номер  Mr. Green Май няма да рискувам с тях, въпреки че са без пари

# 683
  • Мнения: 294
EX DISPLAY - стоки които са били изложени на витрина и е възможно да са одраскани поизбелели  и т.н.

като гледам дамските модели на Skechеrs ми то само на 5-6 модела няма надпис EX DISPLAY.Можели толкова много модели да са с дефект и то по цели номерации newsm78.
Някой не си ли е поръчвал такива да каже.

# 684
  • Мнения: 16
при опит да вляза в DHL и да си проверя поръчките по трекинг номера ми изписва че сайта не работи и имат някакъв проблем.. при вас така ли е?

# 685
  • pomorie
  • Мнения: 848
EX DISPLAY - стоки които са били изложени на витрина и е възможно да са одраскани поизбелели  и т.н.

като гледам дамските модели на Skechеrs ми то само на 5-6 модела няма надпис EX DISPLAY.Можели толкова много модели да са с дефект и то по цели номерации newsm78.
Някой не си ли е поръчвал такива да каже.
аз поръчах и ще кажа в близките дни като дойдат но на мен ми се струва че не е възможно всички да са били на витрина или изложени разбирам ако е един номер но от повечето неща с този надпис има и доста номера как всички от С1 до С12 например да са били изложени  newsm78

# 686
  • София
  • Мнения: 843
при опит да вляза в DHL и да си проверя поръчките по трекинг номера ми изписва че сайта не работи и имат някакъв проблем.. при вас така ли е?

Пробвай от тук:

http://www.dhl.bg/publish/bg/bg/eshipping/0.high.html

# 687
  • Мнения: 4 230
като гледам дамските модели на Skechеrs ми то само на 5-6 модела няма надпис EX DISPLAY.Можели толкова много модели да са с дефект и то по цели номерации newsm78.
Някой не си ли е поръчвал такива да каже.
аз поръчах и ще кажа в близките дни като дойдат но на мен ми се струва че не е възможно всички да са били на витрина или изложени разбирам ако е един номер но от повечето неща с този надпис има и доста номера как всички от С1 до С12 например да са били изложени  newsm78
[/quote]

Преди време ми разказваха, че магазините им в Лондон са като складове. Влизаш вътре и ровиш, за да намериш каквото ти трябва. Може да са били в магазините им - и да се презастраховат с този надпис, тъй като нещата може да са пробвани.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Stryper, аз съм била в техен магазин в Лондон. Не бих го нарекла склад, но е истина, че не е така добре разположен и луксозен магазин.. Но всичко е подредено, не се рови в никакъв случай. От модел е изложен само един чифт и ако ти трябва различен номер от изложения, се обръщаш към консултант, който го носи от склада.  Peace

# 689
  • Мнения: 141
Stryper , е права сега като се замисля се сещам ,че в магазините има едни рафтове 7,8 реда много тесничко и дълги и височки и там си ровиш и си избираш далаверки , маратонките може да са леко зацапани,кутиите са намачкани и няма цели серии и сега се сещам за едни мъжки сандали Умбро от 7  лири мисля бяха  за тях в магазина ни обясниха,че е етикета е зашит на криво newsm78
а рови се на тия рафтове, а пък и има и метални  кошове, а доста съм ровила като не видяла Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт