Отговори
# 720
  • Мнения: 373
Klodia,  аз имам стаж от година и седем месеца като непушач  Laughing, просто беше преди 3 години и не се брои, защото запалих отново.
А запалих от глупост, и съм наясно с това, не си търся оправдание  Wink 
Тогава обаче, когато ги спирах, го направих за да не тровя децата си, в утробата и докато кърмя. После - дето се казва "mission accomplished"  Mr. Green  T.e. Изпълних си задачката и си запалих без угризения.

Сега мотивите ми са много по- "лични" и дългосрочни.  За първи път имам увереност в себе си, че съм бивш пушач.

П.П. Не искам да кажа, че не се притеснявам... обаче си наложих и успявам да не го мисля ежедневно. Просто се радвам на живота. А когато се сетя, е по-скоро в положителен аспект, носи ми удовлетворение че не пуша.

# 721
  • Мнения: 4
Привет на всички който сте успели да се откажете от цигарите.Аз имам три неуспешни опита.Решила съм пак да пробвам но този път с вашата подкрепа надявам се да успея.

# 722
  • Мнения: 418
Да това имам в предвид   Vasencetto - Този път съм решена че няма да почна отново борбата с цигарения звяр. Правя го не само заради децата ми, но и заради мен. Толкова дълги години, толкова много разходи и защо  newsm78
Не стига че съм като зловонен дракон за останалите, ами и организма, кожата ми се износват ... Болката, хъркането и невъзможността да дишам ... Искам ли отново да ги преживея, НЕ и тогава ?!?
И аз съм имала неуспешни опити за спиране на цигарите, за това в момента съм настроена по този начин... Simple Smile
Галка Hug Подкрепата я имаш от всички ... Дерзай началото е трудно, към месец и половина отново става напечено ... по късно е по лесно, стига да не те мъкнат по задимени заведения...аз поне не желаех да ходя на такива места, а и сега също  Peace
Стискам палци да успееш да се пребориш  Peace Hug Hug

# 723
  • Мнения: 4
Благодаря за подкрепата.Моя дразнител е мъжът ми който пуши и за това не успявам да ги откажа.А що се отнася до задимени те заведения това не е проблем.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 16
galina1977 добре дошла при нас. HugЩо не му предложиш на мъжо ти да пробва и да ги спрете заедно.Ние с моя ги спряхме двамата и никакви заведения и къдящи гости за известно време.Опитай се да избягваш стресови ситуации и хора които те дразнят.Успех от нас.  bouquet

# 725
  • Мнения: 418
Той и моя пуши и аз се дразня... онзи ден знае че ще му откажа но ми предложи цигара  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Интересно ми беше сестра ми как отказа цигарите ... мъжът и пушеше до нея, а тя спря и аз не разбрах как не се дразнеше от дима  Peace Трябва да я питам, какъв инат приложи  Shocked Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 А Мен Малечко Палечко от коремчето ми ми помогна  Peace и сега е по лесно да издържаш след година време на не пушене  Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 13:46 от klodia

# 726
  • Мнения: 608
Галина, здравей и тук. Ще се пребориш, няма страшно. И нашия овенски инат ще ти помогне  Hug

# 727
  • Мнения: 88
Момичета,всички вие сте наистина непушачки,осъзнайте го,и не се притеснявайте ,убедена съм че никога няма да запалите,още повече като гледам как искрено искате да помогнете и на всички нас,аз още веднъж искам да ви благодаря за милите думи които ми казвате винаги smile3525 smile3525,а сега искам да ви кажа ,че на мен мъжът ми също пуши,всичките ми колежки пушат ,и не знам но ме дразниха само първите 2-3 дни,някой тогава ми беше написал че до третия ден ще ми е зора...еми наистина така беше,сега те пушат,пък аз ги гледам,бъбря си ,и дъвча цял ден орбит,и само мисълта как ми беше трудно първите дни и изобще не се дразня,и знаете ли какво още ми прави впечатление,когато пуших-бях много нервна,просто по бързо се ядосвах ,а сега нищо не е в състояние да ме изкара от равновесие,много спокойно спя,нищо не ме дразни,хем че работата ми е свързана с хора и винаги има кой да ти вдитне кръвното.....така че пак стигам до извода че всичко е въпрос на вътрешна нагласа и мислене,доколко силно искаш нещо....олеле олях се,желая ви спокойна вечер и много усмивки

# 728
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета, мисля, че днес преминах сериозен тест ... на връщане от работа, стоейки на един светофар ме удариха, първата ми мисъл, слизайки от колата, още преди да видя пораженията, беше, че искам цигара ... като слязох - видях, че този който ме удари, пушеше ... помислих си, че мога да му поискам цигара ... и след това си казах, че аз не пуша, че не бива да пуша ... съжалявам, че по този начин установих независимостта си от никотина, но все пак е хубаво да знаеш, че си свободен, нали ...
Успех на всички, вярвайте, че ще успеете

# 729
  • Мнения: 2 099
дремеща, ама ти си за олимпийски медал! Е това е то истинска победа! Кръц - на ламята главата   smile3540 af  341uu
И все пак - нали не те тряснаха много?... Praynig
Лека нощ, бездимни момичета. Спете спокойно и дишайте дълбоко. И свободно. smile3524

# 730
  • Мнения: 49
Баба Здравка-Баба Мравка , само повреди по ламарините, важното е, че няма пострадали
Спокойна нощ на всички

# 731
# 732
  • Мнения: 418
Добро утро!!!

Браво  дремеща - това се казава отказ от звяра  Peace Получаваш   bouquet за успеха!!!!

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте момичета как сте  Hug  Hug
Днес трябва да почерпя-5 месеца без отрова.Ура. Много съм щастлива. cook Wine Glass
Пожелавам на всички да успеем да се преборим с звяра и дано да не се изкушим никога повече  baby_neutral
дремеща много съжалявам за случката,дано да се оправите бързо с колата.Браво за това че си остискала да не запалиш   bouquet
Днес е петък-любимия ме работен ден.Пожелавам ви лек и бездимен ден. newsm51

# 734
  • Мнения: 88
Добро утро момичета!
sneji_bs-наистина имаш повод да празнуваш,защото това си е празник,и то не малък!!!!! smile3525 smile3525
и като на празник -заслужаваш и подаръци Gift  bouquet......а аз направих една седмица ,ама съм решила че като стане месец ще си направя подарък,един съвсем нов парфюм като аромат,който да свързвам с ново начало....желая ви слънчев и усмихнат ден изпълнен само с положителни емоции

Общи условия

Активация на акаунт