Отговори
# 750
  • Мнения: 2 099
Всичките сте страхотни! Леле, какъв отбор сме! Абе няма ли някоя писателка - да резюмира и фризира постовете, а че после да ги издаде на книга - да си ги четат след нас идващите железни непушачки??? Заедно с Алън Кар?
liliqn, няма да спра да повтарям какъв ужас е погнусената бебешка физиономия от вонята на мамината целувка Sick Е заради нея трябва да спреш. Пък мъжлето иде веднага след това. bowuu
  love001

# 751
  • Мнения: 1 294
Попрочетох малко от Алън Кар Rolling Eyes интересно ми е колко страници от тази книга, са посветени на рекламата на същата, защото започнах да се отекчавам вече.

Интересно ще ми е, ако споделите, колко от вас са прочели книжката и все още си пафкат?

# 752
  • Мнения: 371
Интересно ще ми е, ако споделите, колко от вас са прочели книжката и все още си пафкат?

Не съм чела Алън Кар, но не пуша  Wink  Както Елинор сподели, трябва да си узрял за идеята.
Една книга няма да те спре да пушиш, особено пък щом даже не ти е интересна.
Надявам се скоро да се появиш тук с много хъс за отказване от вредния навик, да си споделяме и помагаме взаимно  Hug
А и както ти споделих, днес може да нямаш никакво желание да се бориш, но кой знае за утре  Peace

# 753
  • Мнения: 608
  Аз книгата на Алън Кар я четох някъде след 10-я ден на отказването ми. Точно, когато ми идваше да вия...Електронната четох, дори не я дочетох..там видях всички мои мисли и убеждения написани и прецених, че няма нужда да я дочитам до края.
Май имаме нужда от нова тема?  Thinking 51 стр.

# 754
  • Мнения: 2 099
ХАЙДЕ НАШТЕ!  bg
ЖЕЛЕЗАРКИ ЗЛАТНИ!  dancing

НОВА ТЕМА!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502050.new#new

Общи условия

Активация на акаунт