и на мен ми се реве, много ми се реве.

Снощи се скарахме с мъжо и днес съм готова да запаля
здравееееейтеееееее 
Ти си на финалната права......от утре ще ти е значително по-леко 

!
!
.
. Много ми се пуши , ужас . Поне вече нямам цигари в нас , което е много добре , иначе до сега да съм палнала 

Ти колко изкара бездимна и свободна, благоуханна? Колкото е - все е кяр
. По магазините напр. - хубаво е човек да се оглежда за нещата, които ще си позволи да си купи като спести паричките от пироните.

Ти колко изкара бездимна и свободна, благоуханна? Колкото е - все е кяр
са приблизително 13 евро, смятам ги как ще се увеличават всеки ден

. Денят днес ще е прекрасен и ние ще хващаме баира.
.

