Незабравима(unutulmaz)-тема- 11

  • 33 604
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Изгледах 27-7 със превода-БЛАГОДАРЯ!О баче дали Саадет чу и дума от това,което и каза Харун,тя "превъртя" в сублимния  момент и май не разбра,че сина и чака дете от друга жена

# 721
  • Мнения: 0
Изгледах 27-7 със превода-БЛАГОДАРЯ!О баче дали Саадет чу и дума от това,което и каза Харун,тя "превъртя" в сублимния  момент и май не разбра,че сина и чака дете от друга жена

Разбра ,разбра . #Crazy ,затова и на снощната серия ,когато Ашелката и каза ,че Харун ще има дете от Мелда - Саадетка се огледа ,като невестулка - ни в клин ,ни в ръкав . Знае тя...

# 722
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Дано,дано защото с тоя нейния алцхаймер,който се появява,когато е в някаква ситуация на стрес не е сигурно какво си спомня след това

# 723
  • Мнения: 115
Разбра ,разбра . #Crazy ,затова и на снощната серия ,когато Ашелката и каза ,че Харун ще има дете от Мелда - Саадетка се огледа ,като невестулка - ни в клин ,ни в ръкав . Знае тя...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 0
Разбра ,разбра . #Crazy ,затова и на снощната серия ,когато Ашелката и каза ,че Харун ще има дете от Мелда - Саадетка се огледа ,като невестулка - ни в клин ,ни в ръкав . Знае тя...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Така де... прилича ми на невестулка. Особенно ,като вземе да ги върти тези найни малки и шарещи очички... #Crazy #Crazy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 725
# 726
  • Мнения: 1 129
GOODLY, forbes, binzi    love001  love001  love001

# 727
  • Мнения: 115
Разбра ,разбра . #Crazy ,затова и на снощната серия ,когато Ашелката и каза ,че Харун ще има дете от Мелда - Саадетка се огледа ,като невестулка - ни в клин ,ни в ръкав . Знае тя...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Така де... прилича ми на невестулка. Особенно ,като вземе да ги върти тези найни малки и шарещи очички... #Crazy #Crazy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
мен ми стана смешно, защото се сетих за погледа и, които наистина си беше невестулски, бабето на моменти много луд поглед вкарва!  Joy Joy Joy

# 728
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Знае ли някой какво означава името ЕДА в превод,Харун е Авраам/еврейския пророк признат от исляма за първия монотеист/,Мелда значи скъп,обичан,но ,Ферда и Еда не знам,а имената им са близки и символизира нещо,както и съдбата,всеки идва с името си на този свят

# 729
  • Мнения: 33 436
Да се изкажа и аз най-после за вчерашният епизод  Crossing Arms
Издразних се на всички по ред на номерата  ooooh! Само Ниса и Бату не ме нервираха в целият епизод  ooooh! ooooh!
Мелда .. не разбра ли,че е излишна. Тази съвсем непланирана прегръдка между Ниса и Еда трябваше до някъде да й покаже,че не й е мястото там  ooooh! И с тези лъжи как не я беше срам. Беше в болницата,когато казаха,че бебето е болничко Crossing Arms Crossing Arms И пак не се трогна да разкрие истината и да остави хората да си живеят както им харесва. #2gunfire
Тюркян.. ще го убия , дано оживее  ooooh! ooooh! Не видя ли,че той обича Еда бееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Феяз и той не вижда ли,че Мелда е неподходяща за Харун  #Crazy #Crazy
Толга... за първи път ме издразни , откакто гледам сериала. Какво разиграва циркове за пред другите,че женен за Еда..  ooooh! И накрая пък се обяви и за бащата на детето.  Outta Joint Outta Joint Outta Joint
Харун.. как може да търпи това положение .. не знам.. да гледа Толга как се превзема до Еда и бебето ooooh! Изкефих му се само,че ще води оня вампир на лекар  #2gunfire
Еда.. какво се заинатила така. Чак не дава на Харун да придружава на лекар. Как не разбра,че не си го е създала това бебе сама и че и Харун има право да е там  ooooh!
Толга щял да ходи с нея оф оф  ooooh! #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 730
  • Мнения: 0
На мен Саадет ми харесва.
Много нежност и топлота има в отношенията със сина й.
Естествено в младостта и тя е допуснала грешки.
Но все пак, те с Феяз са били в брак, имали са деца, тази извънбрачна връзка с майката на Толга,
наистина е застрашавала семейството им, а не както е сега с Харун и Мелда, годеж, който всъщност е обещание за брак.
При неизпълнено обещание за брак може да се търси парично обезщетение , защото наистина се засяга честта и достойноството , което едва ли ще затрудни Харун.  Simple Smile

# 731
# 732
  • Мнения: 0
Да се изкажа и аз най-после за вчерашният епизод  Crossing Arms
Издразних се на всички по ред на номерата  ooooh! Само Ниса и Бату не ме нервираха в целият епизод  ooooh! ooooh!
Мелда .. не разбра ли,че е излишна. Тази съвсем непланирана прегръдка между Ниса и Еда трябваше до някъде да й покаже,че не й е мястото там  ooooh! И с тези лъжи как не я беше срам. Беше в болницата,когато казаха,че бебето е болничко Crossing Arms Crossing Arms И пак не се трогна да разкрие истината и да остави хората да си живеят както им харесва. #2gunfire
Тюркян.. ще го убия , дано оживее  ooooh! ooooh! Не видя ли,че той обича Еда бееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Феяз и той не вижда ли,че Мелда е неподходяща за Харун  #Crazy #Crazy
Толга... за първи път ме издразни , откакто гледам сериала. Какво разиграва циркове за пред другите,че женен за Еда..  ooooh! И накрая пък се обяви и за бащата на детето.  Outta Joint Outta Joint Outta Joint
Харун.. как може да търпи това положение .. не знам.. да гледа Толга как се превзема до Еда и бебето ooooh! Изкефих му се само,че ще води оня вампир на лекар  #2gunfire
Еда.. какво се заинатила така. Чак не дава на Харун да придружава на лекар. Как не разбра,че не си го е създала това бебе сама и че и Харун има право да е там  ooooh!
Толга щял да ходи с нея оф оф  ooooh! #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out


Напълно подкрепям мнението ти !!!  Hug

# 733
  • Мнения: 0
На мен Саадет ми харесва.
Много нежност и топлота има в отношенията със сина й.
Естествено в младостта и тя е допуснала грешки.
Но все пак, те с Феяз са били в брак, имали са деца, тази извънбрачна връзка с майката на Толга,
наистина е застрашавала семейството им, а не както е сега с Харун и Мелда, годеж, който всъщност е обещание за брак.
При неизпълнено обещание за брак може да се търси парично обезщетение , защото наистина се засяга честта и достойноството , което едва ли ще затрудни Харун.  Simple Smile



Да , много хубави отношения имат с Харун , но тя определено има някаква тиха лудост,която може да те изкара изжън нерви и имам чувството ,че ще ме заколииии със стъкленият си поглед. Laughing

# 734
  • Мнения: 27
GOODLY, forbes, binzi, БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ за преводите!!!! Страхотни сте!!!! newsm51 newsm10 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт