Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 12

  • 50 404
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487
Цоп   bouquet Пусто любопиство прочетох ББ и сега съжелявам  ooooh!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
В понеделник,вторник,сряда ще има по 2 серии!
В петък само една!
Това е за следващата седмица!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 100
търпение му е майката, но ми липсва филмчето.И аз прочетох туй-онуй май голяма бъркотия се задава....    smile3558 smile3558 smile3558

# 18
  • Мнения: 339
В четвъртък Форт Бояр все по 2 часа ли ще го дават  newsm78
Аз останах с впечатлението, че само първия път заради представянето на отборите ще е 2 часа, иначе е от 20 до 21 и след това ще има 1 серия на Листопад  Thinking

# 19
# 20
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
В четвъртък Форт Бояр все по 2 часа ли ще го дават  newsm78
Аз останах с впечатлението, че само първия път заради представянето на отборите ще е 2 часа, иначе е от 20 до 21 и след това ще има 1 серия на Листопад  Thinking
Не,ще има Аламинут!
20:00 – „Форт Бояр” – телевизионно състезание
21:30 – „Аламинут” – комедийно шоу

# 21
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Мда, и на мен ми липсва любимият филм, макар че си подхранвам глада като гледам сериите напред оналайн... на турски...

Жал ми е за Лейля, разбира се. Ще си научи уроците от живота, но по трудния начин. Не виновна само тя за злощастията си, но понякога хората плащат и за чуждите грешки, освен за своите...

# 22
  • София
  • Мнения: 15 466
  Не мога да определя!

# 23
  • Мнения: 18
В четвъртък Форт Бояр все по 2 часа ли ще го дават  newsm78
Аз останах с впечатлението, че само първия път заради представянето на отборите ще е 2 часа, иначе е от 20 до 21 и след това ще има 1 серия на Листопад  Thinking
Аз четох ,че след Форт Бояр Бтв наместват АЛАМИНУТ и пак няма Листопад в Четвъртък Banghead hit smile3511

# 24
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Да жал ми е за Лейля. Съжалявам я защото стигна до тук със своето лекомислие.

Бясна съм втора вечер не дават филма. #Cussing out

# 25
  • Мнения: 15 216
 Не мога да гледам как страда и да не ми е жал. От друга страна Лейля не послуша Фикрет. И от трета - наличиито на повече пари я направи толкова различна.

# 26
  • Мнения: 339
Е какво толкова ще му дават 1,30 мин на това състезание в стил "Бързи, смели сръчни", те ще го разтягат като дъвка...... #Cussing out
Нали и миналата година го даваха и си беше по 1 час  newsm78
Какво толкова ще им гледаме на тези "звезди" на БТВ, все едно не ги гледаме всеки ден  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 3 371
Леле , много сте бързи , вече нова тема! А филма не го дават , представям си от понеделник какво ще е  - няма да мога да ви догоня , ей! Hug

# 28
  • Мнения: 413
И аз тук. Ще ви спестя колко ми е скучно без ФИрхундето, няма кой да ми вдига адреналина Tired

# 29
  • Мнения: 1
Гласувах с 3-та опция - Жал ми е донякъде, но смятам че си заслужава съдбата.
Ами колко пъти я предупредиха, а тя пак при тоя Оуз - след като я изнасили, защо пак отиде при него? Е това не го разбирам, то бива любов...любов...но чак толкова. newsm78 Но от друга страна, никой не заслужава сестра ти да избяга със съпруга ти -  Sick

Сега гледах и реклама на "Стъклен дом" - севсем май ще разредят серийте ... Форд Боярд, България търси таланти, сега пък и това... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт