Отговори
# 735
  • Мнения: 372
Ейййй, добро утро на всички!  Laughing  Днес е и моя любим работен ден  Mr. Green
Дремеща, сериозно изпитание си имала, най-уязвими сме, когато сме разстроени от нещо, но няма да се даваме!  А за подаръчетата - голям стимул са. Мъжът ми, като спря цигарите си подари мотор  Sunglasses  , сега ще си яхаме с него, само дето мен още малко ме е страх....
А давайте идеи, аз какво да си подаря  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , че не съм още намислила!

Слънчев и мноого приятен ден на всички!    bouquet

# 736
  • Мнения: 334
Благодаря за подкрепата.Моя дразнител е мъжът ми който пуши и за това не успявам да ги откажа.А що се отнася до задимени те заведения това не е проблем.

Галина, добре дошла! Това, че мъжът ти пуши, не бива да те спира. При нас също е така. Когато ги спрях аз, решихме, че и той ще ме последва, но все още не се е случило.  Mr. Green У дома сме определили една стая, в която се пуши и той не пуши на други места. Сега през лятото може и навън да го изкарваш да дими.  15 Къщата ще се изчисти от неприятната миризма, а и за теб изкушенията ще са по-малко.
Ако чакаш да ги сперете заедно, трудна работа. Освен това решението за отказване си е лично и не бива по никакъв начин да се обвързва с другиго, защото ако единият се провали, провалът ще е общ, а не трябва да е така. Мисля, че ти да спреш цигарите е едно добро начало, все пак мъжът ти, предполагам, поне от бръчки не се бои Grinning и след известно време да се опита и той да ги спре.

# 737
  • Мнения: 608

Това е за теб, Снежи  Grinning
След три месеца и аз се надявам да черпя за толкова  Wink
Аз нищо не съм си подарила..а знам какво искам. Еднодневно посещение в някой център за красота- да ме поглезотят, да ме разкрасят, да се поизлежавам...ммм

# 738
  • Мнения: 2 099
 Hug Hug Hug
Имам идея за тези, които питат как да се наградят. Турска баня! Хамам демек. Има отскоро в няколко центъра в София - х-л Родина напр. Ама не ги слушайте каква цена казват в първия момент. Подлежи на 50%-ово сваляне с трикове. Казваш им - "много е!". И те започват: мрън-мрън-мрън и - наполовина.
Тръгваш си възродена, олекнала 2-3 кила, пречистена. Супер е!
  bouquet

# 739
  • Мнения: 1 294
Приемате ли нови Simple Smile

Днес ставам на 31. Замислих се ......до края на дните си ли ще пуша. Мечтая за свят в който цигарите да са без пари и да са адски здравословни..нереални мечти.
Пуша и  до днес бях в мир със себе си..харесваше  ми, но цял живот ли ще правя това и ако не, не е ли по-добре още сега да ги спирам?
Да видим!!!! Надявам се вашата компания да ми помогне да реша-ще продължавам ли да пуша, или напротив.

# 740
  • Мнения: 0
Добре дошла Asya_    
И честит рожден ден !!!

Разбира се, че ще помагаме, нали за това сме тук Simple Smile
Днес се напуши като за последно и от утре .............тук при нас, да ти е по-леко Simple Smile

# 741
  • Мнения: 924
Asya_   здравей, ако искаш може да опитаме от утре заедно да ги откажем.  bouquet
Аз събрах сили за нов опит  мисля   Laughing

# 742
  • Мнения: 2 099
Добрутро!   food010 Напред към хубавия съботен бездимен ден sun
Asya_  newsm74, чети ни тук, навестявай ни, пък - когато решиш. Ние сме насреща. И ЧРД на патерица newsm67
lasi, galisiq_, Елинор 777 , MaryJane,  Hug, прегръщам ви, ЖЕЛЕЗНИ!
Търся да наема жилище. Вчера ме водят в едно чудно, чисто, ново, красиво - смрад, милички! Досегашните наематели, семейна двойка, само за половин година така успели да овонят 3 стаи, коридор и баня , че от 2 месеца там проветряват - без резултат. Начаса ме загубиха като наемател. То и собствениците се мръщят и викат: "Сега вече непременно ще филтрираме следващите наематели да бъдат непушачи." #Cussing out
Ето, фаските могат дори и този номер да ти свият - да не те вземат на работа в САЩ, или пък да не ти дадат да наемеш мечтаното жилище  Joy

