Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 792
Момичета,дръжте се.Аз не помня,на четвъртия или петия ден запалих една,и толкова се отвратих от себе си,толкова срам ме хвана,че категорично си забраних да ги доближавам.Всеки път когато ми се допушеше,се сещах как съм се поддала,мислех за себе си като за наркоман,и това ме подлудяваше.След пет месеца,още не съм сигурна дали съм се излекувала от тази отрова.Имам си една кутия в нас,на видно място,но даже не я пипам.Ще устискам,мамка му,няма да се тровя Crossing Arms

# 346
  • Мнения: 611
Тук съм..Днес имах сериозно изпитание-от сутринта досега бях на гости на върла пушачка. Не запалих.
А за вчерашната адски ме е яд, на всичко отгоре ми стана лошо, разтрепериха ми се краката и ми се замая главата.
Шести ден ли да броя или първи?

# 347
  • Мнения: 4 806
Eли, аз и в предишния пост ти писах - брой 6-ти! Твърдо! Щом е била една, не я мисли. Но и не я забравяй ...  Hug

# 348
  • София
  • Мнения: 792
Абсолютно-6-ти ден Peace

# 349
  • Мнения: 123
Аз за момента не броя Embarassed
Имам около 5-6 цигари,довечера ще имаме гости,които не пушат,та ще се въздържам предполагам,а и нещо много ми е лошо Sick
Дано от утре пак се впиша тук newsm78

# 350
  • Мнения: 4 806
Моля, Благодаря!, нищо - ще дойде и твоят ден. Дано е скоро.
Уф, какво ще правя утре, като няма да ми е наблизо компа, а
и времето лошо - едва ли ще излезем на разходка. Не го и
препоръчват.
Обаче първите признаци вече ги има - айде пак взех да душа
като хрътка  coolcool

# 351
  • Мнения: 611
А какъв пожар (не, доменна пещ направо) ми е
гърлото и гърдите - не е за приказка просто.  #Cussing out  
Значи имаш същите кофти признаци..На мен още ми гори, ама и аз несериозна, така и не отидох в аптеката да си взема нещо за облекчаване.
Чудя се има ли смисъл и от табекс, при положение, че най-трудните мигове на началото съм била без всякаква "никотинова подкрепа" Laughing
Но пък и все още ми се пуши и две не виждам  Grinning

# 352
  • Варна
  • Мнения: 955
Обаче първите признаци вече ги има - айде пак взех да душа
като хрътка  coolcool

Извинявай, но какво значи това?

# 353
  • Мнения: 0
Добро утро  Simple Smile
Днес ми е седми ден...цяла седмица  smile3501
От един час обаче седя и чета темите.....много ми се иска да запаля .......тази и миналата нощ сънувах едни сънища, свързани с малкия.....много лоши и ако изпуша една ще ми олекне.
Дано не се изложа  #2gunfire

# 354
  • Мнения: 611
galisiq_, недей..Сънищата не са това, което са.
Още ме е яд за онази цигара, която изпуших в тежък емоционален момент.
Нали заедно си броим  Hug Утре вече ще имаме седмица зад гърба.

# 355
  • Мнения: 0
Еличка, още не съм запалила, макар че още съм на косъм..........прах, простирах, сега ще покарам малко степера дано ми се размине......все цигара ми е пред очите ще се побъркам..............Дали ще имам сили да се преборя......кога ще свърши всичко?.......много ми е трудно днес........
Между другото Ели, имаш страхотни ръце и талант. Снощи случайно попаднах на твоя сайт.Поздравления  newsm51

# 356
  • Мнения: 0
Айде сега ми се скарайте
запалих............дръпнах си 2 пъти.......стана ми лошо........цигарата мирише ужасно.......причерня ми пред очите.....мислех че ще ми стане по-добре и по-спокойно.....шикалки, няма такова нещо. Все едно никога не съм пушила много странно.
Незнам как да се справя с ниското кръвно, пия кафе, сокове, вода, но пак съм "заспала" и отнесена и ме поболква главата.
ЩЕ ОТКАЖА ЦИГАРИТЕ!!! АЗ СЪМ ПО-СИЛНА ОТ ТЯХ!!!

# 357
  • Варна
  • Мнения: 955
Гале, продължавай напред! Мерси за книгата!
И аз съм с ниско кръвно, що вода изпих!
Ще се похваля - снощи изкарах 6 часа сред пушачи, музика, водка, смях и разговори без да запаля, без да си дръпна! Това за мен е голяма победа!

# 358
  • Мнения: 930
Здравейте   bouquet
За мен от днес ден първи, пореден   ooooh!
Събота и неделя си изпуших прегрешението  Embarassed не си изхвърлих кутийката, не можах и да и устоя  ooooh! ooooh! ooooh!
Мъжо ми каза, следващия път като реша да си купя цигари да му се обадя по телефона да ми тегли една......................

# 359
  • Мнения: 2 099
Добро утро! И лека, бездимна седмица. На момичетата с предстартова или следстартова засилка стискам палци най-вече. Абе излъжете ги, фаските гадни! И себе си залъжете с всякакви други хубави неща и различни мисли и действия. А на околните не казвайте нищо. Тях излъжете, че само така - уж случайно не палите.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
lasi, и на мен можеш да се обадиш да ти тегля една... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт