Почивка на Малдивите

  • 169 944
  • 808
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 934
http://www.derpart24.bg/bg/nova-godina-na-maldivite.html Бих искал да попитам ,някой ползвал ли е услугите им. Днес дори звъннах на софийския им номер и оттам ме увериха, че това са крайни цени включително и самолетните билети. newsm78 Scorpios в предния си пост казва, че всичко е О.К. , но все пак цените са  смущаващо ниски.

Да, цените са това, което виждаш. Чрез този сайт съм резервирала няколко пъти хотели през немските туроператори /дори за Гърция/, а последно резервирах с моя карта сам.билети на турските аеролинии с 20 евро по-евтино от оф.сайт.
Ако нещо те притеснява, те могат да ти направят програмата и да им преведеш същата сума, която виждаш в сайта, но мисля, че ще ти начислят такси за резервация на самолетните билети /ако те правят резервацията/.
Специално за Малдивите резервацията през Дертур ми я направиха от Премиер турс.

Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 09:09 от scorpios

# 121
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Да, но като разгледаш предложение и ти излиза, че за тази цена няма места, но пък има от 800 евро. newsm78

# 122
  • Мнения: 1 417
Да, но като разгледаш предложение и ти излиза, че за тази цена няма места, но пък има от 800 евро. newsm78

Аз не виждам цените в този линк, ама за 800 евро с билет и за една седмица на Малидивите /че може да се окаже на ден Mr. Green/ да ми я изпратят, веднага тръгвам  Wink

# 123
  • Мнения: 371
До колкото аз разбирам в цената не влиза билет. Но катарците имат билети на добри цени Peace

# 124
  • Мнения: 1 417
До колкото аз разбирам в цената не влиза билет. Но катарците имат билети на добри цени Peace
Е, добри добри, колко да са добри - сега пак гледам 796 евро Wink

# 125
  • Варна
  • Мнения: 495
http://www.derpart24.bg/bg/nova-godina-na-maldivite.html Бих искал да попитам ,някой ползвал ли е услугите им. Днес дори звъннах на софийския им номер и оттам ме увериха, че това са крайни цени включително и самолетните билети. newsm78 Scorpios в предния си пост казва, че всичко е О.К. , но все пак цените са  смущаващо ниски.

Да, цените са това, което виждаш. Чрез този сайт съм резервирала няколко пъти хотели през немските туроператори /дори за Гърция/, а последно резервирах с моя карта сам.билети на турските аеролинии с 20 евро по-евтино от оф.сайт.
Ако нещо те притеснява, те могат да ти направят програмата и да им преведеш същата сума, която виждаш в сайта, но мисля, че ще ти начислят такси за резервация на самолетните билети /ако те правят резервацията/.
Специално за Малдивите резервацията през Дертур ми я направиха от Премиер турс.

Да, така е като говорих по  телефона ми казаха, че ако искам да резервирам чрез тях, а не онлайн ще ми струва 35 евро. Доколкото разбрах това е таксата  за резервиране на самата почивка. Другото, което ми направи впечатление е като кликна на избери , при някой оферти между датата на заминаване и дните за престой има едно самолетче,  и ми дава информация за полета, а при други не. Scorpios, ако не е тайна на вас колко ви излезе почивката на Малдивите и  през кой месец беше.

Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 21:50 от ninoto

# 126
  • Мнения: 1 417
А полетите от къде са, че аз не разбрах?Видях цените и понеже излиза хотел в който сме били цената наистина е добра, но всъщност липсата на подробна информация ме кара да се съмнявам че вкл. всичко newsm78 но пък щом scorpios ги е ползвала, значи че може да им се има доверие

# 127
  • Варна
  • Мнения: 495
А полетите от къде са, че аз не разбрах?Видях цените и понеже излиза хотел в който сме били цената наистина е добра, но всъщност липсата на подробна информация ме кара да се съмнявам че вкл. всичко newsm78 но пък щом scorpios ги е ползвала, значи че може да им се има доверие
Полетите са от Западна Европа- Брюксел, Франкфурт, Дюселдорф, Берлин и т.н. Но от Департ ми казаха, че мога сам да си организирам полета, а те престоя. Между другото и аз имам съмнения за някой от офертите дали са  включени полетите.

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 20:10 от ninoto

# 128
  • Мнения: 5
Привет момчета  Hug
имам някои въпроси за Малдивите ,но гледам че темата е замряла.
Аз ще си ги задам пък ако има някои да ми отговори ще съм много благодарна.
-какъв стандарт са контактите-като бг или други питам заради ютията и сешоара
-високи токчета и официални рокли не са ми необходими разбрах
-комари има нали , но то предполагам зависи от острова.Ние сме на Курумба
Много се вълнувам и приготвям багаж .....

 smile3525 smile3525 smile3525

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 08:48 от ioanna_e

# 129
  • Мнения: 2 231
За електричеството ние ползвахе адаптери.
Комари има да. може да си вземете един райд.
Официални рокли не ти трябват, а и в пясъка с токчета ще ти е трудно доста  Mr. Green
Аз си носех дълги рокли, но памучни, тип летни, плажни.
Ти верно ли ще носиш ютия на място където основното облекло са бански, къси гащи и плажни рокли  Shocked
Аз си носех минисешоар (от тези със сгъваемата дръжка) но все пак и аз и малката с дълги коси)
За багажа: гледай да не съдържа алкохол, защото ги гледат на влизане със скенер и при съмнение ще ти го тарашат яко  Rolling Eyes
Приятно изкарване. Оф как ти завиждам Blush

# 130
  • Мнения: 1 417
Ти верно ли ще носиш ютия на място където основното облекло са бански, къси гащи и плажни рокли  Shocked
И аз това щях да питам Wink Едно време на първите пътувания и аз мъкнех какви ли не глупости, сега вече толкова е редуциран багажа до най-необходимото Wink
Единият път, когато ходихме имаше една японка, която първите 2 сутрини прекосяваше плажа носейки високите токчета в ръцете си, остатъка от почивката прекара боса Laughing
No shoes, no news е посланието на Малдиви Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 1 456
Освен че не ти трябват токчета, според мен нищо освен едни чехли за ресторанта не ти трябва. На нашият остров имаше само пясък, някаква настилка бяха сложили единствено в ресторантите и всъщност в 90% от времето си ходехме боси, беше прекрасно Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 5
Момичета много ви благодаря за отговорите - 1/3 от багажа ми отпадна  Joy


Ти верно ли ще носиш ютия на място където основното облекло са бански, къси гащи и плажни рокли  Shocked


Ютия мисля да си взема за да поизгладя плажните рокли и тениските след изваждането им от куфарите....

 smile3525 smile3525 smile3525

# 133
  • Мнения: 2 231
Момичета много ви благодаря за отговорите - 1/3 от багажа ми отпадна  Joy


Ти верно ли ще носиш ютия на място където основното облекло са бански, къси гащи и плажни рокли  Shocked


Ютия мисля да си взема за да поизгладя плажните рокли и тениските след изваждането им от куфарите....

 smile3525 smile3525 smile3525

Както прецениш, но повярвай никой няма да забележи изгладени ли сте или не. Даже по-скоро ще сте странни, защото другите не носят ютии  Laughing Но ако си откачалка като майка ми, то няма какво да те убеждавам. Тя живее на село и глади всичко, само за долните й гащи не съм сигурна Joy Работи мръсна работа в цех за безалкохолно и глади даже работните си дрехи  ooooh!

# 134
  • Мнения: 934
Ех и ние изкарахме там 10 дни голи и боси  Mr. Green
Най-полезни дрехи ми бяха плажните ризи/рокли тип кафтан и слънцезащитния крем  Peace
Единствено в ресторантите трябва да си с някакво облекло  Simple Smile
Заради силното слънце и във водата слагайте от защитните блузки rush guard  Peace

Общи условия

Активация на акаунт