# 743
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug
Баба Здравка-Баба Мравка   пожелавам ти успех в търсенето на жилище Simple Smile
Asya_ , lasi ,   нали днес не те палили? Стискам палци.
Vasencetto как си? Аз миналата седмица си подарих 4 блузки и чехли (всичко е в розово и лилаво ) и едно булгари омния Simple Smile

# 744
  • Мнения: 1 294
Доро утро, момичета!

Познайте каква беше първата ми работа тази сутрин, след като си отворих очите? Simple Smile Да запаля цигара, разбира се! Изпуших си я с голям кеф...мнооого ми хареса Simple Smile

lasi, прости ми, но ......изглежда ще ми трябва малко време да свикна с идеята, а след това може и да премина към действие.
Вчера си купих " Не пуша вече!" на Алън Кар. Още не съм я отворила дори. Направо страх ме хваща Whistling
 Успех на всички ви, момичета! Дано  някой ден, всички успеем да бъдем щастливи и без цигарата в уста!

# 745
  • Мнения: 372
Здравейте момичета ! Всичко е ок при мен, само дето малчуганите така ме ядосват на моменти, че направо ми иде да си изям шапката  Laughing 
Уф, снощи много кофти ми стана, попаднах на ББ по Нова и всички захапали цигарите, нещо ме погъделичка под лъжичката, но нищо.... мина. Някой преди време ми каза, че кризата е преминала, когато спреш да броиш дните без дим. Май е време да си махна лентичката в подписа  Grinning 
Ася, аз изпитвах ужас само като си представех, че няма повече да пуша. след това реших, че няма да го възприемам като тотален отказ, завинаги, и никога повече,а си налагам днес, в този момент да не запаля. Малките победи постепенно се превръщат в една голяма.
Не се отказвай, това че днес не стана, не означава, че утре няма да стане.
Баба Здравка- Баба Мравка, успех  Hug Аз също не бих си наела вонящо жилище  Laughing
Галисия, маалко е това  Laughing Нещо скъпо трябва да е! на мен блузки, на него мотор  Crossing Arms няма пък!  Naughty
Момичета пожелавам ви страхотен ден   bouquet

Ласи, с нас си, нали ?  Simple Smile

# 746
  • Мнения: 608
Ася, трябва да узрееш за идеята. Мен са ме молили, умолявали дори да ги откажа, но аз не исках и не го направих. Прочети книгата, вярвам ще ти помогне.
Ласи, айде стига си се мъчила де. Ако се ампутира крайник-той не се реже седмици наред, нали?
Здравче, във вонлив апартамент и аз вече не бих живяла, но решението е пребоядисване. И електрически ароматизатори..ако разбира се е толкова хубав, че да си заслужава жертвата да го оправяш.

# 747
  • Мнения: 418
Цитат
Баба Здравка- Баба Мравка, успех   Аз също не бих си наела вонящо жилище  

Аз докато изчистя от миризмата нашето направо ми се завиваше свят ... сега вече няма миризма освен на бебе   Wink, но това не се брои  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитат
Ася, трябва да узрееш за идеята. Мен са ме молили, умолявали дори да ги откажа, но аз не исках и не го направих. .
- така е Важното е че си се замислила по този въпрос, а от там пътя е една крачка но трябва сама да го извървиш  Peace

# 748
  • Мнения: 372
Цитат
Цитат
Баба Здравка- Баба Мравка, успех   Аз също не бих си наела вонящо жилище
 

Аз докато изчистя от миризмата нашето направо ми се завиваше свят ... сега вече няма миризма освен на бебе   Wink, но това не се брои  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тук си имам бонус  Mr. Green, у нас, от както спрях цигарите преди да забременея, не се пуши. Мъжът ми пушеше през това време, аз после пак ги почнах, но заради децата не сме палили даже вътре. Който ще пали - наказан- на терасата  Laughing
Неприятно беше за пушачите, но всички се съобразяваха с нас (децата ми са с лека астма).
Та, и пушачи сме били, и не е мирисало на цигари вкъщи.

# 749
  • Мнения: 56
Опс мацки и аз да се запиша при вас ,но... Embarassed ....ами пуша си още а все си викам 'спирам ги от утре'.ама това утре се удължава и още и още.моя мъж не пуши и хич не ми се радва ,че аз го правя.може ли поне да ви чета ,докат събера силите да ги спра а и ако вие ми помогнете ,може би ще успея. Hug Hug Hug за всички .
и само да допълня ,че искам да ги спра не заради милото ми мъжле ,а заради себе си.е и той ще се кефи много де  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт