Майкъл Джексън----DIRTY--SEXY--BABY----всички фенове сме отново тук!

  • 30 785
  • 662
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
                                        

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 18:34 от ani_220778

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 127
К'ви сексапилни движения бе хора,аз само като видя тази усмивка и този поглед и се разтапям  като сладолед на слънце Sunglasses Sunglasses  хаха
lenitta ,доста горещо клипче си показала  Wink



Честит Рожден ден на  Бланкет,   newsm59  дано има щастливо детство и много здраве му желая  Praynig

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 19:10 от ivanka1979

# 77
# 78
  • Мнения: 7
lenitta   мерси,мерси....това не бях го виждала.......страшен е ! Embarassed

# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 1
 smile3544ШЕДЬОВЪРБенисима беше дала това определение newsm74
 valq61,Liberian girl Flowers Bouquetи моите мисли са в тази посока,въпреки че са ми много бедни познанията в тази област  33uuно ето пример:

"Consciousness expresses itself through creation. This world we live in is the dance of the creator. Dancers come and go in a twinkling of an eye, but the dance lives on. On many an occasion when I am dancing, I have felt touched by something sacred. In those moments, I felt my spirit soar and become one with everything that exists. I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved. I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave. I become the singer and the song. I become the knower and the known. I keep on dancing then it is the eternal dance of creation. The creator and the creation merge into one wholeness of joy. I keep on dancing... and dancing... and dancing, until there is only... The Dance. "
[/b]
Michael Jackson

# 82
  • BG
  • Мнения: 2 458

Здравейте милички мои! Нямаше ме два дни и толкова ми липсвахте! Обичам ви!Обичам ви!Обичам ви!
Искам да ви кажа, че от петък ( за добро или зло) гости в темата вече не могат да пишат, което обаче за мен беше по-изгодният вариант поради технически причини.
Затова ще влизам и пиша по-рядко, но постоянно ви чета.  txtloves


# 83
  • Мнения: 90
Това е страхотно Benisima!Как го издейства това бе? Mr. GreenСега вече ще сме като в ограден двор! Simple Smile

# 84
  • BG
  • Мнения: 2 458
lenitta , не бе, мило, не съм го издействала аз, недей, че и без това вече няколко пъти ме обвиниха в милиционерщина!
Сами си го издействахме в предпоследната тема с разправиите, само че вие влизате винаги с регистрациите и не сте забелязали,
а аз в петък, когато исках да ви постна нещо, не успях и тогава разбрах. Ама не че не е добре това! Даже е супер!  Peace





# 85
  • Мнения: 230
Уау, много се радвам, че само регнати могат да пишат! Grinning

При Майкълските движения нещата сякаш наистина са на по-виско ниво (чакри). Това размишлявах тези дни. Във въпросника, който попълвахме имаше питане - 'Кое от личността на Майк ви завладява най-много - музика, глас, танц...?'(не цитирам дословно). Направи ми впечатление, че почти всички от нас не могат да отделят нещата - повечето отговаряхме - с думата 'магия'. Това е много интересно, защото при повечето изпълнители е или едното или другото. Обикновено ако пееш добре не можеш да си Фред Астер или пък обратното. Вие как смятате? Hug

# 86
  • Мнения: 1
Точно за това Майкъл ще си остане уникален и неповторим ,защото при него и танца и музиката са перфектни ,всичко ,което той прави е толкова завладяващо ,че наистина може да се определи като магия ,защото той направо омагьосва хората с ангелския си глас и с божествените си танци,когато го гледам и слушам се пренасям в един  друг много - по хубав свят и за миг поне се откъсвам от грозната реалност!

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 11:24 от Liberian girl

# 87
  • 7800
  • Мнения: 243
Ох, да взема пак да се запиша. Знаете ли, че в "България търси талант" може би ще участва един от най-талантливите ни имитатори на М. Дж.?

# 88
  • Мнения: 59
Тук съм момичета и аз,не съм ви забравила,но са ме натиснали здрави проблеми и преглъщам в момента голямо разочарование.
Скаличка,някъде по нагоре го снимахме този младеж,доста е добър,но има едно по добро от него момче,нагледахме се и на двамата, и на двата купона, и в Соло и в Прага.
Май му пусках снимките някъде в предишната тема newsm78 а ако не съм ще ги потърся и ще ви ги покажа.

Ето ги:
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs367.snc3/23643_11 … 060_4727202_n.jpg

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs427.ash1/23643_11 … 1061_360881_n.jpg

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 13:56 от arween44

# 89
  • Мнения: 5
Здравейте от мен. Много е трито в тази тема тези дни явно.
Пускам линк към предната тема, където бях пуснала превода на речта в Оксфорд. За момичетата, които поискаха.   bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=466978.msg14104346#msg14104346
от тук започва и продължава нататък.

Общи условия

Активация на акаунт