За любителите на елфи, джуджета и орки- Тема 2

  • 35 716
  • 722
  •   1
Отговори
# 105
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Споделящият нож е най-елементарната поредица - всичко друго на Бюджолд е по-хубаво  Peace

Ще почетем и ще споделим, с удоволствие.

# 106
  • Мнения: 36 088
Споделящият нож е най-елементарната поредица - всичко друго на Бюджолд е по-хубаво  Peace

Ще почетем и ще споделим, с удоволствие.

аз да кажа, да не се обезкуражите и да се откажете от четене на най-любимата ми авторка  Laughing

# 107
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Споделящият нож е най-елементарната поредица - всичко друго на Бюджолд е по-хубаво  Peace

Ще почетем и ще споделим, с удоволствие.

аз да кажа, да не се обезкуражите и да се откажете от четене на най-любимата ми авторка  Laughing
   Предложи нещо, че с това изобилие, направо може да се задавя  Grinning

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Абе да си кажем за "Шалион" - "Проклятието на Шалион" е супер, мега, ултра яка! После "Рицарят на Шалион" е добра и стигаме до "Свещеният крал" - уъ, не я бива Simple Smile
"Оковният пръстен" е добра.
Разбира се, цялата Ворско-Бараяска поредица са хубави, харесвам ги Simple Smile

# 109
  • Мнения: 36 088
Абе да си кажем за "Шалион" - "Проклятието на Шалион" е супер, мега, ултра яка! После "Рицарят на Шалион" е добра и стигаме до "Свещеният крал" - уъ, не я бива Simple Smile
"Оковният пръстен" е добра.
Разбира се, цялата Ворско-Бараяска поредица са хубави, харесвам ги Simple Smile

като цяло съм съгласна
"Оковният пръстен" ми е откровено глупава, а "Свещеният крал" не е лоша, но наистина е на трето място

Ворската поредица ми е любима  bowuu

# 110
  • София
  • Мнения: 3 581
Тези линкове за четене онлайн достъпни ли са от САЩ, някой знае ли newsm78

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Абе да си кажем за "Шалион" - "Проклятието на Шалион" е супер, мега, ултра яка! После "Рицарят на Шалион" е добра и стигаме до "Свещеният крал" - уъ, не я бива Simple Smile
"Оковният пръстен" е добра.
Разбира се, цялата Ворско-Бараяска поредица са хубави, харесвам ги Simple Smile

като цяло съм съгласна
"Оковният пръстен" ми е откровено глупава, а "Свещеният крал" не е лоша, но наистина е на трето място

Ворската поредица ми е любима  bowuu
"Оковният пръстен" е по-добра от "Свещеният крал" все пак Simple Smile
И аз така за Вор-те Simple Smile

# 112
  • Мнения: 36 088
"Оковният пръстен" е по-добра от "Свещеният крал" все пак Simple Smile

мне  Laughing

  bouquet

# 113
  • Майничка
  • Мнения: 12 643
Цялата ворска, с изключение на "Етан от Атос". Ей, пети път я минавам и все не мога да я смеля тази повест.
"Оковният пръстен" е за първо четене на 11-18 години. Щерката от онзи ден я храносмила с фенерче под одеалото и си я загащва в дънките, като влиза в двете нули. Laughing
И аз си я чета с кеф, де, ама "Свещеният крал" ми е по-на сърце.

# 114
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Може ли някой да напише хронологията на Ворската поредица?Много се извинявам, ако сте я написали , а аз не съм разбрала, не съм чела нищо от авторката Embarassed.

# 115
  • Мнения: 36 088
в Читанката са в хронологичен ред - започни от "За честта на Вор' - тя е за родителите на Майлс

# 116
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Видях, че годините не са хронологични в читанката , затова питам.Ще почна с "За честта на Вор'  Wink.

# 117
  • Мнения: 36 088
Видях, че годините не са хронологични в читанката , затова питам.Ще почна с "За честта на Вор'  Wink.

ха-ха! наистина не са - никога не съм обръщала внимание  Laughing
но хронологията на действието съответства с реда в читанката  Wink

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Видях, че годините не са хронологични в читанката , затова питам.Ще почна с "За честта на Вор'  Wink.
Според мен защото книгите не са писани хронологично както се развива действието Simple Smile Аз, да си призная, чак се изненадах Майлс като се ожени Simple Smile

Страшно ми се иска да разчепкаме по-подробно Бюжолд Simple Smile сравнения, книги, мнения Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 16:20 от Янтра

# 119
  • Мнения: 4 569
Абе да си кажем за "Шалион" - "Проклятието на Шалион" е супер, мега, ултра яка! После "Рицарят на Шалион" е добра
Тия двете съм ги чела и ми харесват много.И аз се покланям на петия бог-Копелето.Ако един ден имам куче ще го кръстя Арес. Mr. Green

"Оковният пръстен" е за първо четене на 11-18 години. Щерката от онзи ден я храносмила с фенерче под одеалото и си я загащва в дънките, като влиза в двете нули. Laughing
  newsm10 на дЯтИтУ и аз така  Blush  Whistling

Следващата анкета да е:Четете ли в кенефа? #Cussing out Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт