Новите ни козметични похождения 7

  • 44 484
  • 674
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 702



и този фон дьо тен подарък към крема

# 46
  • София
  • Мнения: 1 956
Запис с това и това

# 47
  • Мнения: 2
http://www.parfumi-market.net/baza-senki-artdeco-eyeshadow-base- … eb0f597c399996ba7 най накрая колко обикалях  Simple Smile това е от мен за днес!!!

# 48
  • Мнения: 2
И аз си взех от червилата на Шанел в промоция. Едното е много светло,тип nude
 a тестерът (който е подарък) ми е тъмен - лилавникав на цвят, но ако не сложиш плътен слой стои по-светло. Иначе от тестерите - подаръци са останали само тъмни цветова и едно ярко розово. Аз съм доволна от избора си, много ми харесват цветовете, само не мога да издиря снимкa на тестера.
 
мила ще споделиш ли колко парички и от кой магазин,че нещо не разбрах...благодаря предварително Simple Smile

# 49
  • Мнения: 276
 nana86, mагазинът се казва Fragrance botiques и се намира на бул. Янко Сакъзов, до магазин Фамилия. Червилото струва 56 лева и към него получаваш подарък-тестер (с капачка е), пак на "Шанел". Ти си избираш цвета, само че са останали тъмни цветове и едно ярко розово от тестерите.

# 50
  • Мнения: 2
nana86, mагазинът се казва Fragrance botiques и се намира на бул. Янко Сакъзов, до магазин Фамилия. Червилото струва 56 лева и към него получаваш подарък-тестер (с капачка е), пак на "Шанел". Ти си избираш цвета, само че са останали тъмни цветове и едно ярко розово от тестерите.
  мерси много  Hug за барзия отговор

# 51
  • Мнения: 1 152
пуф тук   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 10 858
Включвам се с молба към mama galka23   bouquet
Виждам, че си си взела Акуалия термал - ползвах тестерче, много приятен ми се видя. Би ли споделила дали след по-дълго ползване хидратира добре  Hug

И някой ако има отзиви за околоочния от същата серия, ще се радвам да сподели  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 5 000
Този магазин на Янко Съкъзов и аз ще го преслушам в най-скоро време  Mr. Green
Иначе от събота едно червило на Герлен, но нещо не го намирам в нета.

# 54
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета.От днес ето този лак   http://www.flormar.com/bh/urungoster.asp?urunid=109&bolumid=4&markaid=1#  номер 126

# 55
  • Мнения: 15

Момичета,някоя да е пробвала вече крем за лице от тази серия?  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 74
Набързо вместо запис:



Hollywood Glow от новата колекция Estee Lauder Michael Kors Very Hollywood. Цвета е nude pink със златни люспи вътре.
Тази колекция е от вида "искам да я купя цялата"... Mr. Green Blush Heart Eyes

# 57
# 58
  • Мнения: 2

Момичета,някоя да е пробвала вече крем за лице от тази серия?  bouquet
аз имам измиващия гел и сам доста впечетлена кожата ми става мн мека но за крема нз newsm78

# 59
  • Мнения: 1 324
Набързо вместо запис:

Hollywood Glow от новата колекция Estee Lauder Michael Kors Very Hollywood. Цвета е nude pink със златни люспи вътре.
Тази колекция е от вида "искам да я купя цялата"... Mr. Green Blush Heart Eyes

Ау, Ноар, честито!  Heart Eyes Колко се харчи?

Общи условия

Активация на акаунт